Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Witam, przeszukałem kilka stron wstecz, a problemu mojego nie znalazłem...

Otóż wchodzę sobie wczoraj na forum, późno wieczorem. Wszystko ładnie, pięknie, ale gdy odświeżyłem stronę, aby zobaczyć, czy ktoś tam nie napisał czegoś ciekawego wysypała mi się grafika. Z obrazków były tylko przyciski "Szybka odpowiedź", "Dodaj odpowiedź", "Nowy Temat", niektóre sygnaturki i awarary. Całą resztę zastąpiłą biel i zbity tekst, który da sięrozczytać, jest to jednak istną męczarnią. Zdarzało mi się to wcześniej, ale po odświeżeniu strony wszystko wracało do normy - teraz nic nie pomaga, nawet w tym momencie nic nie widać. Co ciekawe, inne strony normlanie działają, ba, sama strona CDA działa, ale FA nie. Na Internet Explorerze forum wygląda normalnie, więc pomyślałem, że to wina przeglądarki. Używam Firefoxa, więc go przeinstalowałem, nie dało to żadnego efektu. Czy ktoś potrafiłby mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się logujesz? Bo jeśli ze strony głównej CDA, to mogą być problemy. Pewniej jest sie logować prosto na forum. A czy poza tym nie dostawałeś jakichś kar, czyli urlopów, które mogłyby zablokować ci możliwość logowania się?

Nie kar nie dostawałem ,urlopów też nie.Dzięki za radę;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z forum co MathRaven27 tyle, że mi nie działa również strona startowa. Wszystkie obrazki poznikały i zostało tylko białe tło beż żadnych grafik. Wcześniej pomagało odświeżenie strony,ale teraz to już nie działa. Korzystam z Firefoxa. Bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryba2111 & MathRaven27

Też miałem wczoraj ten sam problem. Również korzystam z Firefoxa. Nie wiem z jakich dodatków korzystacie, ale w moim przypadku AdBlock Plus zaczął wariować. Nie wiem dlaczego zablokowały mi się wszystkie grafiki i elementy forum (obrazki, tła itd.). Nawet przyciski moderatorskie przestały działać. Wystarczyło poprzestawiać blokowane elementy w ABP. Spróbujcie, powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt wielkie dzięki. Rzeczywiście całą stronę zaczął blokować AdBlock. Po przełączeniu blokad forum zaczęło normalnie wyglądać. Ciekawe co się stało z tym programem. Niemniej jednak dziękuje za rozwiązanie tego problemu. Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie AdBlock Plus jest winny, a lista, określająca jakie elementy ma blokować. Przy ręcznym wprowadzaniu filtra można wybrać przypadkiem opcję "http://x.forum.cdaction.pl/", co oczywiście może nieźle namieszać.

Ewentualnie, możecie mieć aktywną jakąś dziwną subskrypcję filtrów. Ja używam: Malware Domains, EasyList, PLgeneral i EasyPrivacy. Problemów brak.

Edytowano przez Mindstorm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, to wina Adblocka. Po jego wyłączeniu wszystko wróciło do normy, dziękuję bardzo za pomoc. :)

Aha, jeśli jednak ktoś chce mieć ten program włączony, to wystarczy włączyć w Adblocku "Ustawienia" i wyszukać w filtrach reklam coś w stylu |www.forum.cdaction.pl/* i usunąć to (PPM + usuń, albo Delete)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh teraz mam to też z MathRavenem też bo ma range ,,Diaboliczny Geniusz" :/ Ma ktoś jeszcze takie problemy?

Mam 1440x 900 a to nie powinno chyba sprawiać wtedy problemów :/

PS. Wiem o co chodzi :D Proszę programiste obsługującego forum o skonfigurowanie/ poprawienie tego błędu na wzgląd dla użytkowników korzystających z Opery.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj wchodzę sobie na pocztę a tam mail z adresu robot@cdaction.pl z serialem do gry Champions Online. Jako, że tejże nie posiadam, ani nie zwracałem się do nikogo z prośbą o takowy, chciałbym zapytać o co chodzi, czy to jakiś błąd skryptu forum?

I ten serial to mam gdzieś odesłać?

@down: dzięki za wyjaśnienie...

Edytowano przez ToxicNomad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...