Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników MMO i MMORPG

Polecane posty

W sumie więcej takich nie kojarzę, ale jest pare, które wyjdą w przeciągu tego i następnego roku i prawdopodobnie będą bez abonamentu:

SW:TOR

APB- póki co na to czekam najbardziej

Guild Wars 2

DC Universe Online (to ma podobno wyjść w marcu (chociaż wątpię), a inna sprawa, że nie znalazło jeszcze polskiego wydawcy

na dzień dzisiejszy (chyba) nie ma nowych bezabonamentowych produkcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w MMo. Jedyne, w jakie bym zagrał to takie an dzikim zachodzie. Ale nie zwyczajna strzelanka, tylko otwarty świat, pojedynki z innymi, granie w pokera z innymi itp. Byłoby super. Albo po prostu zrobić z kolegą z gry najazd na bar jeden strzela z gatlinga drugi osłania. Super by było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie w Guild Warsa, dokupię sobie Factions i Eye of the North. Z całkowicie darmowych polecam Runes of Magic i League of Legends - niby tam są te mikropłatności, ale bez nich da się grać. Grałem też kiedyś w Metina2 - to niebezpieczne! - bardzo mnie wciągnęła, bo była moim pierwszym MMO, ale osobiście nie polecam, ponieważ do tej gry w sumie nie ma takich dużych aktualizacji, tylko ciągle są nowe przedmioty w sklepie(za nasze pieniążki). Pożeracz czasu i kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram @papcio@ Metin2 to najlepsza gra MMORPG

Mimo, że gra ma swoje wady

tj. grafika - lecz podczas gry, przynajmniej mi nie przeszkadza

nie równe levele (lev 31 ninji nie równa się lev 31 wojownika)

może komuś przeszkadzać muzyka,

lub zbyt małe mapki

albo to że nie ma takiej różnorodności jeśli chodzi o expienie, nie można expić np. w lochu małp z 10 lev...

Ale, jak to każda gra ma jakieś ale...

Metin2 \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 to tragedia. Same skupisko chamów, hackerów, cheaterów i tych, którzy wszystkich dręczą, a GM ma wszystko gdzieś. Grałem długo, więc mogę się wypowiedzieć, a GMa nigdy nie było. Do tego nuda, beznadziejne wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną pocinam dla relaksu w Atlantice. Bardzo podobają mi się turowe pojedynki, w których kluczowe znaczenie ma intelekt (wspomagany eq i lvlem ofkorz :P), a nie zwykła zręczność. Dodatkowo kusi rozbudowany system interakcji z innymi graczami, liczba eventów, nagród i fabuła też jakaś jest zawarta w questach (choć teraz to już chyba standard :P). Co prawda questy są mało urozmaicone, więc to gra raczej dla ludzi pvp oriented, którzy gotowi są przeboleć długie godziny bicia potworów i zbierania przedmiotów dla questowych npc, by zdobyć level i skopać komuś tyłek w lidze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że granie w Metina zaślepia oczy. Ja sam kiedyś w niego grałem. Gra bardzo wciąga, lecz kiedy wreszcie przestałem, to zobaczyłem, jaki to jest szajs. Jedna z najgorszych gier w jakie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałam rok, przestałam aktualnie nie gram od 1,5 toku. I nadal uważam że gra mi się podoba.

Cóż każdy myśli inaczej, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

To tyle, nie mam zamiaru się z wami kłócić, bo jako jedyna mała i bezbronna...

Nie wygram...Ale i tak zdania nie zmienię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 (było w ogóle Metin 1 ?! ) stało się niestety kolejnym żerowiskiem bandy (za przeproszeniem) gnojków, którzy nieważne czy masz rację czy nie, będziesz dla nich "noobem". Podkreślam niestety, ponieważ sam miałem okazję trochę pogra wraz z kumplem który na to mnie namówił i przez pewien czas było ciekawie, ale po dłuższym okresie ta gra zaczęła przypominać Tibię, a tego już nie zniosłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to moje niedomówienie może u kogoś wywołać taką reakcję. Otóż tym porównaniem chciałem tylko pokazać poziom na jakim znajduje się spora grupa graczy która ortografią i intelektem nie grzeszy. Bowiem w obu grach można wplatać się w kłótnie z dzieciakiem który powie ci "jesteś noobem, bo jesteś noobem" (robiąc przy tym przynajmniej 1 błąd ortograficzny) i tyle.

Jeśli chodzi o gry jako gry, a nie osoby które w nie grają to Metin 2 jest wręcz nieporównywalny z Tibią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Gniot porównany do Gniota - czy jest lepsze podobieństwo?

