Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Kupię jak co miesiąc, ale znowu na urodzinowy się postaraliście się. Jak będzie recenzja SimCty to jeszcze lepiej. A co do narzekających, to niech znajdą lepsze pismo które da im 44 (a nawet troszkę więcej, bo przeglądarkowe) gry Indie, Magicke i Far Cry 2 (pewnie się starali bo Ubi, duża firma i tak po prostu nie sprzedaje licencji). Akurat myślałem że w tym CDA będzie FC 2. Uwielbiam was, za to jaki wysiłek w to wkładacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO zamiast tych 44 indie wolałbym kilka naprawdę dobrych np. Symphony, Bit Trip i choćby Botaniculę.

Kazda z nich kosztuje calkiem KONKRETNA kase, wiesz? ja tez bym wolal zamiast frytek kawior, sushi i trufle.

Ci co kupią dla tych indie nie spoglądając na ich tytuły pewnie będą rozczarowani. Swoją drogą FC 2, nie jest killerem którego się spodziewałem. Myślałem że za oszczędzoną kasę na indie wynegocjujecie coś lepszego.

A nie wpadles moze na genialna w swej prostocie mysl, ze ta "zaoszczedzona" kasa poszla na te 2 pelniaki, kody itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smug twoje zachowanie jest nadwyraz chamskie , nie zaglugujesz na moda , od braku konkurencij zchodzicie na psy , traktowanie klienta ...

Zanim zaczniesz mnie pouczac, opanuj ortografie na poziomie "newbie" - to daje achievment "Smuggler's Nightmare".

Tak ciekawe czy ty nie popelniasz bledow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... niedawno przeglądałem gry jakie były dodawane do CD-Action. Co znalazłem? Co 3-4 numer miał ciekawego pełniaka, a teraz? Far Cry 2, Sniper Ghost Warrior, Chronicles of Riddick itd. no ludzie! Przecież są świetne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że za oszczędzoną kasę na indie wynegocjujecie coś lepszego.

A nie wpadles moze na genialna w swej prostocie mysl, ze ta "zaoszczedzona" kasa poszla na te 2 pelniaki, kody itd?

Ja naprawdę nie wiem, kiedy ludzie zrozumieją, że oszczędzanie pieniędzy =/= rozmnażanie pieniędzy? Tyle osób narzeka, że pełniaki są słabe, więc nie kupuje pisma. Za 3 miesiące znów ci sami narzekają, że pełnaki są słabe i znów nie kupują. Nie kupują = CDA mniej zarabia, bo reklamodawcy nie są dżinami i gdy Mac Abra powie "dajcie 10X pieniędzy więcej, bo nie mamy na pełne wersje" to tak nie zrobią. Słaba sprzedaż pisma = mniej funduszy na pełne wersje. I tak się zamyka koło. Ale po co to zrozumieć, lepiej wymagać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnonimowiec

Czy ty człowieku jesteś rozumny? Ciężko przejrzeć pierwsze 3 strony tematu? Na bodajże 2 Ghost wypisał listę gier

@góra

Pewni ludzie tego się nie nauczą. Drugą sprawą jest fakt, że danego dewelopera może nic nie obchodzić, że to jest numer urodzinowy, więc gier nie sprzeda za pół darmo i natychmiast

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackus

I właśnie szkoda że nie jest jak kiedyś, CD-A rozpieściło wielu i teraz oczekują rzeczy niemożliwych, kiedyś jak trzy, cztery raz w roku był "hicior" na płycie to ludzie piali ze szczęście, teraz jak co miesiąc dostają gry z wyżej półki jest narzekanie, rozumiem kwestię że gry teraz tanieją o wiele szybciej niż kiedyś, ale trzeba mieć umiar w swoich oczekiwaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL widziałem że przecieki ciężko idą więc pomyślałem zagram w coś, czas szybciej zleci i zobaczymy co to za pełniak będzie na urodziny. Przed momentem wyłączyłem Far Cry 2, włączam stronę CDA a tam tekst:

Po dosyć trudnej zagadce, która pozwoliła pobić nam rekord jednoczesnej liczny użytkowników na forum, doszliśmy do tytułu znanego FPSa ...Far Cry 2

blink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jako trzeciego "pełniaka" damy wersje demo, dostęp do darmowych gier przeglądarkowych i darmowe gry indie...

A gdzie masz gwarantowane "3 pelniaki w kazdym numerze"? Czasem mozemy dac i 1, w czym problem?

Tak, trzeci "Pełniak", czyli zestaw wszystkiego, co można znaleźć w sieci legalnie i za darmo. I proszę, nie brońcie tego argumentami Ktoś "ma słaby internet" czy "może nie wie o tym, że takie gry istnieją". 10 megabitów to już standard w Polsce

A ja mam 6.

Już bardziej pasowałoby uznanie za pełniaka premium i gold do WoTa, bo bez tego raczej trudno jest grać. Bardzo mi przykro, że wyrażam swoją opinię i zaraz pewnie zostanę za to zbluzgany, ale w końcu to opinia, a redaktorzy najwidoczniej nie lubią jakiejkolwiek krytyki... A z myśleniem typu "nie chcesz, nie kupuj" więcej stracicie niż zyskacie.

OK, nie chcesz - ale MASZ kupic! Teraz lepiej?

@edit

no dobra, prawie wszystkiego, ale wciąż nie uważam, że dema + freeware + kilka sharewarów = pełnoprawny pełniak.

