Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników MMO i MMORPG

Polecane posty

Perfect World jest IMO wydaniem lineage 2 w swiecie metina2. Calkowity mix. Zeby cos zdobyc grindujesz matsy zeby miec lvl grindujesz world daily questy (na wyższych levelach). Ogolnie gra calkowicie mnie nie wciagnela. Naprawde fajne co moge polecic to dobra gildia i robienie TW (Territorial Wars). PVP event ale naprawde fajna zabawa jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW jest nawet fajny . Ma pewne zalety ( jak np. niezły system akrobatyki ) ale jak większość darmowych produkcji tego typu jest dosyć monotonna i nudzi się dosyć szybko.

Osobiście przerobiłem mnóstwo tytułów MMO w tym wiele darmowych ( Mu , L2 , Knight Online ,Kal Online, Perfect World, i parę azjatyckich produkcji których dziś nie pamiętam nawet bo nudziły po paru(nastu) dniach ) i jedyne tytuły które zatrzymały mnie na długo to Ultima Online i Eve online ( choć uprzedzam że gierka to skomplikowana i na opanowanie podstaw trzeba co najmniej tych 2 tygodni triala :D )

Osobiście czekam na Darkfalla i Kotora Online. Ten pierwszy zapowiada się na godnego następce UO a ten drugi cóż... twórcy Kotora mówią sami za siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o perfect world, mam zamiar zacząć grać i nie wiem czy warto..?

wcześniejsze mmo w jakie grałem to metin2, ale to wg mnie tragedia, chociaż raz do niego wróciłem.

Perfect World, w tej grze m sie podobala tylko swoboda ruchu, że mozna bylo wskoczyc sobie na większosc budowli:D Nic wiecej, grind od 1 lvl do 15 (bo dalej gra to juz masakra :D, chyba żeś no-life). A tak naprawde Metin 2 jest lepszy niż PW, według mnie.

@up

Ja tez nie mam abonamentu na gry mmo (jak narazie :D), i jakbym mial wbrac to równiez byłby to AoC, mi WoW nie przypadł do gustu, jakies takie dziiwnee to :P Ale polecam Ci Guild Wars, płacisz tylko za CD-keya, bez abonamentu, a rozgrywka jest naprawde przednia, ta gra to PvP w najlepszym wydaniu, a PvE, to nie nudne wykonywanie misji jak w innych MMO, tylko ciągla fabuła, z cut -scenkami, i na dodatek z pięknymi lokacjami, i superowymi klasami (zbalansowanymi). Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne przecieki mówią że Open Beta ma ruszyć końcem kwietnia/początkiem maja. Gra ma być darmowa, przez przeglądarkę (coś jak teraz Quake Live). Pliki do grania mają być darmowe, jak i sama rozgrywka. Za prawdziwą kasę będą prawdopodobnie ekskluzywne rzeczy z Item Shop. Tyle mi wiadomo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tales of pirates może być. Całkiem ciekawe. http://top.igg.com/ . Stronę mają moim zdaniem badziewną, ale sama gra jest OK. Nudna tylko na pierwszy rzut oka, wg. mnie jak się dołoży trochę wysiłku by lepiej poznać to MMO to jest naprawdę świetne i ciekawe. Szczególne brawa się należą twórcom za pomysłowe monstra. System walki raczej prosty, sam nie wiem czy to wada czy zaleta. Grafika nie powala, no ale to ostatecznie produkcja darmowa. Niewątpliwą zaletą jest brak reklam i brak konieczności płacenia im za np. itemy. Niestety spamerzy są tam chyba bezkarni, bo wiele razy widziałem np. siedzącą panienkę, która prócz nieustannego wygłaszania namolnych reklam nie robiła nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Miała być, ale po pierwszych zamkniętych testach gra okazała się tak słaba że wstrzymali się z OB. Przez ten czas podobno poprawiali grę, czego owocem jest obecna, druga faza CB. Jeśli dobrze pójdzie to w kwietniu już będziemy brać udział w komiksowo-kreskówkowej wojnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie coraz bardziej zaciekawia The Old Republic.

Pojawił się nowy "documentary" na oficjalnej stronie, szkoda tylko, że nie wyjaśniający praktycznie nic, czego bym nie wiedział.

