Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Coś się ostatnio kisi z forum, ponieważ raz nie można się zalogować, raz jak się coś napisze to odrzuca i nic nie dodaje. Tak samo na blogach i logowaniem na cdaction.pl. Na przykład podczas logowania wyskakuje mi wiadomość: "to menu zostało zablokowane", a na głównej "logowanie nie powiodło się" Zna ktoś tego przyczynę? Jak coś to mam Chrome'a.

Edytowano przez assire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z forum. Nie mogę ni jak zalogować się na konto o nazwie Zakov328. Próbowałem odzyskać hasło z 5 razy. Żadne z przesłanych mi przez was haseł nie działa. Utworzyłem więc sobie nowe konto o podobnej nazwie, ale niestety nie otrzymałem linku aktywacyjnego. Ostatecznie udało mi się stworzyć konto z którego pisze teraz, wykorzystując do tego inny adres email. W między czasie raz pomyliłem się przy wpisywaniu adresu email. Gdy wpisałem go ponownie, tym razem poprawnie, otrzymałem komunikat, że ten adres email jest już wykorzystywany przez jednego użytkownika i rejestracja z wykorzystaniem tego adresu email jest niemożliwa. Oczywiście adres email należy do mnie i specjalnie wybrałem taki, który jeszcze nigdy nie był wykorzystany na tym forum. Ale to "genialne" forum rozróżnia jedynie pierwszy człon adresu email i uparcie twierdzi, że adres email zarejestrowany na serwerze gmail, to ten sam co na yahoo - Tylko pogratulować :] Tak czy inaczej uporządkujcie sobie ten bałagan i uprzejmie proszę - pomóżcie w odzyskaniu mojego konta - Zakov328.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum rozróżnia cały adres mailowy i są osoby mające podobny czy nawet taki sam początek adresu, tylko na różnych serwerach.

Napisz do mnie maila z konta pocztowego użytkownika, którego chcesz odzyskać a przy okazji, spróbuj użyć opcji odzyskiwania hasła, ale z użyciem inne przeglądarki. Opera jakoś nie lubi tej operacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z bbcode "yt" otóż.

Jak chciałem zrobić wpis na blogu o najlepszych soundtrackach z gier, jak to robiłem wcześniej, to teraz pojawił się komunikat że nie właściwe BBcode. Co najdziwniejsze jest to, że dobrze wpisałem ten kod. O co może chodzić ? :)

@Sevard.

Prze kleję później wszystko, bo teraz czasu nie mam.

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to będzie nudne, ale jestem ciekaw, czy przypadkiem nikt nie wpadł na rozwiązanie problemu z firefoxem. Jak tak przeglądam forum, coraz więcej ludu ma problemy z pisaniem postów, tzn. nie widać kursora, trzeba używać ppm do jego przenoszenia, odpadają strzałki czy zwykłe kliknięcie. Wstawianie w tagi jest wybitnie irytujące, gdy się ich nie zna, a zaznaczenie tekstu i kliknięcie backspace skutkuje wykasowaniem ostatniego znaku. Sprawa o tyle dziwna, że wszystko działa poprawnie przy edycji, podczas pisania komentarza i dokonywania wpisu na blogu. Forum buntuje się niezależnie od posiadanych wtyczek, sprawdzałem na czystej wersji lisa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaki masz wybrany edytor, jeśli zaawansowany, to zmień go na podstawowy i powinno działać. Dodatkowo JavaScript może być również blokowany przez oprogramowanie zabezpieczające, a nie samą przeglądarkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :). Otóż straciłem dostęp do starego e-maila, ale nie mogę zmienić swojego e-maila na nowy. Proszę pomocy. Szukałem już chyba wszędzie. Czy to możliwe że nie ma możliwości zmiany e-maila?!

A tak na marginesie to chodzi o e-maila na forum cd-action ;)

Edytowano przez pierzchala6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to, bo avatar, który wybrałem waży zaledwie 19 kb

>Edit

Coś się dzieje chyba z mozillą, bo wszystkie ikonki są inne i nie mogę dodawać komentarzy w newsach :(

>Edit 2

Ok, już wszystko ok, ale musiałem zmienić przeglądarkę najpierw na Operę, która nie potrafiła wczytać strony głównej, a teraz na Chrome.

Edytowano przez Shiva
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...