Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

Damian907

Siewca wiary i nadziei, przyszedł na forum zebrać żniwa. Jedyne co tu robił, to wklejał na okrągło ten sam post proklamujący pewną religię. Takie zachowanie jest niedopuszczalne nie tylko z powodu samej natury przeprowadzanej przez niego rekrutacji, ale także z samego powodu wklejania na okrągło tego samego tekstu zwanego potocznie spamowaniem. Temu panu już dziękujemy i mamy nadzieję że się nam tutaj nie zreinkarnuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomocnyFacet

PROSZĘ POMÓŻCIE ZOSTAŁO TYLKO 4 dni a ja muszę nabić 1800 wejść.Błagam mój polski naród

, dzięki wam mogą się spełnić moje marzenia.

Proszę o kliknięcia w baner.Z góry dziękuję wszystkim i proszę nie banować, bo to załamuje.

Nie mam tak bogatych rodziców by kupili mi laptop itp.

Ja też jestem pomocny facet, więc kliknąłem. Ups, chyba coś poszło nie tak. Ja myślałem, że baner to ten paseczek z procentami. Nie? Przecież tak się banuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabijaxa

Malutki frustracik, który przyszedł się tutaj powyżywać i podbudować swoje ego. Nie jest w stanie zrozumieć, że to nie jest dobre miejsce na takie zachowania. Śmiem twierdzić, że nie jest zdolny zrozumieć i przyswoić większości bodźców płynących do niego z otoczenia. Nie mój problem - gość wylatuje. A jak wróci, to rektor WSH w Pułtusku będzie miał problemy. W końcu udostępnianie wnukom uczelnianych komputerów nie powinno mieć miejsca. O tym, że mógłby być to student tej uczelni nawet nie myślę. Nie chcę Bogu ducha winnego gościa stawiać w sytuacji, w której jedynym honorowym wyjściem byłoby popełnienie samobójstwa ze wstydu z powodu poziomu prezentowanego przez jego studentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GintiTarcza

Smuggler Ależ ty jesteś głupi i niedorozwinięty! Zbanowaliście mego kumpla zabijaxę tylko dlatego że powiedział o was prawdę! Bo jesteście wstrętni złodzieje gbóry i buraki które prubują pouczać innych mimo że są gorsi od nich! Ponadto jeździcie po grach świetnych jak np.Dragon Age i jesteście głupi bo DA to najleprzy RPG w jakiego grałem!!! I ogólnie jesteś głupi!

Ps.A na tym forum logują się same pedały!

Właśnie zostałeś uwolniony od tej bandy "pedałów". Całkowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McChicken

Taki tam zakompleksiony patafian. Nikt go nie lubi, nie ma nic do powiedzenia, to łazi i trolluje. Wywalony już parę razy z tego forum wraca z uporem godnym lepszej sprawy. Kup sobie, chłopcze, kilka dżdżownic w sklepie wędkarskim, one na pewno nie oprą się Twojej osobowości i sile argumentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...