Mogliby w końcu powiedzieć jak miałyby wyglądać podział stron konfliktu i przydział klas do tych stron. O ile wiedzą sami jak się za to zabrać ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w Guild Wars i nie narzekam. Gra jest bardzo ciekawa, wciagająca i co najważnijesze nie trzeba za nia płacić abonamentu. łatwo można sie przyłąćzyć do glidii, która pomoże Tobie przechodzić misje. Oczywiśćie możńa takżę samemu przechodzić z towarzyszami komputerowymi akle to nie to samo. Ogulnire polecma tą grę ponieważ gra jest naprawde ciekawa. Jedyna jeje wadąjest to, żę potwornie wciąga i oderwanie sie od niej to nie taka prosta sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Mam pytania co do GW. Po pierwsze - jest to gra stawiająca wyłącznie na PvP? Czy raczej daje rade na PvM? Po drugie - jak jest z tymi dodatkami? Z tego co słyszałem to nie trzeba mieć podstawki, ale jak opłaca się to brać? Po trzecie - jest ona po Polsku?

Dalej - gra ktoś w Rohana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wyłącznie na PvP, ale jak tak patrzę z perspektywy czasu, to w tym GW jest najlepsze. Balansu klas i itemów może mu spokojnie WoW pozazdrościć. Co nie zmienia faktu, że PvE też nie jest kiepskie, a do tego ma fabułę, czego w większości MMO nie uświadczysz ;) Jedne czego jej brakuje, to ta radocha z uzyskania jakiegoś super wypaśnego skilla, albo wymiatającej broni - to złożono niestety na ołtarzu jako ofiarę za zrównoważenie gry.

Podstawki nie trzeba mieć - każda część to osobna całość, przy czym IMO najlepsza kolejność zakupu to taka: Nightfall -> Prophecies ->Factions -> Eye of the North.

EDIT: Jest po Polsku, jest. Nawet stale uaktualniają to spolszczenie (albo tak było, kiedy jeszcze w to grałem ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tą grę zainwestuje. Po screenach prezentuje się nieźle, do tego fabuła, polska wersja językowa. Lać na skille i wypasione swordy + 50. Nie jestem maniakiem takich gier, zwykle grywam w RPG na SP i ważne jest dla ile broń ma ataku i ile skill zadaje obrażeń, ale nie bym mógł polecieć na PvP itp.

O! Gra jest w `Platynowej Kolekcji` i kosztuje jedyne 60 zł. Guild Wars nadchodzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad kupnem GW, ale zrezygnowałem. Interesują mnie tylko MMO bez abonamentu, lecz:

a) GW jest dość wiekowe, i słabo by było dopiero teraz zacząć w to grać

b) szczególnie, że powolnymi krokami zbliża się GW 2.

Wolę sobie pograć w Metiny i takie tam w oczekiwaniu na GW 2, Star Warsy i parę innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola! WoW również jest wiekowy, a nowym graczy z dnia na dzień przybywa. Co za problem zakupić GW i cieszyć się grą? Z resztą nie każdy od razu GW2 kupi, nie każdego na to będzie stać, nie każdy będzie miał odpowiedni sprzęt. Tak samo jak z CS'em. Pełno ludzi (zdecydowana większość) gra wciąż w 1.6. Wciąż mecze klanowe się na nim odbywają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW jest wiekowy, ale wszyscy w niego grają bo nie ma WoW 2 :tongue:. MI też się wydaję że po premierze GW2 szeregi GW ostro się przerzedzą. Tym bardziej że GW nie jest grą oferującą wolny świat i wszystkie związane z nim ciekawostki. A GW2 taki ma właśnie być.

A co do CS'a, to ludzie wciąż grają w 1.6, bo wielu uważa Source'a za nieudanego, a już na pewno o wiele gorszego od 1.6. Jak w mojej klasie spytałem czy ktoś gra w CSS to się patrzyli na mnie jak na dziwaka i heretyka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do CS'a, to ludzie wciąż grają w 1.6, bo wielu uważa Source'a za nieudanego, a już na pewno o wiele gorszego od 1.6. Jak w mojej klasie spytałem czy ktoś gra w CSS to się patrzyli na mnie jak na dziwaka i heretyka :)

Słyszałem wiele razy, że HS wpada sam w CSS, ba nawet sam tak zrobiłem wiele razy. Po za tym brak możliwości kupna ammo (bo dostajemy je z bronią) jest też dość ... innowacyjny? W grach nie liczy się grafika, tylko przyjemność. Mimo tego jestem wielkim fanem CSS i nie zamierzam tego zmieniać. Dla mnie jest lepszy, ładniej się prezentuje, jest więcej ciekawych map do ściągnięcia i jest grywalny. Tyle ode mnie na temat CSów.

