Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie wstawiania obrazków do posta jako załączników. Jest limit 500KB. Czy kiedykolwiek ten limit się resetuje? Odkąd zacząłem wstawiać screeny w ten właśnie sposób mam co raz mniej wolnego 'transferu'. W chwili obecnej mam do rozdysponowania 60.49KB. Czy każdy user ma jednorazowo pół mega do dyspozycji?

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga możliwość to wrzucanie linków do obrazków na imageshack i tak dalej. Jeśli ktoś będzie bardzo chciał odgadnąć, to link kliknie, a forum nie będzie obciążone obrazkami (także miniaturkami, które też jakiś czas się wczytują).

Dziękuję, naprawdę dziękuję za wsparcie ;D - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwudziestu minut, na każdej zakładce wyskakuje mi błąd IPS, ale poodświeżałem (nie zawsze się udaje)i jest ok. A do tego, raz wyskoczyło mi coś nowego, pod napisem IPS:

SQL error: User cdaction_ro already has more than 'max_user_connections' active connections

SQL error code: 1203

Date: Wednesday 29th of July 2009 02:49:00 PM

Nawet kiedy wcisnąłem już dodaj odpowiedź wyskoczył błąd. Straszne przeciężenia czy jak?

Edytowano przez Owiec_xD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłoby możliwe wyłączanie dostępu do blogów na czas przecieków? Wydaje mi się, że znacząco odciążyłoby to serwer, i może dałoby się coś przeczytać, albo napisać bez odświeżania miliard razy. Taka tylko sugestia. Bo na blogach piszą rówineż goście, czyta je wiele osób, więc wydaje mi się, że stanowią one spory problem dla serwera, któremu zdarzało się przecież i IPSować bez blogów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik forum mamy w tej chwili najmocniejszy, jaki tylko się da. Serwer też jest bardzo silny. Ale weź pod uwagę to, że CDA ma tam zdaje się 700 000 czytelników, nawet, jeżeli jedna dziesiątą będzie chciała brać udział w przeciekach, to da mam 70 000 osób walących do serwera. Takich sytuacji niestety nie da się uniknąć.

Kaczor - korzystanie z FA jest darmowe. Silnik, którego używamy jest płatny. Chcesz wiedzieć ile? Przeszukaj ten temat, było to poruszane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem zdjęcie na konkurs na forum no i dopiero pozniej skapnolem sie ze nie nazwałem go tak jak trzeba więc usunąłem tamtego posta i jak teraz chce je od nowa wstawić to pisze że przekroczyłem limit kilobajtów..., więc chciałem spróbować usunąć tamten wcześniejszy załącznik ale jak sprawdzam listę załączników to go tam nie ma... BŁAGAM O POMOC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...