Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

No, ale chyba pieniądze czytelników są bliższe sercu redakcji niż niepisany zwyczaj? wink_prosty.gif

Serio, mam dylemat bo jeśli wtopię i kupię w biedronce grę, która okaże się trzecim pełniakiem w CD-A to będę musiał zrezygnować z czasopisma.

W sumie: gdyby tak było to, liczę tutaj na rozsądek redaktorów, pewnie jakaś informacja/sugestia zostałaby już podana.

Taaaak, skoro tak myślisz, to powodzenia. Redakcja nie podaje gatunku/tytułu/sklepu, w którym jest sprzedawana gry przed przeciekami. A jak nie kupisz pisma? Cóż, takimi słowami nie przekonasz redakcji...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiecie dogodzić. Wcześniej napisałem ,że Magicka to nie moje klimaty. Powiedziałem bratu o tej grze i już powiedział, że da 10 zł na Wasze czasopismo :-)

Pozostaje teraz czekać na drugi pełniak :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na wiadomośc o ostatnim pełniaku. Magicka i paczka gier indie - dla mnie wypas, Cd action na pewno kupię. Jestem tylko ciekaw czy dobrze zrobiłem odwiedzając rano biedronkę. Takie dodatkowe emocje czy nie wtopiłem 20 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już na ostatni przeciek. Pełniaki są dobre. W Magickę grałem u kumpla i trochę mnie odrzucił poziom trudności wraz z postępem wyższy. Zatrzymałem się nie pamiętam już na którym rozdziale ale chyba 3. Może będzie powód do powrotu i spróbowania ponownie. A gold do WOT to będzie powód żeby moi kumple kupili sobie Cd-action. Liczę, że sprzedaż czwartego numeru będzie wysoki.Co pozwoli na zakup dobrych pełniaków. Wg mnie tylko Cd-action liczy się na polskim rynku. Zbieram dopiero 3 rok wszystkie numery ale lepiej późno niż wcale

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj.gif

Przestancie, u licha, smecic "co bedzie, co chcemy" itd. Za pare godzin przecieki i sie dowiecie. A do wpisywania zyczen jest osobny watek.

A jak nadal bedziecie mi zasmiecac temat w taki sposob, to zaczne dawac ostrzezenia.spam.gifzakaz.gifpuknijsie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

LOL. Tak skromnie? Ja bym do tej listy dorzucił jeszcze Super Meat Boya, obie części Shanka, Bastion, Hotline Miami, Dungeon Defenders i Chivalry: Medieval Warfare (w końcu jego też robił niezależny developer) + roczny abonament na Xbox LIVE Gold. I oczywiście cena powinna się sztywnie trzymać poziomu 15.99 zł.

Brak wyobraźni (połączone z oderwaniem od rzeczywistości) to chyba najdelikatniejsze słowo, jakie można w tym przypadku użyć...

Jeżeli coś jest na promocji na Steamie lub trafiło do rozmaitych paczek typu "The Humble Indie Bundle" to nie znaczy, że licencja na to kosztuje grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj.gif

Przestancie, u licha, smecic "co bedzie, co chcemy" itd. Za pare godzin przecieki i sie dowiecie. A do wpisywania zyczen jest osobny watek.

A jak nadal bedziecie mi zasmiecac temat w taki sposob, to zaczne dawac ostrzezenia.spam.gifzakaz.gifpuknijsie.gif

Hehe, tak sobie myślę, że skoro zaistniał już temat życzeniowy, to pora pójść jeszcze krok dalej i założyć temat "Kiedy będą przecieki?!", w którym każdy bez obawy o osta, będzie mógł zadać to ważne egzystencjalnie pytanie zawsze, gdy tylko poczuje taką głęboką wewnętrzną potrzebę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :) Mam nadzieję że trafi się coś ciekawego dla mnie, bo na razie jakoś mnie nie powala, jedynie co sprawdzę to WoT bo nie grałem jeszcze, a tak to będę miał dobry start z tymi kodami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość około 50 zł ? Chyba nie bardzo ... na allegro LEGALNE kody na Gold do WoT to 7 zł za 2000 golda + 7 dni prem.

