Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Panowie, nie ma co się kłócić, zawsze się znajdzie grupa, która jedynie by narzekała. Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem, kupuje co miesiąc pismo to będzie zadowolony choćby i żadnych pełniaków nie zawierało w sobie - to tak jak z kibicowaniem, prawdziwy fan nie opuści klubu, który dopinguje. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co się kłócić, zawsze się znajdzie grupa, która jedynie by narzekała. Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem, kupuje co miesiąc pismo to będzie zadowolony choćby i żadnych pełniaków nie zawierało w sobie - to tak jak z kibicowaniem, prawdziwy fan nie opuści klubu, który dopinguje. Proste.

Zgadzam się, dla mnie nie ważne, jakie są pełniaki. Poprostu kupuje CDA co miesiąc i tak już od 4 lat. CDA to czasopismo, a pełniaki to tylko dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co się kłócić, zawsze się znajdzie grupa, która jedynie by narzekała. Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem, kupuje co miesiąc pismo to będzie zadowolony choćby i żadnych pełniaków nie zawierało w sobie - to tak jak z kibicowaniem, prawdziwy fan nie opuści klubu, który dopinguje. Proste.

No tak, ale nie popadajmy też w coś rodzaju że jest nowe pismo, chociaż nie przeczytam, chociaż nie pogram to i tak kupię aby leżało. Każdy ma swoje gusta i fakt niektórzy tu przesadzają z tym marudzeniem :) Ale porównanie do klubu to chyba nie najlepsze ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co się kłócić, zawsze się znajdzie grupa, która jedynie by narzekała. Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem, kupuje co miesiąc pismo to będzie zadowolony choćby i żadnych pełniaków nie zawierało w sobie - to tak jak z kibicowaniem, prawdziwy fan nie opuści klubu, który dopinguje. Proste.

Zgadzam się, dla mnie nie ważne, jakie są pełniaki. Poprostu kupuje CDA co miesiąc i tak już od 4 lat. CDA to czasopismo, a pełniaki to tylko dodatek.

Dokładnie. Niestety niektórzy kupują CD-A przede wszystkim dla płyt, a pismo to tylko dodatek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. I co miesiąc to samo, zawsze trafią się teksty typu ""CD-A się nie postaraliście"", no ludzie, Oni chcą trafić do szerokiego grona odbiorców, starają się jak mogą i wychodzi Im to najlepiej w Polsce, to nie tylko praca ale i pasja. Zrozumcie to w końcu, nie podoba się, marudzisz ? Nikt cię nie zmusza do kupowania, sam nie kupuję pisma co miesiąc, zdarza mi się numery opuszczać. Okażmy trochę szacunku za to co robią dla nas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niestety niektórzy kupują CD-A przede wszystkim dla płyt, a pismo to tylko dodatek...

Jak poziom tekstów spadł i nie jest już tak dobry, jak kilka lat temu to tylko płyty pozostają.

Ale główny powód, dla którego się zalogowałem to - czy jest gdzieś dostępna lista tych gier "indie"? Tak z ciekawości, bo chociaż na perełki w stylu Legend of Grimrock nie ma co liczyć, to lubię przedtem wiedzieć, czy warto kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niestety niektórzy kupują CD-A przede wszystkim dla płyt, a pismo to tylko dodatek...

Jak poziom tekstów spadł i nie jest już tak dobry, jak kilka lat temu to tylko płyty pozostają.

Ale główny powód, dla którego się zalogowałem to - czy jest gdzieś dostępna lista tych gier "indie"? Tak z ciekawości, bo chociaż na perełki w stylu Legend of Grimrock nie ma co liczyć, to lubię przedtem wiedzieć, czy warto kupować.

Kilka postów wstecz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o lekkie pokłony (nie no, żartuję wink_prosty.gif) dla mistrza "niemożliwych do rozwiązania przecieków" Ghosta smile_prosty.gif

Raczej dla tego, kto je odgaduje - jestem pod wrazeniem. [smg]

Far Cry 2 - długo czekałem na tę grę, tydzień temu miałem brać w wersji na X60 za 40 zł wraz z GRAW 2, ale wiedziałem, że prędzej czy później będzie w piśmie. Dzięki CDA smile_prosty.gif

@Ghost - 11. wers - mowa o tych łzach dalekich, 18. - I should, wymawiane prawie jak I shoot -> shooter. Czyżby o to chodziło? wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje klimaty. Nie dość, że nie pójdzie na moim sprzęcie to jeszcze będę miał ciekawsze gry do ogrania na nowym. Nie zmienia to jednak faktu, że ogólnie pełniak dobry ;] W tym numerze najbardziej interesuje mnie jednak Magicka :diabelek:

Ban na przecieki dla dave'a :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost - 11. wers - mowa o tych łzach dalekich, 18. - I should, wymawiane prawie jak I shoot -> shooter. Czyżby o to chodziło? wink_prosty.gif

Zapomniałeś o refrenie, który się powtarza i wtedy właśnie w 18 wersie powtarzają się słowa o odległych łzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zeev, czytaj ze zrozumieniem, to nie ja żebrzę o kody do wot, tylko jacyś 'jednopostowcy', po drugie tak tak..teraz wmawiaj wszystkim ze chciałeś kogoś strollować, ech.

Co do FC 2, no cóż, za pierwszym podejściem odbiłem się..z powodu nudy, tak więc za drugim postaram się bardziej wkręcić w gierkę, no i multi może odżyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...