Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Lubię to! Co prawda miałem (bardzo cichą) nadzieję na pierwszego Wieśka albo Fallout 3 jako głównego pełniaka, ale mimo wszystko jest bardzo dobrze. Najbardziej cieszą mnie te 44 gry indie i złoto do WoT. Ale i tak najbardziej czekam na okołorocznicowe teksty z życia redakcji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich indiach mowa? Jest gdzieś lista?

Far Cry 2 - w życiu bym tego nie kupił, a tak mam okazje zagrać.

Magicka - był darmowy weekend na steamie, śmieszne nawet, ale stosunek mój mniej więcej jak do FC2.

@UP

Przecież F3 jest w biedronce w takiej żałosnej cenie, że żal nie brać... Ale ja mam premierówkę, poniekąd dzięki CDA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nic mnie nie interesuje. Indie, których większość jest pewnie za free, Magicka bez DLC czyli średnio, FC2 dobra gierka, lecz dawno to skończyłem.

Czekam na zapowiedź numeru i mam nadzieję, że będzie co czytać, bo ostatnio to była z tym mega bieda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zapomnieliście o IWBTG, a to genialna gra.

Tak genialna, że nikt jej nie przeszedł. trollface.gif

Archiwum CDA z 2001-lol.giflol.giflol.gif

Gold do WoT- bialaflaga.gif nie gram, dam kuzynowi

44 gry Indie (= mnóstwo freeware, choć niektóre powtórzone)- serduszka2.gifserduszka2.gifserduszka2.gifserduszka2.gifserduszka2.gif

Magicka- krecka_dostal.gif

Far Cry 2- liczyłem bardziej na jedynkę, ale spoko gra, choć nie wiem, czy mój traktor to uciągnie... klaszcze.gif

No no, niezła robota. Nice! daje_kwiatka.gif Tylko czy gry synestezyjne (tfu!...) się pojawią? co.gif

No to czad! :nutki:

TAK. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LORDJUVE - Proponuje zatem odtad czytywac recenzje gier w Biedornce, a chleb kupowac w CDA.

*************

Wszystkim chlipiacym, rozczarowanym, desperujacym i narzekajacym, ze ten numer CDA nie dorosl do ich oczekiwan, ze redakcja sie nie postarala, nie dala tego, co powinna, ze pelniaki do bani, ze to i smo itd. itp. przypominam, ze:

a) nie ma zadnej umowy zmuszajacej kogokolwiek z was do zakupu CDA

b) za te 15.99 mozecie sobie przeciez kupic ZESTAW PELNIAKOW taki, jaki wam pasuje. Polecam Crysis 3, Wiedzmin 3 i Half Life 3, a za resztę colę i chipsy.

c) albo moze jakies inne, lepsze pismo z pelniakami, ktore was urzadzaja i satysfakcjonuja?

d) albo w ogole cos innego, co sprawi wam przyjemnosc - to juz wedle fantazji, nie krepujcie sie, przeciez wiadomo, ze za 15.99 mozna oczekiwac WSZYSTKIEGO.

Stad nie bardzo rozumiem dlaczego tutaj desperujecie - w koncu nikt pod grozba broni wam waszego calego majatku nie wydziera, nie grozi zabiciem rodziny jesli nie kupicie CDA itd. itp.

Naturalnie na koniec pokornie przepraszam za swoje chamstwo i brak szacunku dla tych, KTORZY MNIE UTRZYMUJA ZE SWOICH PIENIEDZY (*) i to, ze smiem pyszczyc, zamiast was goraco przepraszac, ze bezczelnie zgarnalem ten dodatkowy milion euro przeznaczony na pelniaki w 04/13.

(*) tzn. otrzymanych od mamy/taty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich indiach mowa? Jest gdzieś lista?

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Mam wydanie premierowe, ale płytka jest mocno wymolestowana.

Nerdowskie "Sam na Sam"? :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi... narzekać confused_prosty.gif Tego narodu nigdy się nie da uszczęśliwićrolleyes.gif

44 indyki - bomba! Dla każdego coś dobrego.

Gold do WoT - dla brata akurat, sam też może spróbuję zagrać biggrin_prosty.gif

Magicka - nigdy nie miałem okazji się przekonać, ale CDA jest wystarczającym argumentem biggrin_prosty.gif

Far Cry 2 - nie pomyślałbym, że może być aż tak dobrze rolleyes.gif

Dzięki CDA! Teraz mogę czekać spokojnie aż pisemko trafi do sklepów i biegnę czym prędzej, żeby mi nikt nie zwinął takiej okazji sprzed nosa chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daveNWN

Wielki szacun za przecieki. Zdecydowanie powinieneś dostać gwiazdkę do forumowego statusu.

Niech mnie Smuggler zjedzie, ale swoje zdanie powiem.

