Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

W dziale "Gramy" podforum, w którym zmieszczą się tematy nie pasujące do pozostałych 3 podforów typu jaką grę kupić, itd. I na serio to zróbcie bo mnie właśnie szlag trafiał bo nie wiedziałem gdzie mój temat wrzucić. Nie, umieszczenie takich tematów w podforum "Ogólnie o grach" nie jest dobrym pomysłem bo trzeba czekać na zatwierdzenie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popatrz sobie na odpowiedzi i powiedz mi, że to działa. A tak btw to skąd mam niby (<ciach!> - spadaj) wiedzieć, że tam takie rzeczy należy umieszczać skoro temat de facto jest o niczym. Ludzie piszą tam o wszystkim i ogólnie rzecz biorąc temat jest o wszystkim co może być z FPSami związane - ulubiona broń, gra, tekstura, i Bóg wie co jeszcze.

Ostrzeżenie za niebywałą kulturę osobistą. [Tur]

Edytowano przez Turambar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przeczytać regulamin Pomocnej Dłoni, bo to tam jest napisane. Albo zapytac, choćby mnie przez PW, bo zajmuję się połową działu Gramy.

To, że teraz nikt nie poleca tam sobie FPSów, nie znaczy ze temat do tego nie sluży. Zadaj tam swoje pytanie, i zobaczysz że dośc szybko dostaniesz sporo odpowiedzi.

Poza tym jest też temat "Pytamy o tytuły gier".

PS: Nie przeklinamy, nawet z gwiazdkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że pierwszy temat/post włączyłem do "dla miłośników FPS". Ale oczywiście lepiej spamować tym samym pytaniem po innych działach, niż zapoznać się ze specyfiką jednego. I trudno jest sprawdzić gdzie trafił post. Lepiej mieć pretensje do moderatorów, cyklistów i masonów. W ten sposób najłatwiej wytłumaczyć własną ignorancję. Ponieważ nie lubię jak ktoś, zamiast sprawdzić ocb zaczyna się rzucać informuję, że od tej pory jesteś na cenzurowanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGH! Czy naprawdę nie można przywrócić stałego ładu, że jest gra X, do niej 'pomocna dłoń' i 'komentarze' ? To potrafi być bardzo wkurzajace, kiedy klikam 'nowe posty' i widzę 5 tematów z grą call of juarez. Tu screen z połowy pierwszej strony działu pomocna dłoń --> gry fps...

call.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za późno na cofnięcie zmian. Poza tym IMO wyszły one na dobre :] Duzo łatwiej jest otrzymać teraz pomoc. Dopóki sam nie założysz tematu, nie zrozumiesz :]

A, no i możesz sobie wyłączyć wyświetlanie nowych postów z PD w ustawieniach profilu...

Od siebie dodam że w końcu jest wyszukiwarka, która działa wcale nieźle - Ran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam taką propozycję, by dodać (nawet w tym forum) temat, na którym Ghost, lub ktoś inny, zaufany, najlepiej jakiś redaktor albo SM, w każdym razie by napisali o najnowszych zmianach na forum itp. Czyli o dodaniu nowych funkcji, zmianach w profilu... Bo jak tak patrzę, sam nie wiem kiedy, zostało dodane takie coś jak ulubiony gatunek, gry, czego nie zauważyło tak na oko, 90+% forumowiczów. Pewnie niektórzy redaktorzy nie wiedzą o jej wprowadzeniu, bo jak wziąłem dla przykładu profil CormaC'a i GEM'a, to ani jeden nie miał :D

Więc by się przydał taki temat.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok ramki po lewej stronie z informacjami o użytkowniku przy poście (ee... wiecie o co mi chodzi :tongue:) przydałaby się informacja czy dany użytkownik jest online czy offline. Zwłaszcza pomocne, by to było w dziale "Zagadki i zabawy". W końcu czasami użytkownik zadający zagadkę wyjdzie, a niektórzy czekają. Owszem można sprawdzić na dole strony albo w profilu osoby, czy użytkownik jest obecny, ale takie coś znacznie ułatwiłoby sprawę :thumbsup:

P.S. Proszę o odpowiedź moderatora albo kogoś znającego odpowiedź w dziale problemy z forum na ten post: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...mp;#entry919458 :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest coś takiego. Obok nicka/ksywki masz takiego małego ludka (no co, nie wiem jak to nazwać). Kiedy ludek jest kolorowy, znaczy że user jest online, a kiedy jest czarno-biały, znaczy że go nie ma. Proste?

Inna sprawa że można sobie ustawić w opcjach żeby forum nie informowało o naszej obecności. Jak ktoś sobie to zmieni to nic nie poradzisz.

Hehe. To widać na przykładzie Berta ;) [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi spróbować naszej koncepcji. Zostawi się ją na próbę. Uda się - zostaje, nie uda się - rozpatrzymy waszą koncepcję.

Już uznajemy że "sie niesprawdziło", czy czekamy jeszcze dwa tygodnie?

Że nie ma komu robić dobrych FAQ (typu: dlaczego to a nie tamto, nie spisy części jak temat "Zestawy komputerowe" Struttera)) - to rozumiem (sam mam ostatnio lenia jak stąd do hameryki). Szkoda, ale może ktoś kiedyś ...

Daliście jako przyklejone "zbiorówki" do których i tak większość pytających nie zagląda, i nic z tego nie wynikło (poza dodatkową robotą dla moderacji - nie wierzę że aż tak lubicie dopisywać sie do cudzych postów "w celu pouczenia").

Skąd ta niechęć do zrobienia subforum "zakupy" i zamiłowanie do zbiorowych tematów "o wszystkim i niczym"? Robi się w nich dokładnie taki sam bajzel jak w starych "zbiorówkach", bo każdy zadaje pytanie zamiast czytać poprzednie odpowiedzi. Ten typ tak ma, sorry ale albo robimy wszędzie zasadę "jeden problem = jeden topic", albo wracamy do "zbiorówek" w całym dziale "Sprzęt" (tylko po co?). Około połowa nowych wątków obraca się wokół: "co wybrać / kupić", i zawsze tak będzie (rzecz zupełnie naturalna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jestem głupi albo ślepy jestem, ale znikła mi opcja "noew posty od ostatniej wizyty " :P albo ja nie na czasie jestem po co by nie mówić dawno mnie tu nie było :bomb_ie:

a jest! rzeczywiście głupio jestem :P

Edytowano przez tomwac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... A co to zmieni? o_O

EDIT: IMO lepszym rozwiązaniem byłoby całkowite wywalenie licznika, bo na dobrą sprawę po co on komu. Generalnie jednak myślę, że nie ma co kombinować... Jak ktoś pisze tylko i wyłącznie po to, żeby nabić sobie cyferki, to długo na forum raczej nie zagości.

@DOWN: W sumie racja, sam nabiłem tam setki postów. ;] Jeśli o mnie chodzi, to sprawa jest mi obojętna. Dawno już przestałem zwracać uwagę na licznik (zarówno na mój, jak i na innych userów), więc niech się dzieje co chce.

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...