Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Z tego co widziałem to był problem z bazą danych. Pewnie spece z Interii coś kombinowali. Tak czy siak, my, zwykli moderatorzy (a nawet admin i jego juniorzy) nic z tym zrobić nie możemy. Zresztą teraz problemy zdarzają się bardzo rzadko. Na pierwszym skrypcie wysłanie posta zwykle wymagało 15-20 minut prób, chyba, że robiło się to w środku nocy lub w godzinach szkolnych... Na drugim skrypcie, nawet po przejściu na serwery Interii IPS errory atakowały regularnie. Nie będę wspominał co było przed... Tak czy siak, jest DUŻO lepiej niż było :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Chrome mam problem z wczytywaniem strony głównej - mianowicie co jakiś czas czy to główna, czy news, czy cokolwiek innego wywala mi "błąd 500". Po paru refreshach w końcu wchodzi, ale zaraz potem znowu wywala ten błąd i trzeba kolejny raz odświeżać stronę. O co kaman? Już nawet usunąłem dane przeglądarki, co by cookisy zresetować i wyzerować pamięć podręczną, ale nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Chrome mam problem z wczytywaniem strony głównej - mianowicie co jakiś czas czy to główna, czy news, czy cokolwiek innego wywala mi "błąd 500". Po paru refreshach w końcu wchodzi, ale zaraz potem znowu wywala ten błąd i trzeba kolejny raz odświeżać stronę. O co kaman? Już nawet usunąłem dane przeglądarki, co by cookisy zresetować i wyzerować pamięć podręczną, ale nie pomogło.

Mam podobny problem, tyle że ciut inne objawy - strona główna wyświetla się pusta (tylko białe tło, na dole okienka na pasku napis gotowe, IE8). Po odświeżeniu ładuje się normalnie, ale sytuacja powtarza się po kliknięciu dowolnego linka. Forum działa bez zarzutu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci, dobry człowieku!!! Mała poprawka: u mnie (w miarę) dobrze to wygląda przy ustawieniu -380px. Ale wreszcie działa!

Niemniej, proponuję webmasterowi gruntownie przemyśleć, co zrobić, by nie trzeba było robić takich cyrków. Forum dalej nie wygląda za dobrze, a jak napisałem, skoro na innej skórce się da, to na tej też musi się dać!

Edytowano przez OSH
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie, co zrobić aby w sygnaturce jak chce umieścić link do filmiku nie wklejało mi odrazu okna playera oraz jak ustawić aby ten link był ukryty pod naprzykład nazwą lub wyrazem ? Z góry dziękuje za wyjaśnienie pewnie prostej rzeczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"JamesVoo"

Dzięki za szybką odpowiedź ale niestety cały czas bezsensownie wkleja mi w sygnaturke zamiast samego linku do filmiku playera z nim. Niby taka prosta rzecz z którą przed zmianą techniczną nie miałem problemu, a tu mnie wnerwia jak nie wiem... może ktoś jeszcze może mi pomóc i powiedzieć co zrobić aby widniał sam link, a nie cały player ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Teraz zdjęcie i awatar to jedna rzecz. Domyślnie forum ustawiło zdjęcie jako awik.

2. Hm tu Twój indywidualny problem. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Spróbuj z innych i napisz czy problem również występuje.

3. Na belce głównej jest przecież kategoria blogi.

4. Z tego co widzę ich edytowalność jest bardzo ograniczona. Można jedynie przerzucić je na lewą stronę i zmienić ich kolejność jednocześnie tracąc rozciągniecie. Polecam skorzystać ze stylu domyślnego.

Coś znowu powiadomienia mi przycięło.

1 - To wiem, chodziło mi o zdjęcie na stronie głównej.

2 - Różne przeglądarki, różne komputery. Z tego co widzę więcej osób tak ma.

3 - Mały napis w rogu, kiedyś był podgląd ostatnich pięciu wpisów widoczny z poziomu forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mały problem odnośnie bloga(dlatego też nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, w razie błędu proszę o przeniesienie postu), mówiąc konkretnie nie mogę zamieścić filmików z youtube, pod kodem [yt] zamiast jednego wychodzi kilka filmików, niezbyt to estetycznie wygląda. Jest jakaś możliwość naprawy tego?

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"JamesVoo"

Dzięki za szybką odpowiedź ale niestety cały czas bezsensownie wkleja mi [...]

1. Kliknij na swój profil.

2. Edytuj mój profil.

3. Zmień sygnaturkę (opcja po lewej stronie).

4. Patrzysz na centralną (środkową) belkę z kilkunastoma różnymi ikonkami.

5. Klikasz na pierwszą z nich (Zmień tryb edycji)

6. Po kliknięciu, pole dolne (do edycji) jest gotowe na nową sygnaturę.

7. Wpisujesz tam (przykładowo): (url="

)To jest link do filmiku kolegi Mack.(/url)

8. WAŻNE! Nawiasy zwykłe zastępujesz kwadratowymi (masz ich tam dokładnie 4). Gdybym to zrobił w punkcie powyżej, to nie odczytałbyś składni, tylko od razu bym zrobił konkretny odnośnik.

[DOPISEK]

Nie ma sprawy :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...