Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników MMO i MMORPG

Polecane posty

Poszukaj może ------> tutaj

Można znaleźć sporo ciekawych gier mmo, ale patrz na opisy, bo niektóre z gier są może i darmowe, lecz oferują też kupno dodatkowych przedmiotów, a w niektórych grach bez nich się nie obejdzie.

Ja osobiście proponuje takie gry jak:

-2 moons - ciekawa gierka i miło się przy niej spędza czas

-Ragnarok Online - jest polski serwer całkowicie darmowy (KDR się zwie) i gra na nim to naprawdę świetna zabawa

-Flyff - mimo tej całej cukierkowej oprawy jest to fajna gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może jakiś mmo (najlepiej darmowy ewentualnie gdzie abonament nie jest drogi) gdzie nie korzysta się z systemu Point-and-click . tylko gdzie walka odbywa się w bardziej zręcznościowej formie (np takiej jak w Oblivionie czy gothicku )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Return of Warrior ma system walki najbardziej zbliżony do tych bardziej zręcznościowych, aczkolwiek w gruncie rzeczy jest to dalej mutacja point'n'click. Najlepiej obczaj sobie jakieś filmiki na YT, a zobaczysz o co chodzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pogrywam w Runes of Magic gra z gatunku MMORPG i zawiera w sobie chyba wszystkie rzeczy jakie dobre MMORPG powinno miec :cool: Masa questow, wiele do zwiedzania( nie jest to wow, ale jest spora kraina do przedreptania ), male wymagania sprzetowe i co moze niektorych zadowolic jest po polsku i jest przede wszystkim darmowa. Obecnie mam 15 lvl warriorem i 6 rougem. Polecam!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Proszę o pomoc w wyborze nowego MMORPG.

Przez 1.5 roku grałem w Guild Wars, ale w zeszłym tygodniu zachciało mi się kupić złoto na allegro (debil ;/ ) i skończyło się to banem. Teoretycznie mógłbym kupić kampanie od nowa, ale rozwijanie wszystkiego od podstaw chyba nie byłoby tak fajne, skoro już raz się w to bawiłem.

W co powinienem zainwestować? Powiem od razu, że szukam czegoś podobnego w założenaich do Guild Wars.

1. Nie za wiele grindu. (To jasne, że na itemy trzeba zarobić i z czasem grind będzie, ale żeby nie zalatywało grindem typu muonline)

2. MÓZG! W GW była radocha po wymyśleniu [beeep]istego buildu którym potem można było pochwalić się na PVX. Potrzebne było doświadczenie w grze, zgranie drużyny, odpowiedni dobór przedmiotów. Generalnie żeby nie było "o ten skill wali po 10k a tamten po 9k to wezme ten".

3. Fun z prowadzenia postaci. Satysfakcja z jej rozwijania.

To chyba tyle ;]

Może być płatna, to nie problem. Znajdzie się coś podobnego, czy z takimi wymaganiami powinienem wrócić do GW?

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Runes of Magic i nie rozumiem, jakim cudem Blizzard jeszcze nie oskarżył tej gry o plagiat. Może twórcy znają jakiś kruczek prawny, ponieważ ilość podobieństw jest wręcz nieprzyzwoita... Mimo wszystko jednak nie zamieniłbym na stałe WoW'a z RoM, ale jest to jakaś alternatywa i sposób na ominięcie opłat.

Swoją drogą kontakt z RoM zmusił mnie do refleksji. Skoro są dostępne darmowe gry sieciowe na takim poziomie, to jakim cudem pozycje typu Tibia nie odeszły jeszcze w mroki niepamięci? Zjawisko dla mnie niepojęte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znacie jakieś gry z duża ilością zielarstwa alchemii ,czy ,kowalstwa,zbieranie, metali ,kamieni

Może Metin2? Można robić mikstury u alchemika, kowal ulepsza Ci przedmioty, wydobywasz rudy miedzi, ebonitu, jadeitu, złota itd., możesz zbierać kamienie duszy ,które poprawiają jakość broni lub zbroi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic

Gra byłaby świetna gdyby nie IMO totalnie spartolony system dwuklasowości. Jak dla mnie jest on całkowicie nieprzemyślany i stworzony tylko po to aby niepotrzebnie wydłużyć rozgrywkę. Konieczność naprzemiennego zdobywania doświadczenia obiema klasami sprawia że gra szybko się nudzi (ileż można bić te same moby), zwłaszcza że przełączając się na klasę poboczną tracimy możliwość korzystania z ekwipunku klasy głównej (chyba że bijemy poziomy m/w jednocześnie, wtedy jesteśmy w stanie utrzymać staty na poziomie wymaganym dla obecnego eq). Nie ma też możliwości całkowitego porzucenia drugiej klasy, bo bez niej nie jesteśmy w stanie zbudować dobrej postaci. Niestety nie jest to GW, gdzie system dwóch klas był zaletą a nie wadą. Tam ten system dawał tylko nowe możliwości rozwoju postaci, nowe buildy itd. jednocześnie pozwalając na swobodną rozgrywkę tylko jedną klasą (jak np. mój warrior). W RoM niestety tak się nie da, dlatego nie mam zamiaru dłużej kontynuować przygody z tą grą. A szkoda, bo gdyby nie ta jedna wada byłby to MMO prawie idealny, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego darmowy charakter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, żę poruszam temat rzekę ale potrzebuję porady w wyborze MMORPG :)

Od paru miesięcy pykam sobie w Cabal Online na koncie premium. Gierka bardzo mi się podoba ale ostatnie update'y wprowadziły tyle zamieszania w dropach, że trochę się odechciewa. Chyba nie na co dzień na oficjalnym forum zawiązuje się temat z petycją o wycofanie zmian.

