Jump to content

Recommended Posts

MatrixOneBNR

Na starym koncie miał 60%. Założył nowe, dostał drugą szansę (i 20% za multikonto). Niestety, nie potrafił jej wykorzystać i zarobił kolejne 20% za pirackiego Windowsa. W sumie mamy 100%. Trzeciej szansy nie będzie.

squeeze2

Zdążył dostać urlop za swoje szowinistyczne poglądy, by po chwili wyładować złość na gg moderatora. Wyrażaniu negatywnych emocji na forum związanych z okresem dojrzewania, mówimy stanowcze NIE.

Risin

Miał 80% i pozwolił sobie na niestosowny komentarz na temat ludzi o innym wyznaniu na profilu innego użytkownika. Antysemitów tu nie potrzebujemy.

Jaceklol75

Namolne spamowanie linkiem do swojego kanału na YouTube. Prosiłem, groziłem, ościłem, urlopowałem, i nic. Zamiast poprawić swoje zachowanie, założył nowe konto i kontynuował swoją "działalność reklamową". Dlatego też oba konta zostają zbanowane. Spamerów nam tu nie trzeba.

Jorg

Dopiero wrócił z miesięcznego urlopu za komentarze w profilu innego forumowicza, a już wznowił swą niecną aktywność.

Bierni nie będziemy, aktywność nagradzamy banem.

GregoryHouseMD

Nie dość, że obraża innych, to jeszcze wciąga w to innych. Wybacz, misiu, jak ktoś się z Tobą nie zgadza, to nie znaczy jeszcze, że masz go opluwać. To raz. Dwa, że nie jesteś w stanie przyjąć nałożonej na Ciebie kary. Trzy, jak się z nią nie zgadzasz, to istnieją oficjalne sposoby składania protestu/skargi/odwołania. Akurat ciskanie się jak wesz na grzebieniu i to za pośrednictwem innego użytkownika jest najlepszą drogą... do trafienia właśnie tutaj. Oznacza to bowiem, że jest z Ciebie zwykły troll, który uważa siebie za ytelygenta, a nawet regulaminu przeczytać nie potrafi.

arrowman

Moderatorzy są źli bo rozdają osty za piractwo. A piractwo jest dobre gdyż dzięki niemu kolega może mieć dużo gier, na które go nie stać bo nie ma pieniędzy. To się do roboty weź, buraku, a nie kradnij. Teraz będziesz miał trochę więcej czasu, bo już na forum nie będziesz musiał głupot wypisywać.

krzyhu

Uzbierało mu się 5 ostrzeżeń, z których każde stanowi 20% bana. Pracował na niego przez dość długi czas - długo by wymieniać jego chamskie i prostackie zagrywki, za które go otrzymał, ale w końcu jest i na tym poprzestańmy.

Spilner

Wulgaryzmy są na tym forum zakazane, również w formie wykropkowanej. Ponieważ uzbierał 5 ostrzeżeń, otrzymuje dożywotniego bana.

JezusChrystus

Jorgi

BullinDaUll

Ban dla pierwszego - za żałosne próby wygłupów poprzez podszywanie się pod kluczową postać dla jednej z religii - nie tylko nickiem;

Ban dla drugiego i trzeciego - bo to ta sama osoba, zatem multikonto + dalsze próby zaimponowania innym w głupi sposób, których pozwolę sobie tutaj nie wymienić.

Panpankracy

Drugie wcielenie krzyha. A pisałem mu na gg, że pewnych ludzi wyczuwamy na odległość, to nam nie wierzył. Baniak za próbę obejścia pierwszego bana oraz za brak zmiany podejścia do innych forumowiczów i regulaminu.

KurczakU

Reinkarnacja zbanowanego forumowicza GregoryHouseMD. Ku przestrodze dla tych, którym wydaje się że można narozrabiać na forum i potem po cichu wrócić.

Bazg

Wczoraj dostał urlop 7-dniowy, dziś radośnie założył sobie nowe konto i nie omieszkał się tym pochwalić. Oceniając całokształt jego twórczości łatwo można dojść do wniosku, że ponad dotychczasowe szczeniactwo już się nie wybije. Żegnamy.

kj5

godzinkę temu wyciąłem mu prawie megową sygnaturkę. Teraz raczył wstawić ją ponownie. To dostaje +20 za siga i + 20 za ignorowanie uwag moderatora. Ponieważ miał już +60 oznacza to, ze zgarnął całą pulę.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...