Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://allegro.pl/world-of-tanks-zaproszenie-1000-gold-3-dni-premium-i3063963225.html
http://allegro.pl/world-of-tanks-zaproszenie-7-dni-premium-2000-gold-i3068436444.html

Prosze o to aukcje 2 legalnych firm sprzedających kody za 1,50 zł i 6 zł

PS sam kupowałem kody od tych firm i nic nie blokowali a kody wchodziły za pierwszym razem.

Te aukcje które podałeś wyżej to są kody aktywacyjne. Da się użyć tylko jeden taki kod i tylko przy zakładaniu nowego konta- dlatego ich cena na allegro tak spadła. Dla graczy którzy grają w WoTa od jakiegoś czasu i nie zamierzają zakładać nowego konta zupełnie nieprzydatne.

Normalnie gold nawet na allegro z nie do konca legalnych źródeł nie osiąga aż tak niskich cen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dema powinny być jako FULL, w tedy byłby +

Jakze skromne wymagania - dajcie 9 KOMERCYJNYCH indykow (ktore wcale nie kosztuja jak za indyka, a raczej za wagon indykow) i bedzie OK.

Bardzo fajnie i bardzo prosto wymagac od innych gwiazdki z nieba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka to dość interesujący pełniak. Gdy był w promocji na Steamie ściągnąłem demko, by samemu przekonać się czym ta gra jest. I mimo tego, że wtedy nie kupiłem tej gry (zbyt wiele gier nadal czeka w kolejce), to cieszę się, że ten tytuł dołączy do mojej kolejki gier czekających na zagranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy Magicke będę mógł odpalić ze granicą , czy będzie blokada regionalna?

Na tyle na ile znam się na rejestrze cdr, nie znalazłem żadnych ograniczonych wersji. Zresztą gra w każdym wydaniu (ja np. mam Collection z Amazona) jest język polski, a i inne gry Paradoxu (w tym Cities In Motion Collection z GMG) nie sprawiały nigdy takich problemów. Choć głowy nie dam, Blades of Time też miało być bez blokad z powodu braku polskiego dystrybutora, a każdy pamięta, jaki zonk był :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być bo to jest na "D" a przecieki są alfabetyczne.

Smuggler wspominał, że tym razem nie są one alfabetycznie. Dlaczego? Zapewne dlatego, że jutrzejszy pełniak jest znacznie lepszy niż Magicka i w łatwy sposób można je sklasyfikować - X jest numero uno, a Y jest ciut słabsze i jest "dwójką". Przy wyrównanych grach np. z poprzedniego miesiąca, ciężko ustalić co jest jedynką - Sniper, Codename czy BoT i nie potrzebnie robiłyby się przepychanki o to co jest według kogo lepsze, a tak to było sprawiedliwie.

BTW @daveNWN Fan Manchesteru United, tak? Możesz przypomnieć mi wczorajszy wynik meczu MU - Real? trollface.gif

Chłopczyku, jeśli chcesz kogoś denerwować lub robić wojenki to idź do najbliższego przedszkola i tam się kłóć, bo jak na razie to trafiłeś pod błędny adres.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pomysł ze złotem do WoTa, ponieważ to moje ulubione MMO i premium mi się akurat we wtorek kończy oczko2.GIF . Najśmieszniejsze jest to, że aby przedłużyć premkę o tydzień potrzeba 1250 złotka, a dostaje się 1200 chociaż to i tak naprawdę sporo. Drugi kod dam kumplowi. Magickę na pewno ruszę chociaż nie kręci mnie ona aż tak bardzo. Świetny pomysł z indykami. Tyle tego ostatnio wyszło, że mieć wszystkie najlepsze w kupie na jednej płycie to super sprawa. Jak dla mnie póki co najlepsze dodatki (bo najważniejsze jest oczywiście samo czasopismo icon_wink.gif ) w tym roku. Oby tak dajej ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cda ja kupuję zawsze od nr. "12/2010 grudzień" niezdarzyło się bym jakiegoś nie kupił. Co ja poradze że lubię cda, a konkurencji nie ma praktycznie żadnej, znaczącej. Poza tym pełniaki praktycznie każde są fajne, a i matka nie czepia się że nic nie czytam. DZIĘKI CDA. Na co czytać "Pana Tadeusza" jak można recenzje nowego simcity prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, liczyłem na coś bardziej "konkretnego", osobiście nie gram w WoT ani w żadne magiki. Gry Indie... Hmmmm mogą być ciekawe jednak mnie takie gry nie kręcą. Czekam do następnego czasopisma, a nad kupnem numeru 4/13 jeszcze się zastanowię ;p Jednak dla fanów WoT to wielka gratka ^^

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...