+ kody. A poza tym jakos bedziemy zyc ze swiadomoscia, ze TY "nie uwazasz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dave Spoko, luzik rozumiem. Po prostu spodziewałem się czegoś lepszego. Czegoś w stylu "ŁAAŁ nie sądziłem że dacię grę XXX". Szczególnie, że Smuggler sam podgrzewał atmosferę. Nie wymagam Crysisa 3.

Do ****, GDZIE podgrzewalem atmosfere, obiecujac jakies "laaaal" pelniaki, prosze o cytat albo sie naprawde pogniewamy. [smg]

EDIT: Na markolfie

Wiesz co narzekam na pełniaki często, ale numer mam każdy od bodajże 2008 roku

@Smuggler Co masz na myśli mówiąc "zrobienie SAMEMU cokolwiek"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 megabitów to już standard w Polsce

Fajnie wiedzieć, że mieszkam 100 metrów pod ziemią, na granicy tadżycko-afgańskiej, bo mam tylko 4 mb/s. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś wnioski, że 10 mb/s to w Polsce standard.

Bo ON ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy mógłbyś odpowiadać jakimkolwiek innym kolorem niż czerwony? Bo obecne wyglądają jak uwagi moderatorskie.

OK, sluszna uwaga.

I wiem jak wyglądają wasze zakupy - ciągle o tym piszesz. Ale chodzi o to, że indykami i Magicką sami podżegaliście nasze oczekiwania. A teraz się złościsz, że części czytelników się ten FPS nie podoba i są rozczarowani. I znowu to jest nasza wina. Ciągle tak właśnie piszesz - jak się nie podoba to nie kupuj, macie za duże wymagania itp. Czemu nie rzucisz czasem czegoś w stylu "Staraliśmy się ze wszystkich sił i to był najlepszy tytuł w danym momencie. Trudno, że wielu się nie podoba."? Twoje wypowiedzi są nacechowane agresją i mnie to smuci.

Alez to tez mowie, tylko przechodzi bez echa. Dopiero jak warkne, to to widzicie i "ale Smuggler chamski".

I wiem, że kiedyś w CDA było lepiej. Ale jak o tym mówię, to też po mnie jedziesz. Nieważne co bym napisał, to cię rozzłości i to moja wina confused_prosty.gif. I te podwójne standardy - jak Allor czy CormaC piszą takie słowa w recenzji to jest ok. Ale jak ja oceniam już cały zestaw pełniaków w danym numerze, to jestem już rozwydrzonym, wiecznie niezadowolonym roszczeniowcem. A to nieprawda. Czy pisałem krytycznie o poprzednich coverach?? Nie -spokojnie przyjmowałem je do wiadomości.

Nie nazwalem cie roszczeniowcem. A ze czasem ci dowale, to sorry ale tez pare lat na to pracowales, marudzac okrutnie i pewnie mam juz jakas alergie na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 megabitów to już standard w Polsce

Fajnie wiedzieć, że mieszkam 100 metrów pod ziemią, na granicy tadżycko-afgańskiej, bo mam tylko 4 mb/s. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś wnioski, że 10 mb/s to w Polsce standard.

zarówno TP jak i Orange wycofały się już z jakichkolwiek ofert poniżej 10 megabitów. Reszta tyczy się umów zawartych wcześniej niż ok. pół roku temu. A cena jest identyczna jaka była za te 4 czy 6 megabitów rok temu (w okolicach 40-60zł) Więc tak, jest to już standard.

A i jeszcze jedno, ja tylko doczepiłem się do tego indie "pełniaka", far cry 2 i magicka są jednymi z lepszych pełniaków jakie widziałem ostatnio w pismach growych. Tutaj jest rewelacyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 8azyliszek dobrze mówi. Mam wrażenie że po kilku latach odpisywania na posty/listy kogoś komu się nie podoba zawartość pisma, automatycznie zjeżdżasz każdego, nawet nie usiłując zachować neutralny sens wypowiedzi.

Sam sobie na to zasluzyl - znasz pojecie "psa Pawlowa" i odruchu warunkowego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wypowiedzi Smuga odzwierciedla jego bojowy nastrój. Dwa krótkie wnioski:

- niestety w tym miesiacu owad pokonał dyskobola

- moje ulubione pismo jest skandalicznie niedoinwestowane a jednocześnie ma zaspokoić wymagania jak największej liczby czytelników na jak nawyższym poziomie. Niewykonalne bez dodatkowej kasy z góry.

HA-HA-HA. Gdyby wydawnictwo mialo dac tyle kasy, zeby dawac "odpowiednie" dla was pelniaki to CDA byloby deficytowe. Zapomnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam 100 metrów pod ziemią, na granicy tadżycko-afgańskiej, bo mam tylko 4 mb/s.

Skoro ty mieszkasz w takich warunkach i masz 4 Mb/s, to ja ze swoim jednym Megabitem powinienem chyba wyjechać do Afryki i wykopać ziemiankę na pustyni (challenge accept ok.gif ) i być niewolnikiem nie wiem, owadów???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2? Jakoś mnie nie ciągnie do tej gry. Indyki? Przejrzę.

Dla mnie grą numeru zostaje Magicka. Widziałem urywki gameplay'ów na YT i zapowiada się super. Nie wiem jak mogłem nie usłyszeć o tej grze wcześniej. Dla mnie Paradox od zawsze kojarzył się wyłącznie z Europą Universalis i grami jej podobnymi. GOOD JOB!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...