Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Czasem, gdy czytam ten temat mam ochotę wlepić warna za pytanie o coś, co było roztrząsane na poprzedniej stronie... Niestety wówczas zacząłby się lament jaka ta moderacja zła i nieprzychylna forumowiczom. Niestety cierpliwości mamy ograniczoną ilość i nic na to nie poradzę.

@ Piecia - Było o tym na poprzedniej stronie tego tematu. Ale dzięki, może ktoś z modków tych błędów w kodowaniu nie zauważył. Może :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, czepiacie się - przeca mimo wszystko chcą nam pomóc i wytknąć jakiś babol który niekoniecznie musi być widoczny u każdego. Jak tylko skończymy wieczorne rytuały chłost regulaminołamaczy to omówimy parę propozycji między moderatorami w tego typu sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sleeskee -> Jak kogoś nie stać, by sprawdzić, czy przez ostatnie 48h ktoś nie wspomniał o tym błędzie, to tak, czepiam się.

No chyba, że masz czas i ochotę co parę godzin odpowiadać na to samo pytanie?

Jak nie będę miał czasu i chęci to zrezygnuję z moderki. ^^ //slee

Przekręcasz sens mojej wypowiedzi. Ale nvm, EOT.

To nie złośliwość, to serdeczność. ^^ //slee

Tja...

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, albo ja jestem ślepy, albo ta opcja została dobrze ukryta. Albowiem chciałem sobie ustawić w profilu, żeby w rubryce "Ostatnio widziany" zamiast konkretnej daty było wpisane "Prywatne". Szukam tego w opcjach konta i profilu - i znaleźć nie mogę. A wiem, że istnieje taka możliwość, bo niektórzy sobie to ustawili lub ustawiali. I tu pytanie: gdzie mogę zaznaczyć, żeby mi nie pokazywało w profilu, kiedy ostatnio byłem zalogowany na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwałem pomocy ale zamiast ją dostać dostałem ostrzeżenie! :mad: Oto wytłumaczenie moderatora:

Zły tytuł wątku, zły dział, a na dodatek piracki windows. 20% do ostrzeżeń.

Jesteś nowy, ale było przeczytać regulamin.

[wies.niak]

Jeżeli ten moderator jest taki mądry to ciekawi mnie czy ma oryginalnego Windowsa i jaki procent jego oprogramowania stanowią piraty (nie mniej niż 25%)? Moja ocena forum: 1/10. Powiem, krótko to forum jest do bani, lepiej opiszę swój problem na "normalnym" forum np. [ciach]

Pozdrawiam Redakcję, kocham czytać CDA!

>>Nawet przyczepić się do pracy moderacji nie umie we właściwym wątku... ech, do nie-zobaczenia! [k0n]

Hehehe! Każdy sądzi według siebie. A link do forum dla piratów wycinam. [wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóz sygnaturka jednego kolesia rozjeżdża mi się w bok, a nie pionowo w dół. Zgaduję, że to najprawdopodobniej za duza sygnaturka(wnioskuje z długości bocznej i ilości userbarów). Jednakże chcę wiedzieć, czy inni mają problem z nią przykładowo w tym temacie.. Jeśli kotś ma podobny problem, to trzeba jego/ją będzie poprosić o skrócenie.

P.S: Piszę o nieokreślonej osobie, gdyż nie chcę jej jakby cokłopotów niepotrzebnych robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co, to są problemy z wysyłaniem wiadomości PW, wiadomość w praktyce dochodzi do adresata lecz forum informuje, że jest zupełnie odwrotnie, poza tym coś się stało z godzinami informującymi o czasie napisana danego postu/tematu - zamiast np. "12:30" widać "h:i A" :wink:

Sprostowanie - "zegarek" już działa

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest dzisiaj jakiś problem z zakładaniem nowych kont.

Kumpel próbuje się zarejestrować ale dostaje informacje, że to co na obrazku nie zgadza się z tym co wpisał. No cóż cztery osoby próbowały i za każdym razem tak pisze.

Coś jest nie tak jakby nie porównywał wyniku z tym co faktycznie wyświetla w postaci obrazka, nawet opcję dźwiękową próbowaliśmy i nic. Ciągle nie może dokończyć rejestracji.

(chyba, że to ISA serwer nie puszcza)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny problem z PW.

Zamiast otrzymać potwierdzenie o wysłaniu PW, zostaję przekierowany na pustą stronę: http://forum.cdaction.pl/index.php?act=msg. Moja przeglądarka to Firefox 3.5.3

[edit]

Wszystko w porządku.

[edit]

Nie do końca. Kiedy chcę skasować kopie swoich PW, przenosi mnie na inną pustą stronę: http://forum.cdaction.pl/index.php?CODE=06&act=Msg.

Edytowano przez Mindstorm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...