Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Samochody czyściłem prywatnie, w związku z nieszczęśliwym splotem wypadków zresztą ;P Poza tym pomagałeś mi, więc jakoby masz udział w imprezie - zbierać fundusze, biegać do Żabki i w ogóle :D A póki co nie mogę już awansować wyżej, miejsce menago jest zajęte:P

I tak jakos dziwnie podejżewam, ze w tym roku na zjeździe będe wygladal bardziej emo od Zapa;]
Taką puszystą lolitką będziesz? :D

Ketsu - dwa tygodnie to dość czasu, aby zmieniło się kompletnie wszystko:P Ja w tej chwili jeszcze nie wiem jak i skąd pojadę (nie odezwał się WFL, nie wiem co z opcją jazdy przez ZG) - dlatego trudno jest dogadać się w sprawie czegokolwiek, tym bardziej godzin przybycia, Cardi. Ale wydaje mi się, że przybycie po 16 nie będzie problemem. Jak ktoś zadzwoni do osób już obecnych, że jest w pociągu i będzie np. o 18, to zawsze można zrobić mu jakąś rezerwację czy nawet wyłożyć za niego za pierwszy nocleg i tyle.

Bo nie wiem jak innym, ale mi nie chce się podnosić tyłka na pociąg o 5 rano, zwłaszcza, jeżeli pracę skończę o 3 i o 4 będę w domu na ten przykład;] Oczywiście mógłbym nie śpiąc wsiąść do pociągu, ale wtedy za bardzo nie będę obecny pierwszego wieczoru, bo będę musiał coś odespać.

Edytowano przez BROWAR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja moge na 99% potwierdzic swoja obecnosc :) Rodziciele z sympatia patrza na pomysl i dofinansowanie powinno byc czysta formalnoscia :)

To Perel sie zglos do mnie jakos.

a ja mówie, że jednak pewnie będę jechać z krk, a nie z wawy... :P

Edytowano przez -shadowcat-
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo będę musiał coś odespać.
Ty jedziesz na zjazd czy Mistrzostwa Świata w Odpoczywaniu?

Ej nie wiem czy się zjawię, 2 sierpnia mam niby jechać do Chorwacji, żal. Dam znać jeszcze, może coś ciekawego się urodzi i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz drugi tydzień koczuje we Wrocławiu więc z dotarciem na zjazd nie bedzie problemów. Moge na obecną chwilę powiedzieć że zjawie się na 90%. Zjazd mam w planach i nie widzę na razie przeszkód na horyzoncie. Wszystko się jednak zdarzyć może więc ... :P

A co do tel. to ,muszę z kimś się wymienić numerkami bo bedzie łatwiej was znaleźć. Jakbyście mogli powiedzieć czyj numer najlepiej posiadać to byłbym wdzięczny i odezwałbym sie do wskazanej osóbki na pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mogli powiedzieć czyj numer najlepiej posiadać to byłbym wdzięczny i odezwałbym sie do wskazanej osóbki na pw

Mysle ze najlepiej od osła.

Ja jesli bede to bede gdzies 13.30 we Wrocu wiec krakusy mozecie mi czerwony dywan naszykować :ph34r:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zap, jesteś w formie, to było mistrzowskie;]

Ja pewnie tez zjewie się koło pierwszej- drugiej. Postaram sie jechac tym samym pociągiem co w zeszłym roku (chyba, ze kochana PKP cos zmieniła), tak żeby się wstrzelić w tą główną falę przyjazdów, i żeby reszta buców czekała na dworcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz mniej dni, więc pora się poważnie szykować. Kto ze stolicy na pewno(99%) wybiera się na zjazd??? Proszę o ustalanie się tych pewniaków. Czas działać, bo grupa chętnych była, ale co i jak to nadal nie wiem(może tylko ja nie jestem poinformowany ;) ). Przydałoby się dowiedzieć co i jak odnośnie pociągów do Wrocka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stolicę, to zrobiłem mały wywiad na pkp.pl i oto wyniki:

P 16107 - ten pociąg startuje w Warszawie, o godzinie 6.45 (centralny) by na miejsce przybyć przed pierwszą (przynajmniej wg rozkładu, który jednak, jak wiadomo można włożyć między bajki :D) i chyba jest najbardziej nam pasującym. Cena 52.50 zł bez zniżek.

Ewentualna alternatywa:

P 16501 - start o 7.45 (bardziej ludzka godzina), na miejscu jest o 14.05 (+10-30 min. :D). Cena o złotówkę niższa, ale z tego co widzę dotarlibyśmy sporo po reszcie ekipy...

Oba są oczywiście bezprzesiadkowe.

