Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Far Cry 2 jako ten glowny pelniak , super hit, popularna gra ? haha no comment ..down.gif

Jeśli ci to tak przeszkadza, to idź to sklepu i kup sobie lepszą grę. Bo przecież Far Cry 2 to taki szajs, kurde, CDA daje takie [beeep], mogliby dać Crysisa 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuściutki numer:) Złoto do WoT-a wykorzystam ,jak będę miał lepszego kompa:D Pełno gier Indii więc zajęcie na miesiąc :D Magicka też ciekawa gra ,ale chyba odpuszczę na razie. No i Far Cry 2 Do jedynki podejścia nie ma, ale słyszałem o niej dużo dobrego. Prócz tego że jest nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o refrenie, który się powtarza i wtedy właśnie w 18 wersie powtarzają się słowa o odległych łzach.

Ano faktycznie ;)

Reasumując:

- skany rocznika 2001 thumbsup.gifthumbsup.gif - z racji wieku nie mam żadnego numeru z tamtych lat, więc w wolnych chwilach (a dzień robi się coraz dłuższy) przeczytam

- kod na złoto w WoT thumbsup.gif - co prawda sam nie gram, ale może spróbuję lub oddam kuzynowi

- 44 indyki thumbsup.gif - dla każdego coś miłego

- Magicka thumbsup.gifdown.gif - ani mnie to grzeje, ani zięby. Grałem w demo - nie dla mnie

- Far Cry 2 thumbsup.gifthumbsup.gif - miałem brać w Carrefourze na Xkloca, ale wolałem poczekać i się nie pomyliłem :)

Podsumowując: 6 x thumbsup.gif - CDA 4/13 przechodzisz dalej. I jutro zapowiedź i Lara w recenzjach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa.gif Brawo, po prostu brawo: a już się szykowałem do biedronki specjalnie udać, a tu masz babo placek- pełniak #1 MNIE osobiście satysfakcjonujący: co prawda wiadomo o tych respawnujących się posterunkach i pustocie ogromnego terenu gry... Ale ja od jakiegoś czasu czekałem na ten tytuł :P I na dodatek FPS z multi- ciekawe jak on się trzyma...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far cry 2 - Miodzio, miałem polować na niego po tym jak skończę 3.

Magicka - Dawno chciałem kupić, ale kupowanie wersji elektronicznych mnie odpycha.

44 gry indie - Fajno, ale gdzie I WANNA BE THE GUY?

No właśnie, zapomnieliście o IWBTG, a to genialna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolekcjonerke Far Cry 2 i przestrzegam, nie instalujcie nawet tego ! Ta gra jest niestety żałosna. Nuda, monotonia itp. itd. Liczyłem na coś fajnego a nie ns ten shit :( Ale numer i tak kupie :)

brawa.gif Brawo, po prostu brawo: a już się szykowałem do biedronki specjalnie udać, a tu masz babo placek- pełniak #1 MNIE osobiście satysfakcjonujący: co prawda wiadomo o tych respawnujących się posterunkach i pustocie ogromnego terenu gry... Ale ja od jakiegoś czasu czekałem na ten tytuł :P I na dodatek FPS z multi- ciekawe jak on się trzyma...

Kampania jest nudna, a multi puste :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuściutki numer:) Złoto do WoT-a wykorzystam ,jak będę miał lepszego kompa:D Pełno gier Indii więc zajęcie na miesiąc biggrin_prosty.gif Magicka też ciekawa gra ,ale chyba odpuszczę na razie. No i Far Cry 2 Do jedynki podejścia nie ma, ale słyszałem o niej dużo dobrego. Prócz tego że jest nudna.

co to ma niby znaczyć, że podejścia do jedynki nie ma, hę? jedynka to po prostu tragedia, jak w nią grałem miałem wrażenie, że robiona była przez amatorów/ tandeciarzy itp. (ciekawe jestem jakie badziewia teraz robią), Ubisoft tylko wydał tę grę, na szczęście przejrzeli na oczy i za FC2 oraz FC3 odpowiada to samo studio, które stworzyło dwie najlepsze gry jakie kiedykolwiek powstały (PoP, AC), i dzięki temu dwójka jest o niebo lepsza o trójce już nie wspominając

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio to mówić, ale mnie najbardziej cieszą 44 indyki. Tzn. reszta też jest zacna (Far Cry 2 jest dużym zaskoczeniem, pozytywnym w sensie), ale gry indie już nie raz pokazały, że potrafią nieźle wciągnąć. No i Magicka też jest całkiem fajna. A to dopiero zapewne początek atrakcji jeśli chodzi o numer urodzinowy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoż CDA chyba nie zrobiło dostatecznie dobrego riserczu co do najlepszych darmowych gier niezależnych, to radzę wszystkim zainteresowanym pobrać Cave Story, Iji oraz Knytt i dołączyć do zestawu. Co tu dużo mówić, po tym dopalaczu, można powiedzieć, że kolekcja jest sensowna. I radziłbym też zacząć właśnie od tych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoż CDA chyba nie zrobiło dostatecznie dobrego riserczu co do najlepszych darmowych gier niezależnych, to radzę wszystkim zainteresowanym pobrać Cave Story, Iji oraz Knytt i dołączyć do zestawu. Co tu dużo mówić, po tym dopalaczu, można powiedzieć, że kolekcja jest sensowna. I radziłbym też zacząć właśnie od tych tytułów.

Iji i Knytt chyba było już w CDA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...