Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Kylo200 -> Mi się udało bez problemów zalogować, właśnie sprawdziłem.

Pawlakmc -> Norma. Skórki są troszkę "rozbebeszone", a wersja końcowa jest w produkcji :-)

Napi(o)r -> GG: Panel kontrolny -> Edytuj informacje o profilu. Mail: Panel kontrolny -> Zmień adres email.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast korzystać z pól do logowania, o których piszesz, korzystaj z tych, które występują poniżej - tam bez problemu będziesz widział, co wpisujesz. Natomiast w tym pierwszym przypadku pomaga zaznaczenie zawartości pól - wtedy możesz zobaczyć, co wpisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy pokazało mi się, że jestem zupełnie samiuteńki na forum :D

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikogo nie było - chwilę po "przeciekach"?!

Po przeczytaniu tego co napisał DINO odruchowo sprawdziłem u siebie i muszę powiedzieć że u mnie też jest taka sytuacja. Pokazuje mi się że jestem na forum zupełnie sam. To chyba nie jest normalne? :)

Edytowano przez kaktuus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chce się zalogować na stronie CD-A tam gdzie się wpisuje login i hasło są białe litery i nie chce mnie zalogować.

Muszę wejść np. na FA i tam gdzie jest

Witaj Gościu (Zaloguj/Rejestruj)

muszę się tam zalogować

wtedy mnie zaloguje.

Co robić? :huh:

Edytowano przez Kristhebest
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowanie na stronie głównej jeszcze wczoraj działało, więc możliwe, że jest to wina wczorajszych problemów z serwerem w Warszawie. Co robić? Logować się przez forum, tak jak to robisz.

A nawiasem mówiąc sugeruję Ci poczytać o ograniczeniach sygnaturek na forum i się dostosować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj poprzednie posty. Każdy(?) tak ma lub pokazują się max 3 osoby. Jest to spowodowane "modernizacją" serwerów i tyle na razie wiemy. Gdzieś są problemy, gdzieś coś naprawiają i gdzieś co jest nowe wrzucane. Efekty są widoczne chociażby w postaci tego, lecz proszę nie panikować, bo myślę, że w ciągu kilku(dziesięciu) dni wszystko wróci do normy, a jeśli nie to Ghost Was o tym powiadomi(chociażby przez któregoś z nas).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Stumrbanfuhrer podszył się pode mnie w temacie o nowym nr CDA [9/08]... Ukradł mi avatar. Do tego po kliknięciu na jego nicka przenosi lud na MÓJ profil. Wprawdzie powinienem był napisać o tym administratorowi, ale...

Edytowano przez Tressela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie coś ale co tam:

Otóż na stronie głównej, gdzie daje się krótkie komentarze dot. newsów, użytkownik Sturmbannfuhrer napisał komentarz co do nowego numeru CDA. Sęk w tym że koleś ma mój avatar. Pierwsze pomyślałem że gość podwędził mój obrazek i chciałem do niego napisać PW w tej sprawie. kiedy jednak klikam jego nick, aby wyświetlić profil to odsyła mnie do mojego profilu na forum. Dlaczego to tak jest?

[EDIT]

Widzę że nie tylko ja mam ten problem. I wszystko z tym samym użytkownikiem. Powie ktoś o co kaman?

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo usilnych chęci, nie mogę zmienić swojego avatara. W profilu pokazuje się komunikat, że "avatar został zmieniony" (widac ten nowy), ale przy moich postach wciąż widzę stary...

O co chodzi? Ewentualnie: mogę prosić o ustawienie mi tego: http://img379.imageshack.us/my.php?image=asafp9.jpg avatara?

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...