Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

W takim razie nie mogę nazywać 10 megabitami standardem, bo ktoś ma mniej. Tak samo z telewzją HD. Nie mogę nazwać tego standardem, bo ktoś ma kablówkę.

Standardem w Polsce jest wiec 34.000 zl miesiecznie bo ja tyle mam, a ze inni nie maja to ich problem. :trollface:

Odroznijmy pojecie "standard" od "powszechny standard"...

Co z tego, że ma możliwość posiadania telewizji z kanałami wysokiej rozdzielczości za rozsądną cenę, liczy się to, że ma kablówkę... Z deka offtop, ale z drugiej strony też zgodne z tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam 100 metrów pod ziemią, na granicy tadżycko-afgańskiej, bo mam tylko 4 mb/s.

Skoro ty mieszkasz w takich warunkach i masz 4 Mb/s, to ja ze swoim jednym Megabitem powinienem chyba wyjechać do Afryki i wykopać ziemiankę na pustyni (challenge accept ok.gif ) i być niewolnikiem nie wiem, owadów???

;) Dla mnie ciężko coś nazwać standardem co jest dostępne dla jakiegoś wycinka społeczeństwa, które mieszka w dużych miastach lub znajduje się blisko nadajnika i używa radiówki. Nie wgłębiając się w szczegóły techniczne, kable telefoniczne w mojej gminie pozwalają puścić jedynie 4 mb/s z którego korzystam. O internecie mobilnym nie ma mowy, więc nie jest to IMO żaden standard.

W takim razie nie mogę nazywać 10 megabitami standardem, bo ktoś ma mniej. Tak samo z telewzją HD. Nie mogę nazwać tego standardem, bo ktoś ma kablówkę. Co z tego, że ma możliwość posiadania telewizji z kanałami wysokiej rozdzielczości za rozsądną cenę, liczy się to, że ma kablówkę... Z deka offtop, ale z drugiej strony też zgodne z tematem.

Telewizję HD możemy nazwać standardem, bo idziesz do jakiegoś Canal + czy UPC i masz HD albo kupujesz dekoder telewizji cyfrowej i masz dwa kanały TVP w HD. Każdy kogo na to stać, może mieć taką telewizję. Szybkiego internetu nie może mieć każdy, bo kablów telefonicznych na które niestety jestem skazany, jak większość Polaków, sam nie zmienię i nie zastąpię ich światłowodami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

Gold do WoT - trzeba będzie wcisnąć któremuś ze znajomych ;)

44 gry indie - z ciekawości przejrzę, może trafi się jakaś perełka?

Magicka - grałem niedawno w wersję demo, ta produkcja nie wciągnęła mnie zbytnio, ale dam jej szansę

Far Cry 2 - Świetny pełniak! Kurczę, moja lista gier, w które koniecznie muszę zagrać, rozrasta się w zastraszającym tempie. Niemniej nie jest to powód do płaczu :D

Macie moje 16zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nazywa zestaw urodzinowy smile_prosty.gif Brawo dla całej ekipy. Z chęcią popykam w FC2. Jedynka była świetna, dwójkę recenzenci trochę zjechali, ale przecież to nie taka słaba gra jest. Magicka też warta zagrania. Teraz tylko poczekać do jutra i ujrzeć okładkę i zawartość.

@DaveNWN

Szacunek jeśli chodzi o ostatni przeciek smile_prosty.gif Każdy Twój post szedł w dobrą stronę. Masz intuicję smile_prosty.gif

Parafrazując jedną z reklam w TV

"Dave NVN - po prostu rozwala przecieki, szybko i ostatecznie" smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem mieliscie forse na jc2 cartel itd a teraz dajecie takiego szorta w postaci far cry i to jeszcze w nr urodzinowy

Ja nie wiem co sie z ludzmi dzieje ze takie blendy popelniaja i jeszcze maja czelnosc nazywac gre na 8+ szrotem i to w nr urodzinowy no po prost nie wiem. czytaj.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gif

PS Napisałem tak specjalnie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo udany zestaw urodzinowy biggrin_prosty.gif I niech sobie teraz Ci wszyscy co marudzą podliczą cenę gier, kodów (Sam nowy Far Cry 2 kosztuj przeszło 30 zł) doliczą cenę pisma i pomyślą ile dostają w tak niskiej cenie ;D Dzięki za fajny prezent na urodziny (Wasze) biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem mieliscie forse na jc2 cartel itd a teraz dajecie takiego szorta w postaci far cry i to jeszcze w nr urodzinowy

Ja nie wiem co sie z ludzmi dzieje ze takie blendy popelniaja i jeszcze maja czelnosc nazywac gre na 8+ szrotem i to w nr urodzinowy no po prost nie wiem. czytaj.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gif

PS Napisałem tak specjalnie. biggrin_prosty.gif

To chyba nie grałeś w tą grę. klaszcze.gif

ŁaŁ on napisał to specjalnie jestes boski!