Nie masz szacunku gówniarzu, oni kupują papier, tusz gry klucze po to żebyś ty gówniarzu grał i czytał za 16zł... Żenada.. nie podoba się ? To [beeep] hejterów tutaj nie chcemy

Ustne ostrzezenie - takiego slownictwa tutaj nie chcemy, nawet jesli w dobrej sprawie. OK? [smg]

No taka prawda, co z tego że za 7 zł na allegro masz to co tu za dwa kody, ale dolicz że za ok 16 zł. dostajesz pismo, gry i masę przyjemności :D hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody WoT? Po co to komu? Na pewno nie zamierzam w to grać. Do śmietnika pójdą. 44 freeware Indie i dema? Kpiny czy co? Magicka to taki średniak a bez DLC nie wiem czy w ogóle jest sens grać... Słabo jak na numer urodzinowy.

Wszystkim chlipiacym, rozczarowanym, desperujacym i narzekajacym, ze ten numer CDA nie dorosl do ich oczekiwan, ze redakcja sie nie postarala, nie dala tego, co powinna, ze pelniaki do bani, ze to i smo itd. itp. przypominam, ze:

a) nie ma zadnej umowy zmuszajacej kogokolwiek z was do zakupu CDA

b) za te 15.99 mozecie sobie przeciez kupic ZESTAW PELNIAKOW taki, jaki wam pasuje. Polecam Crysis 3, Wiedzmin 3 i Half Life 3, a za resztę colę i chipsy.

c) albo moze jakies inne, lepsze pismo z pelniakami, ktore was urzadzaja i satysfakcjonuja?

d) albo w ogole cos innego, co sprawi wam przyjemnosc - to juz wedle fantazji, nie krepujcie sie, przeciez wiadomo, ze za 15.99 mozna oczekiwac WSZYSTKIEGO.

[smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody WoT? Po co to komu? Na pewno nie zamierzam w to grać. Do śmietnika pójdą. 44 freeware Indie i dema? Kpiny czy co? Magicka to taki średniak a bez DLC nie wiem czy w ogóle jest sens grać... Słabo jak na numer urodzinowy.

Poczekajmy na ostatni przeciek, i zapowiedź pisma :) Wtedy wystawimy opinie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody WoT? Po co to komu? Na pewno nie zamierzam w to grać. Do śmietnika pójdą. 44 freeware Indie i dema? Kpiny czy co? Magicka to taki średniak a bez DLC nie wiem czy w ogóle jest sens grać... Słabo jak na numer urodzinowy.

Poczekaj na ostatniego pełniaka, a potem oceniaj! Możliwe ze CDA Nas bardzo pozytywnie zaskoczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody po co komu? Ja wiem, może tym co grają w WoT??? Ty nie zamierzasz w to grać? Smutno nam bardzo, twoje zdanie jest najważniejsze przecież. 44freeware ... bo tak, bo inni mogą chcieć w to grać! Nauczycie sie w końcu, że to nie pod jednostkę czasopismo jest robione? Nie ty jeden kupujesz i nikt sie twoim gustem wyłącznie kierować nie zamierza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody WoT? Po co to komu? Na pewno nie zamierzam w to grać. Do śmietnika pójdą. 44 freeware Indie i dema? Kpiny czy co? Magicka to taki średniak a bez DLC nie wiem czy w ogóle jest sens grać... Słabo jak na numer urodzinowy.

Hejt na zasadzie " nie podoba mi się, innym NA PEWNO TEŻ NIE" tak się składa ze kody się przydadzą tym co grają, do mnie już ktoś pisał czy nie oddam mu kodu ( sam nie gram w wot ). Magicka wygląda na grę ciekawą, i jest to także gra młoda ( 2011 rok ) wśród indyków na pewno znajdzie się coś ciekawego, więc może nie skreślaj od razu wszystkiego, zwłaszcza że dziś jeszcze jeden przeciek.

Jak jak jestem przewrażliwiony na punkcie takich postów..."kpiny czy co" weź skończ gimnazjum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...