Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Do ekipy W-wa.

Jak z tym 11 lipcem? Widziałem chętnych, ale od tam tej pory coś umarło. Myślę, że można byłoby się ustawić na gg/skype i ustalić czas zbiórki na wspólne kupno bilecików. Chyba, że napiszemy tu godzinę i zakończymy tym dyskusje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośle - będę. Każda godzina mi pasuje, więc rzućcie jakąś propozycję. Czy jak już bilety kupimy robimy jakąś imprezę okolicznościową typu wycieczka do Maca? :D

Wuwu - Mam takie pytanie... próbuję zrozumieć twoje zainteresowanie zjazdem, skoro nie jesteś na liście zaproszonych. Chyba, że znam cię pod inną ksywą, albo Opti czegoś nie dopatrzył albo... wth?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy grupa warszawska zgodzi się, aby zamiast 11, pojechać 2-3 dni później? Akurat bym pojechał złożyć dokumenty na uczelnię, a tak musiałbym do stolicy jechać 2 razy, i 2 razy kupować ten sam bilet :P

Najlepiej pasowałby mi termin po 12 lipca, wtedy to kończy się rekrutacja na PW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opti - wydaje mi się, że 11 to jedyna opcja bo w pozostałe dni Osioł ma robotę. A że on wyjechał z propozycją spotkania to i ma swoje Ośle prawa :D

m(s) - nie do końca rozumiem. Najpierw piszesz żeby nie zrywać się z rana, a potem podajesz godzinę w środku nocy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wolny 11 tegoż miesiąca, więc nie mam absolutnie żadnych sprzeciwów. Zresztą... "przypadkowo" widziałem dziś Osła [choć Osioł nie do końca spostrzegł mnie... :P] i wstępnie żeśmy się wymienili możliwościami... Tzn. ja będę od rana [czy wedle m(s) lub P_ - od wczesnych godzin wieczornych] w Warszawie i najprawdopodobniej jakoś "komórkowo" się z Osłem ustawię przed właściwym ceremoniałem kupna bileciwa. Co do działań w czas ów... cóż - na miejscu się policzy złocisze, to i zdecydować przyjdzie (mi). Rzekłem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opti - wydaje mi się, że 11 to jedyna opcja bo w pozostałe dni Osioł ma robotę. A że on wyjechał z propozycją spotkania to i ma swoje Ośle prawa biggrin_prosty.gif

Pysznie.

Jeżeli chodzi o godzinę, to może być i 11:30. Akurat tak się składa, że w stolicy będę od bardzo wczesnego poranka (miło mieć wolne, a i tak muszę jechać do firmy na 1 godzinkę). Więc będę się kręcić po centrum tu i tam, może popatrzę jak budują drugą linię metra, albo pomacham kolegom z pracy.

A po zakupach? Tylko na hamburgerach chcecie skończyć? Czy po prostu połazimy sobie gdzieś tu i tam?

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę mieć pewne plany, ale:

1. za to się na forum dostaje ostrzeżenie

2. i tak nikt nie będzie chętny tongue_prosty.gif

Niemniej zależnie od nastrojów towarzystwa można skoczyć w jakieś miejsce gdzie da się spokojnie posiedzieć, pogadać i pośmiać, że Aiden jest rudy...

sad_prosty.gif - A

Nie wiem z czego się śmiejesz, P_aul, skoro jesteś moim bratem bliźniakiem.... - nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie rozumiem jednego - Paul mnie poprosil tutaj bym wyszukal kilka rzeczy i sporzadzil jakas liste - ja jakis czas temu przeslalem mu pewne propozycje i z tego wiem stanelo na tym, iz mial on zdobyc okreslone informacje, by mozna bylo dokonac stosownego zamowienia. Od tej chwili zapanowala komunikacyjna cisza - tak, wiec - Paul, jak wyglada status misji?