Na koniec dodam że ja jadę na 99% (ten jeden procent uwzględnia całkowicie nieprzewidziane i gwałtowne tragedie...), a jak ktoś chce konsultować szczegóły to zapraszam na gg (5357825), będę czatował na was dziś od 16-19 (w inne dni bardzo różnie bywam przy kompie albo mam wyłączone gg, więc...) Ewentualnie można też celować w kanał ircowy (irc.ircnet.pl #sesja_rpg), który ma taką przewagę nad gg, że dobrze działają konferencje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 ? co to jest :D ten tydzień jest tak pechowy że poszło sporo więcej, ostro trenuje ;) przeważnie pojawiam się w domu o 6 rano by się.. wyspać :D Niewiem jak będzie z pociągiem śląsko krakowskim bo istnieje realna możliwość że będę się zbierał do Wro prosto z Paprocan (przez was pacany ominie mnie wood, ale festivalu bluesowego mi nie zabierzecie!>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Feo, nie wyrosłeś już z "Ryśkowania"? Ja w ogóle w ostatnich dniach znowu zupełnie zapomniałem o zlocie, a tu już data sugeruje pełną mobilizację. Trzeba trochę kasy dodatkowej stuknąć i mniej więcej rozważyć kiedy wracać. Jak tam panie i panowie? Ile tym razem mniej-więcej gościmy w hotelu? Lub inaczej - kiedy pociąg śląsko-krakowski zamierza wracać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Feo, nie wyrosłeś już z "Ryśkowania"? Ja w ogóle w ostatnich dniach znowu zupełnie zapomniałem o zlocie, a tu już data sugeruje pełną mobilizację. Trzeba trochę kasy dodatkowej stuknąć i mniej więcej rozważyć kiedy wracać. Jak tam panie i panowie? Ile tym razem mniej-więcej gościmy w hotelu? Lub inaczej - kiedy pociąg śląsko-krakowski zamierza wracać?

Khm... Jakbyście się, milordowie, spotykali w jakimś wrocławskim hotelu, to dajcie mi znać. Mam sporo wolnego czasu (...wesołe jest życie staruszka!) i moglibyśmy wespół obskoczyć kilka... mlecznych barów. Zdrowie nie pozwala mi już na wypicie takiej ilości... mleka... jak dawniej, ale w zacnej, miłej kompanii i sok pomidorowy smakuje jak "Famous Grouse"... He! he! he!...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khm... Jakbyście się, milordowie, spotykali w jakimś wrocławskim hotelu, to dajcie mi znać. Mam sporo wolnego czasu (...wesołe jest życie staruszka!) i moglibyśmy wespół obskoczyć kilka... mlecznych barów. Zdrowie nie pozwala mi już na wypicie takiej ilości... mleka... jak dawniej, ale w zacnej, miłej kompanii i sok pomidorowy smakuje jak "Famous Grouse"... He! he! he!...

Nie ma problemu, Generale ;] kontakt pozostał bez zmian (325....)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Generale do usług, zawsze z dumą spotkamy się przy szklance mleka z tak zacnym gościem ;)

offtop: tak teraz sobie zauważyłem "numer użytkownika" Kondzia B)

>>Hyhy, fakt, po migracji forum stał się nieco alarmujący ;p. [k0n]

Ps. bierze ktoś znowu głośniki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khm... Jakbyście się, milordowie, spotykali w jakimś wrocławskim hotelu, to dajcie mi znać. Mam sporo wolnego czasu (...wesołe jest życie staruszka!) i moglibyśmy wespół obskoczyć kilka... mlecznych barów. Zdrowie nie pozwala mi już na wypicie takiej ilości... mleka... jak dawniej, ale w zacnej, miłej kompanii i sok pomidorowy smakuje jak "Famous Grouse"... He! he! he!...

Od siebie dodam tylko, że jak Cormac kiedyś pojawił się w hotelu, tak już nigdy więcej nie chciał mieć ze zjazdowiczami nic wspólnego. Ja bym się dwa razy zastanowił... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, że jak Cormac kiedyś pojawił się w hotelu, tak już nigdy więcej nie chciał mieć ze zjazdowiczami nic wspólnego. Ja bym się dwa razy zastanowił... ;]

Dear me!

Przez pięć lat byłem dowódcą stacji radiolokacyjnej. Co miesiąc pobierałem 5 litrów czystego, 98% alkoholu etylowego na przeglądy techniczne i konserwację stacji. Teraz co prawda jestem po zawale i bypassach, ale... mógłbyś się zdziwić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam [nie płaczcie, jakoś dacie sobie radę ;)], akurat pierwszego szykuje się dwutygodniowy wyjazd nad morze do Chałup z przyjaciółmi, pod namiotami będziemy urzędować, więc nie posmakuję tego luksusu hotelowego, ale zamiast głośnego tramwaju, będzie pociąg, akurat blisko pola namiotowgo przejeżdża i lubi majestatycznie gwizdnąć w nocy. Tak czy inaczej, miłej zabawy, może za rok ? Jak mi ktoś zaproszenie wyśle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpliwe, abym się pojawił. Mam praktyki, których końcówka przypada właśnie na sam początek zjazdu. Ponadto jakaś kobieta bardzo chce podać do sądu koleżankę, poznaną z okazji tychże praktyk, więc możliwie że będę odpowiadał przed sądem jako świadek. W każdym razie podpiszę się pod swoją wersją zdarzeń, bo tego wymaga prawda oraz przyzwoitość. (Ciekawe czy pozwolą mi przysięgać na Koran, zamiast na Biblię?) Na osłodę zostanie mi kameralne spotkanie w Lublinie, choć przynajmniej jedna rzecz jaką chciałem zrobić na zjeździe... Hm... Zaraz... Jeśli Face pojedzie, to może uda się to jakoś poskładać. Może przynajmniej wyślę posłańca. Marnego, któremu w dodatku nie mogę ufać, ale mimo wszystko posłańca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...