Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

alienm

Próba sprzedaży przerobionego PS2 zainspirowała mnie do dodania temu Panu kolejnych 20% do licznika fajności. Potem sprawdziłem i okazało się, że to już jego jubileuszowe 100%, więc w nagrodę od administracji dostaje... Bananowe Wakacje! Gratulujemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vilas

picus666

Wbrew pozorom, to jeden baniak, gdyż wprawdzie są dwa konta, ale jeden burak. Przylazł tu taki troll, wywalony już z innego forum i myślał, że tu mu będzie lepiej. Otóż nie będzie.

Najpierw, synku, naucz się kulturalnie artykułować swoje myśli, dopiero potem wyłaź na widok publiczny. A jak masz problemy z postrzeganiem świata, to też są od tego specjaliści. Myślę, że Cesar Millan mógłby się tu przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hippis

'Przyszedłem tu was denerwować i obrażać' - takimi mniej więcej słowami rozpoczął pisanie swojego bloga. Chwilę później został wysłany na długi urlop za obrażanie ludzi w komentarzach na swoim blogu. Potem wrócił i dokonał na blogu wpisu obrażającego w wyjątkowo prymitywny sposób wszelkich ludzi wyznających jakiekolwiek religie na świecie, a także każdego, kto śmie posiadać odmienne zdanie na ten temat.

Żegnamy tego pana bez żalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie lubimy jak ktoś sobie z nami leci w przysłowiowe kulki. Ominąć urlop próbował Zorzin, co kończy się dla niego otrzymaniem +40% do paska ostrzeżeń. Konta Zorzinos oraz Kord zostają zbanowane jako multikonta. Przy wszystkich oświadczam, ze jeśli jeszcze raz ten user założy nowe konto to nie będę czekał do 100% tylko wywalę go razem z tym kontem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...