Poza tym mam nieodparte wrażenie, że Cabalem EU rządzi kilka osób razem z kolesiami i sprawia to wrażenie mało profesjonalne (a przynajmniej nie na tyle, żebym chciał

pakować w to kasę).

Teraz zasadnicze pytanie - na co w tej chwili warto się przesiąść?

- może być płatne (a nawet powinno)

- interesuje mnie PvE

- party, gildia - fajna rzecz, ale chciałbym też trochę pochodzić solo

- gra z raczej pewną przyszłością i w fazie rozwijania a nie zwijania (a mam wrażenie, że Cabal się właśnie zwija)

- dużo questów, grind na rozsądnym poziomie

- mnóstwo itemzorów :)

Zewsząd słyszę WoW! WoW! Ale czy po takim czasie od premiery i tylu dodatkach jest sens "wejścia" kompletnego newbie w ten światek?

A może sobie na jakiś czas odpuścić i poczekać na nowy tytuł?

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WoW nigdy nie jest za późno i za wcześnie, tym bardziej że zbliżający się dodatek "Cataclysm" wszystko zmieni, a mianowicie będziesz mógł zacząć wszystko od nowa, tak jakby WoW wyszedł dopiero na rynek. innego MMO nie mogę Ci polecić, Aion no cóż prócz grafiki niczym innym nie zaskakuje, lineage 2, nie grałem nie komentuje, Guild wars hmm... to bardziej gra z fabuła i po jej przejściu zostają Ci same BG, Age of Conan, w sumie to to mógłbym Ci polecić, tanie prepy(jakoś 30 zł) całkowicie po PL, ale ta ilość bugów grr... i LOTRO, głupota w rozwiązaniu nabijania poziomu od mrocznej strony, grając po stronie światłości wbijasz sam poziom a grając po stronie ciemności zaczynasz z maksymalnym poziomem co wg. mnie jest bezsensowne :/... z nieoficjalnego źródła wiem że za jakiś czas ma wyjść nowe MMORPG ze świetną grafiką i stylem walki wymagającym trochę więcej zaangażowania(skilla) ze strony gracza niż zaznaczenie celu i odpalanie spellów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam ostatni post był w 2008 roku.O ile pamiętam teraz jest 2010.

W CD-A przeczytałem o akcji aktualizującej czytelników grających w RoM (runes of magic).

Dwie sprawy:

1-Dlaczego ta gra ściąga się mi 17 godzin?!?

2-Gdzie jest post dotyczący o tej akcji (o ile wogóle jest)?

:pytajnik::pytajnik::pytajnik::pytajnik::pytajnik::pytajnik::pytajnik:

Zastanawiam się czy warto ją ściągać.

Walczą ze sobą dwie strony :

Czas ściągania (sith) :starwars: Urok gry (yedi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to Ci chodzi ale moja jak i przedmówcy wiadomość pochodzi ze wczoraj. Co do Runes of Magic to obejrzałem FreshAir na Hyperze i gra w ogóle mnie nie zainteresowała, i na dodatek ma 5GB... 5GB i oferuje tylko podstawowe rzeczy nic nowego, jak dla mnie to zbyt dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zasadnicze pytanie - na co w tej chwili warto się przesiąść?

Zewsząd słyszę WoW! WoW! Ale czy po takim czasie od premiery i tylu dodatkach jest sens "wejścia" kompletnego newbie w ten światek?

A może sobie na jakiś czas odpuścić i poczekać na nowy tytuł?

No więc tak,

co do WoW'a to oczywiście zgadzam się z BugenHagen, że na niego nigdy nie jest za późno. Teraz zrobisz 80 lvl, wyjdzie dodatek, dobijesz 85 i każdy 'w pewnym sensie' na początku dodatku będzie równy sobie.

Co do innych mmorpg to polecam się zainteresować i ewentualnie poczekać na takie tytuły jak powiedzmy TERA online czy SW: The Old Republic (z tym, że nie wiem czy lubisz te klimaty). Ja osobiście czekam na te dwie gierki i jeszcze nie wiem na co się zdecyduje.. czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam zawzięcie na Wh40k Online, ale coś mi się wydaje że to nadal bardzo odległa przyszłość. Z aktualnie istniejących tytułów polecam Anarchy Online. Dość stary tytuł ale ciągle tkwi w nim potencjał, tym bardziej że niedawno ukazał się path ,,unowocześniający'' grafikę i interfejs. Warto przynajmniej wypróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WoW nigdy nie jest za późno i za wcześnie, tym bardziej że zbliżający się dodatek "Cataclysm" wszystko zmieni, a mianowicie będziesz mógł zacząć wszystko od nowa, tak jakby WoW wyszedł dopiero na rynek. innego MMO nie mogę Ci polecić

co do WoW'a to oczywiście zgadzam się z BugenHagen, że na niego nigdy nie jest za późno. Teraz zrobisz 80 lvl, wyjdzie dodatek, dobijesz 85 i każdy 'w pewnym sensie' na początku dodatku będzie równy sobie.

No cóż, ściągnąłem sobie triala, pograłem trochę. Spodobało mi się. Dzisiaj kupiłem battlechest :wink:

Jestem na etapie szoku ogromem zawartości w porównaniu chociażby do Cabala. Zupełnie inna liga.

Dzięki za odzew :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic było pierwszym MMO ala WoW, w które zagrałem i nie zawiodłem się... polecam wszystkim. Warto spróbować, tymbardziej, że RoM epizody I-III będzie już w najnowszym numerze CDA :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...