Edytowano przez Maverick undead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się śmiejesz, P_aul, skoro jesteś moim bratem bliźniakiem.... - nzk

No cóż. Nic bym nie mówił. Ale sama to na siebie sprowadziłaś, więc możesz być zła tylko na siebie. To tak tytułem wstępu. A przechodząc do rzeczy - tak, jestem twoim bratem bliźniakiem. Dzięki temu wiem, że twój kolor włosów to sztuczna inteligencja tongue_prosty.gif

A teraz zgodnie z zasadą "don't explain the joke"... Znacie ten żart jak się nazywa jak blondynka się przefarbuje na inny kolor? No właśnie tongue_prosty.gif I musicie przyznać ,że sama to na siebie sprowadziła tongue_prosty.gif

Maverick - nie. Ty miałeś dokonać zakupów i przywieźć rzeczony sprzęt na zjazd. Ja mogę najwyżej dokonać wywiadu środowiskowego, żeby ustalić które modele najbardziej pasują głównym zainteresowanym.

PS. jeśli opublikuję tego posta, jestem martwy. Wspominajcie mnie ciepło smile_prosty.gif

<dramatyczna muzyka>Ależ mi odkrycie, przecież tego nie ukrywałam :D No ale próbowałam być miła i ostrzegać nowo poznanych ludzi przed tym, czego się mogą spodziewać z mojej strony i jak zwykle spotkało się to z brakiem zrozumienia. W każdym razie widzisz, drogi bliźniaku-blondynko - teraz będę czuła potrzebę udowodnienia ci na zjeździe, że moja prawdziwa natura jest złośliwa i nikczemcza :) - nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczonych zakupow chetnie zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami dokonam, ale wpierwej musze odpowiednio wczesniej otrzymac ustalenia poczynione w czasie przeprowadzonego przez Ciebie wywiadu srodowikowego, tak w kwestii wybranych modeli jak i spersonalizowanych preferencji ich dotyczacych. Nadmieniam przy tym, ze dane owe musza zostac dostarczone odpowiednio wczesniej ze wzgledu na minimalny okres czasu niezbedny do realizacji misji.

W zwiazku z powyzszym prosze osoby chcace usmiercic P_aula o wstrzymanie sie z wykonaniem egzekucji do czasu zrealizowania misji (ps. - przez chwile bylem pewien, ze w spoilerze Paul umiescil pewne zdjecie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczonych zakupow chetnie zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami dokonam, ale wpierwej musze odpowiednio wczesniej otrzymac ustalenia poczynione w czasie przeprowadzonego przez Ciebie wywiadu srodowikowego, tak w kwestii wybranych modeli jak i spersonalizowanych preferencji ich dotyczacych. Nadmieniam przy tym, ze dane owe musza zostac dostarczone odpowiednio wczesniej ze wzgledu na minimalny okres czasu niezbedny do realizacji misji.

Możecie napisać wprost o co chodzi? Bo póki co brzmi to bardzo, ale to bardzo nielegalnie. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrabul, A.L. -> coz, w mej mocy moge powiedziec tylko jedno: uroczyscie przysiegam, iz knuje cos niedobrego.

Poza tym - Hrabul, obrona tylko jednej strefy narazonej na atak sie nie sprawdzi, kiedy tak wiele innych wciaz pozostanie na niego wystawionych. Poza tym sprawdz kto bedzie po drugiej stronie sciany - na zjezdzie bywali tacy desperaci, co i przez mury gotowi byli sie przebijac. Na szczescie rownowazyl ich inny osobnik z zapaleniem murarskim co w swym poswieceniu urzadzal sobie nocne spacery po placu budowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ekipy W-wa.

Chciałbym zauważyć, że nie ustaliliśmy miejsca zbiórki na środę. Teraz pytanie, czy jawnie na forum piszemy gdzie będziemy się zbierać w celu wiadomym? Czy mam do Was wydzwaniać tego dnia przez telefon komórkowy...o ile nie pozmienialiście swoich numerów (no i nie do każdego mam).

Hm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...