Tomason ma rację, jak ja tez wcześniej napisałem. Jedno skupisko chamów, gnojów i cheaterów. Nie wiem kto wpadł na pomysł, aby goście z innych królestw mogli sobie przełazić do innych. Wbije taki cham z 70 levelem i rozwali wszystkich.

Jak uciekniesz, to trafi się 10 levelowiec, który zacznie cię wyzywać, ale nic mu nie zrobisz, bo walczyć PvP można dopiero od 15.

Raikiri - to chyba logiczne że cie nie przekonamy. Jak ci smakuje pizza to przecież nie przekonam cię że jest niesmaczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, wszyscy narzekają na CO?

Nob, Nob...

Moje początki w Metina2 były takie same.

Ale ja expiłam sama w porównaniu do innych graczy,

Nie lubiłam nikogo, wszyscy mnie tam wykorzystywali.

Potem znalazłam kilka osób, które naprawdę były/są godne uwagi.

Grałam nie Tylko z Chłopakami, a całą tą grupą na gg pisze do teraz.

A oni nadal czekają aż znów zacznę grać w Metina2, tylko problem w tym, że nie mogę,

ale wspomnienia po tej grze, chociaż miała tak tragiczny początek są u mnie dobre.

Wręcz bardzo dobre.

Zgadzam się z Tobą Longbow, ja wolę pizze z pieczarkami a Ty zaś wolisz indyka

Ja wolę Metina2 Ty wolisz Prince of Persję

Ja wolę Bloodrayne Ty zaś wolisz Fallouta

W czym tu porównywać?

każdy gra w to co lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raikiri07

I dlatego sądzę, że nie jest to aż tak tragiczna gra. Ja zaczynałem grę w gronie kumpli i dlatego daję grom tego typu pewien margines zaufania. Można wtedy dostrzec co w danej grze jest ciekawym pomysłem, co fajnie wygląda, ale w końcu przychodzi moment kiedy sami mamy ochotę "pozwiedzać " i wtedy wyłażą te wszystkie ścierwa, przez które najczęściej nie mamy ochoty wracać do gry. Moje wspomnienia są neutralne, bo póki można było bawić się w gronie kumpli to nie patrzyło się na to co było poza kręgiem towarzyskim. Ale nawet mimo tego nigdy, nigdy nie powrócę do tej gry, bo to słaba gra jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale zainstalowałem Free Realms. Wszechobecna nuda mnie do tego zmusiła :wub: Produkcja zachwalana więc dam jej szanse a nóż mnie czymś zaskoczy. Konto założone, postać stworzona no to jedziemy z tym koksem. Wybieram maga i zaczynam robić Q dla tej klasy. Gra nie jest jakoś wymagająca więc szybko i sprawnie to idzie. Dostaje Q na wbicie 5 lvl-a. No to idziemy do lasu pogrindować. Jakiś czas mi to zajęło, milimetry do końca zapełnienia paska expa i pojawia się piękna informacja, że jeżeli chce wbić 5 lvl muszę wykupić konto premium. Orzesz ty !@#$%...

Jaki z tego morał? Darmowe produkcje nie są w cale takie darmowe.

Ode mnie taka rada, żeby omijać tą grę z daleka :happy: No chyba, że ktoś chce wydawać na nią kase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kierowałem gry-online, gdzie jest napisane:

Z założenia korzystać można z niej za darmo, chociaż wiąże się to z przymusowym oglądaniem reklam w czasie grania. Płatne są niektóre bonusy i dodatkowe opcje, które nie są jednak niezbędne, żeby w pełni cieszyć się z samej gry.

Jak widać muszę zapłacić, żeby cieszyć się grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MMO kpompletnie pochlonela mnie ostatnio pilkna nozna MMO 3D- Football Superstars. Kieruje sie pojedynczym graczem, jedyna szansa by wygrywac to udana wspolpraca z innymi zawodnikami. Zayczna sie sie od meczow 4+bramkarz na 4+bramkarz w jakichs amatorskich ligach, konczac na wspanialych 11 na 11.

Gra jest free-to-play, sponsorowana przez REEBOK oraz NIKE - a takze mikroplatnosci

http://footballsuperstars.com/futbol_pl/ (instalka 360 MB, gra jest za darmo)

Emocje jakie one dostarcza sa NIESAMOWITE. I to jedno z MMO,w ktorym naprawde potrzebujesz umiejetnosci, myslenia zespolowego.

P.S. Polacy sa tam mistrzami swiata! http://footballsuperstars.com/post/event_r..._world_cup_106/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...