Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Jak ostatni pełniak nie jest na steama, to niech to nie będzie Dead Island. Ja bym chciał sobie osiągnięcia na stimaczu wbijać... a tak to smutno mi będzie sad_prosty.gif

A ostrzegałem parę postów temu - Pzkw

Tylko że nie napisałem że chcę grę, a mówię że smutno by było grać z brakiem steamowskich osiągnięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekb03

Rozbawił mnie twój post, naprawdę jest dobry. Sorry ale dla mnie jest to kwintesencja wypowiedzi chłopaka z gimnazjum :P. Pozdrowienia.

Mam nadzieję, też, że CDA nie porzuca idei dawania czasem dużych plakatów. Nie ma na urodziny, więc może by coś wpadło w okolicach świąt. a indyki (jakie by nie były) i Magicka to też uważam za takie przekąski przed mega wypasionym głównym daniem. Zobaczymy czy będzie to coś na miarę pełniaka z 50 czy 100 numeru. Wtedy czytelnicy wpadali w zachwyt, może jutro też tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kiedy powiedzą jaki będzie pełniak :) Normalnie bije się z myślami jak to będzie. A co do Wot'a to chyba mnie zachęciliście do gry (zawsze jakiś start z 2200 g i 3 dniową premką), a co do Magicki to zawsze można spróbować czegoś nowego. Nie wiedzę nic szczególnego pośród w 40 indorów zamiast tego moglibyście dać coś konkretnego. Ale i tak napewno kupię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo, dziękuje Wam za Magickę. Miałem się właśnie w nią wyposażyć. Chyba czytacie mi w myślach :) W ten numer się na pewno zaopatrzę, w zasadzie jak co miesiąc. Liczyłbym na jednego z pełniaków, które mam na myśli(może znowu odczytacie je) :) No, ale zobaczymy co tam macie w zanadrzu.

A tak za w czasu wolę napisać. Wszystkiego najlepszego Wam życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam, ale CD-Action kupuje od przeszło 10 lat. Z różnym skutkiem, bywały okresy kiedy miałem niemal każdy numer w roku, bywało też tak, że decydowałem się tylko na kilka.

W związku z powyższą wiernością tytułowi prasowemu jakim jest CD-A, chciałbym uzyskać odpowiedź na jedno pytanie: czy trzecim pełniakiem będzie jakaś gra dostępna w promocji sklepu Biedronka, która rozpocznie się jutrzejszego dnia? Mam na oku kilka tytułów (DE: HR, RAGE i A. Wake) z tej oferty i nie chciałbym stracić dwa razy na 1 grze.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Dokładnie o tym wiem, ale przecież nie pytam o to czy dana gra jest ostatnim pełniakiem, ale ogólnie o to czy jest wśród gier sprzedawanych za 20 zł w biedrze.

To ważne. Dlaczego? Bo wolałbym zapłacić twórcom CD-A za grę i resztę contentu niż biedrze za samą grę. Niestety, ale sklep odwiedzę (pewnie jak większość) w godzinach przedpołudniowych i jeśli okaże się, że daną grę już kupiłem to CD-A podziękuję w tym miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł z tymi grami indie. Nawet jeśli któreś można pobrać za darmo to i tak sprawi to radość np. osobom z limitowanym transferem, takim jak ja.

Magicka też ciekawa, ale raczej obczaję ją w święta, żeby przypadkiem nie zmarnować limitu na instalację.

A czy ta Magicka, jak już się ją zainstaluje to działa bez neta, czy też nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł z tymi grami indie. Nawet jeśli któreś można pobrać za darmo to i tak sprawi to radość np. osobom z limitowanym transferem, takim jak ja.

Magicka też ciekawa, ale raczej obczaję ją w święta, żeby przypadkiem nie zmarnować limitu na instalację.

A czy ta Magicka, jak już się ją zainstaluje to działa bez neta, czy też nie?

No raczej bez neta ciężko Ci będzie wejść na konto Steam, na którym będzie gra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł z tymi grami indie. Nawet jeśli któreś można pobrać za darmo to i tak sprawi to radość np. osobom z limitowanym transferem, takim jak ja.

Magicka też ciekawa, ale raczej obczaję ją w święta, żeby przypadkiem nie zmarnować limitu na instalację.

A czy ta Magicka, jak już się ją zainstaluje to działa bez neta, czy też nie?

No raczej bez neta ciężko Ci będzie wejść na konto Steam, na którym będzie gra tongue_prosty.gif

Jest jeszcze tryb offline.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy będzie to coś na miarę pełniaka z 50 czy 100 numeru. Wtedy czytelnicy wpadali w zachwyt, może jutro też tak będzie.

A co, mamy 250, czy 300 numer?

No dobra, dobra (ja nie mogę łapać za słówka a ty tak :)). To niech będzie tak świetna siekiera (przynajmniej dla mnie) jak w CDA 172, 186, 190 czy 193.

@LordJuve

Zdecydowanie poczekaj aż rozwiązane zostaną przecieki. Bo możesz żałować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordJuve

Zdecydowanie poczekaj aż rozwiązane zostaną przecieki. Bo możesz żałować.

No właśnie nie bardzo mogę poczekać bo chodzą słuchy, że najlepsze tytuły z promocji biedry mogą się szybko rozejść...CD-A natomiast będzie leżeć na półkach przez cały miesiąc.

Uważam, że informacja czy ostatnia gra jest w promocji w Biedronce powinna zostać upubliczniona...byłoby to w dobrym tonie ze strony autorów CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z jednej strony byłoby to dobre, bo wiedziałbyś, żeby nie kupować. Z drugiej strony za łatwo byłoby się domyślić, co to może być za gra. Myślę, że dlatego redakcja nie poda takiej informacji :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale chyba pieniądze czytelników są bliższe sercu redakcji niż niepisany zwyczaj? ;)

Serio, mam dylemat bo jeśli wtopię i kupię w biedronce grę, która okaże się trzecim pełniakiem w CD-A to będę musiał zrezygnować z czasopisma.

W sumie: gdyby tak było to, liczę tutaj na rozsądek redaktorów, pewnie jakaś informacja/sugestia zostałaby już podana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo, że kupisz grę która będzie akurat pełniakiem nr 3 w CDA jest tak małe, że jeśli trafisz to leć do totalizatora szóstkę skreślać. Wachlarz gier które mogą być w piśmie nie kończy się poza tym na biedronkowych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...