Far Cry 2 to dobra gra. Ale IMHO nie aż tak dobra by być w numerze urodzinowym. W każdym innym proszę bardzo.

W porzadku, moglismy ja dac za miesiac ale NIC LEPSZEGO na to miejsce nie bylo. Proste,

Ale to, że na coverze mamy tylko indyki i przecenianą wszędzie Magickę,

Bo jak wiadomo na GRYWALNOSC gier duzy wplyw ma jej akutalna cena w sklepie. Gra, ktora stoi na polce z za 50 zl jest na pewno grywalniejsza od tej, ktora np. daja akurat w promocji w Biedronce za 20. Prawda?

to spodziewałem się że pierwszy pełniak będzie killerem.

Nie watpie, ze jestescie mistrzami w oczekiwaniu, "zeby CDA sie postaralo" albo "zeby KTOS sie wysilil. Bardzo zaluje ze podobnych wymagan nie stawiacie SOBIE.

A IMHO tak nie jest. Ja rozumiem, że dużo daliście za licencję ale chyba przepłaciliście.

Jak zawsze niestety niewiele rozumiesz - z sytuacji w branzy. A szkoda.

FC2 już w chwili premiery był rozczarowaniem. Tylko wtedy o tym nikt nie mówił bo był tytułem AAA. Ale wystarczy wczytać się w recenzję (dłużyzny, kiepskie Al, monotonne lokacje, średnia muzyka, ciągły respawn przeciwników) by przekonać się, że 8+ było oceną na wyrost (tak jak przy Doomie 3 czy WoW: Cataclysm) bo to AAA i musi być minimum 8. A nawet znaczka jakości nie dostał. Niedługo po premierze gra też szybko przeminęła i niewielu do niej wracało. Nie chcę ale muszę zgodzić się z CormaCiem.

Cytując samą recenzję - "mogło być lepiej".

Znasz ten dowcip z serii "Pytania do radia Erewan"?

- Kiedy bedzie lepiej?

- Juz bylo.

Numer kupię dla golda do WoT. Mam nadzieję, że choć teksty urodzinowe będą dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za głównego pełniaka - szacun, ale nie wiem jeszcze czy kupię bo FC 2 mam od momentu premiery, zdążyło mi się totalnie przejeść, a reszta rzeczy z płyt mnie nie interesuje. Jeśli będzie coś do poczytania, to MOŻE kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy FarCry 2:

Wymaga jakiegoś DRM ? np. uPlay

Wymaga płyty do grania?

Czy ma limit aktywacji ?

Jak NIE/NIE/NIE to kupuję smile_prosty.gif.

FarCry 2 grałam, ale pirata, a teraz będę mogła poszczycić się oryginalną kopią, i przejdę w końcu całą grę smile_prosty.gif

Wymaga tylko odpowiedniej ilosci miejsca na HDD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daveNWN

Wielki szacun za przecieki. Zdecydowanie powinieneś dostać gwiazdkę do forumowego statusu.

Chyba gwizdek, żebym sobie mógł pogwizdać na tych, co już widzą w przeciekach ACIII i Batmana :) Ale dzięki za uznanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy FarCry 2:

Wymaga jakiegoś DRM ? np. uPlay

Wymaga płyty do grania?

Czy ma limit aktywacji ?

Jak NIE/NIE/NIE to kupuję smile_prosty.gif.

FarCry 2 grałam, ale pirata, a teraz będę mogła poszczycić się oryginalną kopią, i przejdę w końcu całą grę smile_prosty.gif

Wymaga tylko odpowiedniej ilosci miejsca na HDD.

<3 Kocham cię smile_prosty.gif

Sprostowanie: plyty w napedzie raczej jednak wymaga... Nie doczytalem.

PlayOnLInux już czeka biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zapowiada się ciekawie; zakup FC2 i Magicki od dawna rozważałem, dylemat z głowy :) Rzadko gram w pełniaki od cda (na kilka gier miesięcznie czasu zwyczajnie brak), ale teraz będą dwie obowiązkowe pozycje :) Zakładam, że Magicka bez żadnych DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, Far Cry 2 pierwszy gra z coverka (od 14 miesięcy) jaka wyląduje na moim starym Piecu :P, mam takie szczęście że nie grałem w ten tytuł, a do tego czasu z tego co wiem wyszło kilka modów które usprawnia zabawę. Magicka świetna gra do co-op, z humorkiem do piwka, polecam bardzo, bardzo. Gold do WoT dam koledze zapalonemu czołgiście :D. Indie pewnie czemu nie :).

Ludzie nie narzekajcie, za 15,99 macie dwie porządne gry, który nigdzie taniej razem nie dostaniecie, plus Gold do WoT i czasopismo to naprawdę dobry deal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...