Jump to content

ravandil

Forumowicze
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About ravandil

 • Rank
  Ork
 • Birthday 10/26/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozegrałem dzisiaj ostatni mecz placementowy. Ostatecznie miałem sześc wygranych, jeden remis i reszta przegranych. Zająłem zaszczytną rangę 1840. Czy ktoś może mi powiedzieć ocb? Drugi sezon zacząłem na 2300 z hakiem a skończyłem na 2k z hakiem a teraz mnie posłało w głębokie odmęty srebrnej rangi. Także ponawiam pytanie ocb?
 2. Ktoś będzie farmił skórkę Oni dla Genjego?
 3. A mi właśnie na zakończenie eventu wypadł Soldier ożywieniec. Podsumowując wypadły mi 3 skórki, Reaper (do którego nie miałem skórki) Mercy (to samo) i do Soldiera (miałem fioletową na nim, ale wymieniłem na eventową) oraz trochę pierdół Halloweenowych. Nagrobków mi może ze...trzy brakuje może? Także dla mnie dropy były udane
 4. @ZygfrydQ Karma po prostu, a jak wiadomo karma to suka.
 5. Właśnie dropnęła mi Haloweenowa skórka do Reapera, co razem z Mercy daje mi wszystko co chciałem drąpnąć w tym evencie do Junkrata nie potrzebuję do Roadhoga nie potrzebuje, a reszta to mogłaby nie istnieć.
 6. @nerf0 Ja mam twoją Mercy Grałem ostatnio parę meczy. Chyba trafiłem na dobrą passę, bo wszystkie wygrane. Ale ja nie o tym. Okazuje się, że na rankedach można wybrać dwie takie same postaci (wybrać, ale czy grać to nie wiem). Na jednym z meczy chciałem sobie potankować Zaryą. Nie tylko ja wpadłem na ten pomysł, bo sojusznik też miał ochotę. W efekcie obaj w tym samym momencie zaklepaliśmy Rosjankę. Ostatecznie nie wiem czy to by zadziałało, bo zwyczajnie zmieniłem na Reinhardta.
 7. @ZygfrydQ Czyli stosujesz moją metodę. Grasz póki wygrywasz
 8. Ja jeszcze dzisiaj wieczorem trochę pofarmię. O ile na Hoga i Junkrata skórki nie potrzebuję, bo już mam do nich legendarne, tak Reaper powiem no, no. Nic ciekawego na niego nie mam więc wezmę jak dają. Reszta z kolei...mogę mieć, mogę nie mieć. Jeśli chodzi o pozostałe rzeczy to halloweenowa kwestia Genjiego mi się podoba
 9. @Matt3rs Dzisiaj mi też wypadła ta Mercy Nie miałem do niej żadnej skórki więc przygarnę, bo czemu nie.
 10. Właśnie skończyłem stremować i będę farmił. Ktoś się chce dołączyć? ravandil#2765 jakby co. Edit: chwilę mi to zajmie muszę jeszcze patch dociągnąć.
 11. @iHS Podejrzewam, że zwykłe skrzynki pozostaną zwykłymi po rozpoczęciu eventu.
 12. @ZygfrydQ To jest super pomysł. Sam wbiłem nie dawno 103 poziom. Także wstrzymam się do eventu i wtedy zacznę skrzynki zgarniać Ogoorek narobił mi smaka na skórkę McCree (bo inne są dla mnie beznadziejne).
 13. Podejrzewam, że jakby bawili się w takie reworki postaci to balans poleciałby na łeb na szyje. Teraz jest w miarę ok ( ale to tak na styk można rzec). Ostatnimi czasy spotkałem się z hejtem na Junkrata w ataku, dużo nim gram i jest dobry zarówno w ataku jak i obronie. Hanzo i Widow jeszcze potrafię zrozumieć, ale Junkrat? Bez sensu.
 14. Nie martwcie się chłopaki ja też się na Overwatcha pogniewałem. Poszedłem się odstresować przy Wildstarze, ale myślę czy dzisiaj wieczorem nie spróbować swoich sił znowu. Ostatnimi czasy mi już jest tak wszystko jedno, że czekam aż wszyscy sobie dobiorą co tam chcą i wybieram to co jest potrzebne. Już nie mam siły się denerwować.
×
×
 • Create New...