Prosisz sie, oj prosisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno TP jak i Orange wycofały się już z jakichkolwiek ofert poniżej 10 megabitów. Reszta tyczy się umów zawartych wcześniej niż ok. pół roku temu. A cena jest identyczna jaka była za te 4 czy 6 megabitów rok temu (w okolicach 40-60zł) Więc tak, jest to już standard.

Mam Orange i mam neta 1 megabit, więc nie wiem skąd te wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem was zarówno tych co mówią że nie postarali się z grami jak i tymi co sądzą że jest spoko wydanie.Mimo tego że gdyby porównać ten numer do innych ,,lepszych" numerów on wydaje się gorszy to pomyślcie nad tym ile Smuggler musiał się napracować nad zrobieniem tego,chciał nas zaskoczyć czymś ,,bomba" i również nas zadowolić.Niektórym się to nie spodobało ale pomyślcie w ten sposób nowa gra lub numer do kolekcji.Jeśli jest ktoś tak zdenerwowany tym że jest ,,nudny" numer to niech nie kupuje ja mimo złym pozorom i tak kupię nowy numer cd-action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC2 to całkiem fajna gra. Może ma jakieś braki, ale to kawał świetnego fpsa. Otwarty świat, piękna grafa, tylko się cieszyć. Ale nie! Robimy dramy, bo gry słabe i takie tam bzdety.

@Darth tak ponerdziłem troszeczkę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak - genialny numer się zapowiada :).

Dla mnie grą numeru jest Magicka (demo tak bardzo spodobało się 2 moim znajomym, że także kupią CDA dla tej gry :D). Co do reszty to przejrzę Indyki i pewnie zainstaluję FC2. A o złoto paru znajomych już mnie prosiło :P.

Do marud - skończcie marudzić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma niby znaczyć, że podejścia do jedynki nie ma, hę? jedynka to po prostu tragedia, jak w nią grałem miałem wrażenie, że robiona była przez amatorów/ tandeciarzy itp. (ciekawe jestem jakie badziewia teraz robią), Ubisoft tylko wydał tę grę, na szczęście przejrzeli na oczy i za FC2 oraz FC3 odpowiada to samo studio, które stworzyło dwie najlepsze gry jakie kiedykolwiek powstały (PoP, AC), i dzięki temu dwójka jest o niebo lepsza o trójce już nie wspominając

Kpisz czy o droge pytasz? FC1 do teraz jest uważany za jednego z najlepszych FPS w historii, miał wszystko, czego w tamtych czasach brakowało grom tego typu, piękne widoki, masa broni.Ja grając w tą grę zbierałem szczękę z podłogi i kolega nad Tobą ma racje, że Dwójka do Jedynki podejścia nie ma, ponieważ w 2 nie ma praktycznie fabuły, a misje są powtarzalne.

Tak czy siak, numer kupuję, FC2 niestety zainteresowany nie jestem, bo ograłem już tą gierkę i znudziła mi się szybko.Mam nadzieję na ciekawą (jak zawsze ;p) publicystykę smile_prosty.gif

FC Jedynka to szrot? Boze, wybacz mu, bo ja nie moge. :) Zabijajacy otwarty swiat (normalnie zbieralem szczeke jak sie okazalo, ze moge doplynac do widocznej na horyzoncie wysepki...), swietna grafika, niezla fabula... jeden z tych FPSow, ktore na zawsze zapisaly sie w historii gatunku. Ale dla kogos, kto mial wowczas pewnie 3 lata, a gral w to rok czy dwa temu to "szrot"... coz. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Magicki strasznie się cieszę, od dawna chodzi za mną ta gra, indyki przejrzę bo na pewno coś ciekawego się tam znajdzie ale Far Cry 2 nawet kijem nie ruszę. Ta gra tak obrzydziła mi ta markę, że poważnie myślałem o odpuszczeniu sobie Far Cry 3 bo nie wierzyłem, że z tego coś wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do marud - skończcie marudzić smile_prosty.gif.

Dlaczego? Mają chwalić wszystko tak dla zasady?

Chwalic tez nie musza. Ale siedziec i miauczec "a ja liczylem na Half Life 3, albo CHOCIAZ Wiedzimna 2, bueeee... najgorsze urodziny w moim zyciu, jestem zrospaczony" to sorry ale nic nie daje, nic nie zmieni, bo nie polece do banku wziac kredyt pod zastaw mieszkania zeby mu lepszego pelniaka do 05/13 kupic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw gier za śmieszne pieniądze oby więcej takich akcji. Czy Far Cry 2 jest przypisywanay do jakiegoś Uplay czy coś w tym stylu czy można go normalnie odpalić na dowolnym komputerze\komputerach ?

Normalnie go odpalasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...