MI też się wydaję że po premierze GW2 szeregi GW ostro się przerzedzą.

Tym lepiej - nie będzie trzeba się obawiać silniejszych graczy. Jak już pisałem, nie każdego będzie stać i nie każdy będzie miał odpowiedni sprzęt.

Na poprzednich stronach widziałem, że ktoś pytał o B: Heroes. Otóż gra miała mieć CB we Wrześniu tamtego roku, później listopad. Przeciągnęło się na tyle, że już nawet zapomniałem o tej gierce. Dzięki za przypomnienie, również czekam z wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość "MMORPG" jest godnych co najwyżej trzech pierwszych liter tej nazwy.

Role-playing games to z założenia gry gdzie czlowiek wczuwa się w prowadzoną postać.

We wszystki Metinach, Tibiach, Flyfach i innych Guild Warsach liczy się tylko expienie i dropienie. Ja tak grać nie potrafię. Taka gra nie ma głebi i sensu.

Jedynie niektore serwery RP WoWa (chociaż większość to i tak przedszkola dla expdzieciaków), Neverwinter, Ultimy i jeden czy dwa prywatne Lineage'a trzymają poziom.

Jeśli ktoś chce klimatycznie odgrywać np. w Ragnaroku zwykle zostaje wyśmiany lub niezrozumiany.

Jeśli ktoś ma namiary na jakikolwiek serwer/gildię/grę w ktorej MMORPG to MMORPG a nie MMOExpienie i dropienie ażeby koksem być to będę bardzo uradowany jeśli sie nimi ze mną podzieli.

Choćby nie wiem jakie były to serwery prywatne WOWa czy Lineage to są one pirackie. Mam nadzieje, że to co napisałeś nie wynika z Twoich doświadczeń. Tak jak napisałem: serwerom prywatnym do tych gier mówimy stanowcze nie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym lepiej - nie będzie trzeba się obawiać silniejszych graczy. Jak już pisałem, nie każdego będzie stać i nie każdy będzie miał odpowiedni sprzęt.

I na tym polega wyjątkowość GW, że tam tak naprawdę trudno mówić o czymś takim jak silniejszy gracz. Bardziej utalentowany i z większym doświadczeniem - tak, ale w GW można tak naprawdę zrobić postać na maksymalnym poziomie i z najsilniejszym ekwipunkiem w parę minut - wystarczy tylko, żeby to była postać tylko do PvP :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość "MMORPG" jest godnych co najwyżej trzech pierwszych liter tej nazwy.

Role-playing games to z założenia gry gdzie czlowiek wczuwa się w prowadzoną postać.

We wszystki Metinach, Tibiach, Flyfach i innych Guild Warsach liczy się tylko expienie i dropienie. Ja tak grać nie potrafię. Taka gra nie ma głebi i sensu.

Jedynie niektore serwery RP WoWa (chociaż większość to i tak przedszkola dla expdzieciaków), Neverwinter, Ultimy i jeden czy dwa prywatne Lineage'a trzymają poziom.

Jeśli ktoś chce klimatycznie odgrywać np. w Ragnaroku zwykle zostaje wyśmiany lub niezrozumiany.

Jeśli ktoś ma namiary na jakikolwiek serwer/gildię/grę w ktorej MMORPG to MMORPG a nie MMOExpienie i dropienie ażeby koksem być to będę bardzo uradowany jeśli sie nimi ze mną podzieli.

Ekhm na tym polega głębia tych gier.

A co do GW to się nie wypowiadaj jak nie grałeś.

No i "CZŁOWIEKU" jak ci się nie podobają MMORPG to nie graj!!!!! I praktycznie nie ma MMORPG albo nawet RPG nastawionego na nienabijanie lvl .

A co do priv serw to żenada i mogę się założyć że jedyni ci którzy tam grają to zdegenerowani gracze podobni do ciebie którzy nie rozumieją sensu gry i myślą "szkoda kasy na to g***o lepiej sobie ściągnę i pogram", a potem mówią "ooo super gra " albo "co za zwalona gra" ale i tak grają!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...