Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

TAG takie urodziny ech świetnie FC3 bardzo przypadł mi do gustu ,w FC2 podobno większa rozwałka do tego Magicka i paczka Indie jeden kij że Indie darmowe ale miło będzie mieć coś takiego na dysku .Do tego Premium do WoT,Wielkie dzięki CDA takie urodziny a to dopiero 17 urodziny, co będzie na 18 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold do World of Tanks - Nie gram w WoT i nie mam zamiaru.

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie - Nic specjalnego wolał bym jakiegoś pełniaka

Magicka PL (Steam) - O tej grze nie słyszałem ale gdy przeglądałem jej recenzje to nawet nieźle się zapowiada więc może kiedyś wypróbuje

Far Cry 2 PL - Już miałem kupować a tu niespodzianka chytry.gif CDA kolejny raz mnie wyprzedziło. Puki co pełniak roku.

Byle do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko krytykuję CDA. Dużo rzeczy też chwalę - dobre okładki, dobre felietony, AR, teksty w NL, plakaty, złoto do WoT.

Wiem, widze to i doceniam.

Czy to moja wina, że ty podkreślasz tylko negatywne uwagi?

Juz tez nie histeryzuj, przeciez poza tym, ze ci wytykam marudzenie, to zadna krzywda ci sie nie dzieje. A ze mnie uwarunkowales przez 2 lata hejtujac ile wlezie, to coz poradze.

A jak piszę, że coś u was źle to zawsze podaję uzasadnienie (chyba że jawnie sobie żartuję). Czy słowa o tym, że "Możecie nas krytykować ale podawajcie jakieś argumenty. Mogą nawet być byle jakie, byle jakieś były" już nie obowiązują? Teraz mamy mieć "wzrok na wprost, wpatrzony w świetlaną przyszłość i lewa, lewa, lewa."??

To wolny kraj, jesli chcecie to maszerujcie. :)

I sorry ale twoje czerwone wypowiedzi mi od razu się skojarzyły z twoim felietonem, o tym że na poczcie, w służbie zdrowia i na kolei socjalizm wiecznie żywy.

To teraz pewnie z ekologia ci sie skojarza zielone?

Czym "jak się nie podoba to nie kupuj" różni się od np: To pan chce jechać do Krakowa więc powinien pan wiedzieć na jaki pociąg chce pan kupić bilet"?

Tym, ze w kapitalizmie masz wybor i ty decydujesz. W PRL czlowiek mogl glosowac na kazda partie jaka chcial, pod warunkiem ze chcial na PZPR. To chociaz sobie na nia pomarudzil. Ale dzis - glosuj na co chcesz i nie narzekaj, ze ci program tej drugiej nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już gdzieś wymienione te 44 indyki czy trzeba będzie czekać na spis treści na płycie?

Klara?

Hehe a czy będzie ona miała włosy w rysowane w TressFX?

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie - Nic specjalnego wolał bym jakiegoś pełniaka

No przecież beda 44 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam życzę jakiegoś konkurenta na rynku, porównamy jakie daje pełne wersje i skończy się marudzenie jak do wyboru będzie CD-ACTION z far cry'em 2 albo czasopismo XXX z Manhunterem albo Uprising 44, czy inną kaszanką.

Co do gier w tym wydaniu, cóż zupełnie nie moje klimaty, ale tytuły przednie, więc nic tylko do kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem: wolę zaplacic więcej za pismo i dostać JEDNĄ grę niż kolekcjonowac płytki z grami freeware.

Bo? Świetne są płytki z grami freeware i o ile Magicka i FC 2 nie leżą mi gatunkowo, o tyle naprawdę dzięki za te gierki. Może ciebie nie ruszają te gierki, ale ja lubię freeware bo mają więcej grywalności niż 90% tego co leży na półkach w sklepach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...