Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

To nie to, bo avatar, który wybrałem waży zaledwie 19 kb

>Edit

Coś się dzieje chyba z mozillą, bo wszystkie ikonki są inne i nie mogę dodawać komentarzy w newsach :(

>Edit 2

Ok, już wszystko ok, ale musiałem zmienić przeglądarkę najpierw na Operę, która nie potrafiła wczytać strony głównej, a teraz na Chrome.

Edytowano przez Shiva
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę się zalogować na stronie głównej, muszę wejść na forum i logować się stamtąd. W ciągu tych około 5 lat sprawdzałem na wielu komputerach z różnymi przeglądarkami i tak jakoś dopiero teraz mnie wzięło żeby to zgłosić. Może to byćspowodowane długością hasła - 18 znaków?

Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wrzucić to tu czy do propozycji zmian na forum. W sumie nie jest to problem z samym forum, ale bardziej błąd i niedopatrzenie :) A takie też można tu zgłaszać, więc chyba pisze w dobrym topicu. (Najwyżej ktoś przeniesie)

Otóż: Zauważyłem, że nazwy wszystkich grup do których należą użytkownicy sa pisane w liczbie mnogiej (forumowicze, Moderatorzy, Redaktorzy itp) Tymczasem grupa Junior Admin jest w liczbie pojedynczej, co w czasach gdy jedynym junior adminem bł wies.niak miało jeszcze sens, ale już obecnie gdy mamy 2 junior adminów, jest trochę nie na miejscu. Proponuje zedytować nazwę tej grupy i dodac literkę "i" na końcu nazwy grupy niebieskich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z postami i tematami.

Gdzie nie zajrzę, to widzę tylko pierwszy post, a pod nim to :

Chodzi mi oczywiście o tą listę "Kto napisał jaki post".

Jest sposób, żeby to odkręcić ?

post-146727-1278672691_thumb.jpg

Edytowano przez Shiva
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To nie jest problem z forum, ale... być może występuje to tylko u mnie i wolę się upewnić.

Czy na stronię głównej CDA (tam gdzie newsy) logo CD-Action jest marnej jakości i jest takie rozmazane, czy w ten sposób wyświetla się tylko u mnie? Możliwe, że jest tak od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zwróciłem na to uwagę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tematy z GwS nie zostały zatwierdzone, ponieważ są źle napisane. Podałeś grę, fajnie, ale zaraz potem prosisz opinię na jej temat. Nie podajesz strony, nicka ani nic rzeczy niezbędnych w tym dziale. Jak już wielokrotnie wspominałem: Gramy w Sieci służy do umawiania się na wspólne granie po sieci, nie komentujemy w nim gier, nie rozwiązujemy problemów, nie pytamy o rady. To ostatnie czasami przepuszczam, ale jeśli jest to post, jeden od czasu do czasu, a nie cały temat.

Natomiast Komentarze mają inną strukturę tworzenia tematów. Nie zakłada się tam tematów "na pałę". Aby zapobiec bałaganowi i dublom, stworzony został TEN TEMAT. Forumowicz musi złożyć propozycję tematu, i uzbierać trzy głosy poparcia, wtedy moderator zakłada temat.

Wszystko jest w regulaminach, wystarczy poczytać :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Czemu widzę tylko pierwszy post od góry w każdym temacie, a pod nim jest lista pozostałych postów? Strasznie niewygodnie się tak operuje. Czyżbym coś przypadkiem kliknął? W opcjach wyświetlania mam ustawione, jak zawsze, użycie domyślnych ustawień forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paguł: Prawy górny róg pierwszego posta w temacie -> Opcje -> Tryby wyświetlania -> Standardowy. Ostatnio parę razy pojawiał się ten problem w tym temacie, starczy spojrzeć na samą górę strony i tam masz też to rozwiązanie podane jak na tacy :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...