Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Póki co na razie nie można nic z tym zrobić. Ja mam metodę wpisywania całej nazwy ciągiem np. tak jak w Twoim wypadku Gearsofwar lub gear, a reszta sama da rade. Oczywiście nim do tego przystąpię: szukaj->zaawansowane opcje wyszukiwania->więcej opcji i dopiero wpisuje, to co chcę znaleźć. Następnie zaznaczam temat i szukaj i mam :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem da się zauważyć, że treść posta została podwojona, jak np. TUTAJ.

Na początku myślałem, że to błąd użytkownika, ale natrafiłem już na kilka takich postów u różnych osób.

To jest błąd użytkownika. Po prostu jest niecierpliwy przy wysyłaniu postu i dwa razy kliknął na "wyślij". Na starym forum pojawiłyby się dwa posty. Teraz forum automatycznie łączy dwa posty napisane przez tego samego usera pod rząd w przeciągu dwóch godzin. Stąd podwojenie tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem awatar. Teoretycznie, bo zamiast nowego 100x100 wyświetla mi stary, z tym że rozciągnięty właśnie do tego rozmiaru. W panelu kontrolnym widnieje nowy awatar, ale w postach jest nadal stary. Da się coś z tym zrobić?

IMO musisz poczekać. W moim przypadku jak ja u siebie zmieniałem, w postach pojawił się za jakiś czas. Nie wiem czy z ingerencji wyższej czy po prostu musiał się zadomowić ;) -mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się dopiero wczoraj a już mnie coś trafia, mianowicie co pare klików na forum wyświetla mi się pusta stronka z informacją:

"IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here "

Próbowałem nawet na laptopie i na innym kompie i to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się dopiero wczoraj a już mnie coś trafia, mianowicie co pare klików na forum wyświetla mi się pusta stronka z informacją:

"IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here "

Próbowałem nawet na laptopie i na innym kompie i to samo.

Mnie też to dziś kilka razy wyskoczyło. Po kliknięciu w odnośnik załączała się strona którą próbowałem włączyć. Używam Opery.

Chociaż to i tak nic w porównaniu z cyrkami które forum odprawiało na starym skrypcie więc do tego błędu można się przyzwyczaić tym bardziej że mi się zdarzył pierwszy raz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Explorerze 7. Dosłownie jak napisałem wyżej raz na kilka kliknięć takie cuś wywala. Komunikat wyraźnie mówi że wystąpił błąd w bazie danych. Nie byłem zarejestrowany na starym forum, więc nie wiem. A skoro nie tylko ja to mam (chociaż wczoraj do białej gorączki mnie to doprowadzało, dzisiaj lepiej), to życze sobie i innym jak najmniej tych błędów :)

Edytowano przez kot3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie zapisany jest jako PNG. Sprawdź sobie klikając prawym. Oto co widzę: http://forum.cdaction.pl/uploads/av-45993.png

Wiem, nie wiem tylko dlaczego. Poszukam czegoś nowego.

EDIT---> Zmieniłem- myślę, że lepszy, ale nie ma tego klimatu co Gollumek.

Edytowano przez Aragloin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu marnuje wasz cenny czas głupim pytaniem, a mianowicie :

Na jakiej zasadzie działa dodawanie kogoś do znajomych ? Bo wchodze ostatnio na profil pewnego użytkownika (mało istotne kto to ) a tu zonk ma mnie dodanego do znajomych a ja nic o tym nie wiedziałem. Czy nie powinno byc jakiś potwierdzeń w stylu " Użytkownik xxx chce dodac Cię do znajomych, czy wyrażasz na to zgode ? " lub coś w tym stylu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...