Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Pereł-> Czy mi się wydaje, czy ty w zeszłym roku tez coś kombinowałeś? Nie ma bata, masz być ;)

Gdyby kogoś interesowało, jadę tym pociągiem:

Inowrocław

Wrocław Główny

01.08.08

odj 08:15

przyj 12:25

Gdyby ktoś przypadkiem jechał tym samym, dajcie znać. No i proszę, tradycyjnie, ładnie na mnie poczekać na dworcu;)

EDIT: A, jeszcze jedno. Gdyby ktoś z "nowych" nie wiedział jak wyglądam, a jechalibyśmy tym samym pociągiem, to moje zdjęcie: http://img110.imageshack.us/img110/6815/beztytuuex4.jpg ;)

A tak serio, to proszę kontakt na PW. Jakoś się dogadamy ;]

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: A, jeszcze jedno. Gdyby ktoś z "nowych" nie wiedział jak wyglądam, a jechalibyśmy tym samym pociągiem, to moje zdjęcie: http://img110.imageshack.us/img110/6815/beztytuuex4.jpg

A tak serio, to proszę kontakt na PW. Jakoś się dogadamy ;]

Hehe, wystarczy podłączyć nowego delikwenta do sieci mafijno-naszo-klasowej :P To dowie się o forumowiczach nawet więcej, niżby chciał xD Chociaż z drugiej strony - mogłoby to wyeliminować element zaskoczenia :P

Swoją drogą - im więcej osób napisze, kiedy przyjeżdżacie, tym lepiej - wcześnie pojadę do Wro i będę was mogła odbierać i gromadzić :P

Poczekalnia w Maku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego ja biorę toster ;)

Swoją drogą - jeśli chcecie robić jakieś dziwne makarony, ryże, kuskusy itd, polecam wziąć termos i w nim gotować xD

Trzyma dobrze temperaturę, łatwo jest odcedzić wodę, żeby wlać ew. nowy wrzątek... i tak dalej, i tym podobn :P

Złota kobieta B) Co do gotowania arabskich potraw - to jedynie zgadzamy się po ścisłej kontroli jakości i smaku :) Nie będzie tym razem bezkarnego podtruwania.

Pereł - bez ściem, prosto do Wrocławia won.

Jakby tak ktoś jeszcze zabrał mikrofalę, a najlepiej piecyk czy inny piekarnik, to już by był całkiem wypas

Hm, coś jeszcze? ;) Może kuchenkę indukcyjną albo palnik na paliwo rakietowe? Ewentualnie aparaturę bimbrowniczą? B)

By the way - w tym momencie sobie uświadomiłem że sssslot to już tylko kwestia godzin :)

Edytowano przez Obi-San
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L., ja najprawdopodobniej jadę tym samym, oczywiście dosiadając się w Kościanie (pierwsza stacja za Poznaniem, jakby co :P). Powinniście być u mnie koło 10:45 (+/-, ostatnio pociągi jadące z północy mają nieliche opóźnienia). Posłałem Ci na PW numer kom, coby jutro dowiedzieć się, w którym wagonie siedzisz.

Olu, jasne że pod Mac'iem, najbardziej charakterystyczny punkt dworca :D

Edytowano przez ketsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, jasne że pod Mac'iem, najbardziej charakterystyczny punkt dworca
Da się zrobić. Tylko powiedzcie - o której będzie najwcześniejsza grupa?

Złota kobieta Co do gotowania arabskich potraw - to jedynie zgadzamy się po ścisłej kontroli jakości i smaku Nie będzie tym razem bezkarnego podtruwania.
No tak, ja biorę toster i torbę termalną, ale niech przynajmniej jedna-dwie osoby wezmą grzałki/czajniki, bo inaczej może być trochę cienko:P

I nich każdy weźmie sobie kabelek od aparatu, jeśli bierze, to będzie można od razu je zrzucić na mój komp ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra w końcu się wypowiem w temacie, żeby nie było. Do ostatniej niemal chwili wahałem się czy jechać czy nie no i doszedłem do przykrego wniosku, że jednak nie pojadę. Mam na głowię kilka spraw, a po ostatnim wyjeździe dostałem tak potężnego lenia, że nie chce mi się jechać. Może za rok ;) Bawcie się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mam zastępstwo na sobotę, czyli w sobotę przyjeżdżam, o ile nie znajdę zastępstwa na jutro. Jakby co, to będę dzwonił A.L.'u, a jak nie to jakoś w sobotę was znajdę, mam nadzieję, że jeszcze nie na dołku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Północy,

wsiadam w Olsztynie o 6:20 w ciapong, 14:26 jesteśmy we Wrocu. Gruby - będę trzymał, standardowo, przedział dla szlachty, co by nie stać z plebsem na korytarzu i wąchać kaszlących gruźlików (pozdrawiam Chimka).

Nie było mnie rok temu, także coraz bardziej za wami tęsknię mimo że to już jutro : - D

Aha, EGM, nie chcesz przypadkiem pojechać z nami na Ibizę? Manieq stawia bilety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Północy,

wsiadam w Olsztynie o 6:20 w ciapong, 14:26 jesteśmy we Wrocu. Gruby - będę trzymał, standardowo, przedział dla szlachty, co by nie stać z plebsem na korytarzu i wąchać kaszlących gruźlików (pozdrawiam Chimka).

To fajnie ketsu.

Szkoda tylko, że jedziemy różnymi pociągami xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowskie Baboony już balują :D co to za przedzlotowy zlot z okolic krakowa i warshawky :) Cardi i reszta całkiem już się dobrze bawią :) Będziemy coś przed 14 :)

Tego roku będę miał <jak zwykle ale tym razem wybitnie> wybitnie mało kasy. Czeba będzie ostro grać w karciochy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, widzę że największe grupki pojawią sie w okolicach drugiej- trzeciej. Czy ktokolwiek ma zamiar pojawić się koło 12? Bo nie ma sensu, żebym jechał takim wczesnym pociągiem, a potem czekał jak łoś na dworcu dwie godziny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek ma zamiar pojawić się koło 12?

Jeżeli pocieszy Cię to, to grupka z Warszawy pojawi się około 12-13 ; p...przynajmniej tak mówi rozkład pociągów pośpiesznych.

Jej...pomyśleć, że za 24 godziny będę już we Wrocławiu, jakby co zabieram aparat...ale kabelka już nie, bo brat go ukrył i nie chce mu się go szukać ;[. A moje poszukiwania skończyły się totalną porażką.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę najpóźniej o 12. mogę być o 10 albo ciut wcześniej.

Jak już Waflu napisał, zjeżdzamy razem koło 14.30.

Ketsu, na smsy nie odpowiadasz. Pojedziesz tym pociągiem co my? Bo mielismy ustalone że jedziemy wczesniejszym, ale sie trochę pozmieniało. A nie uśmiecha mi się czterogodzinna podróż sam na sam z Waflem xD

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wyszło. Pozostaje mi życzyć miłej zabawy i liczyć, że uda mi się wpaść w przyszłym roku. Jeżeli chodzi o mój zjazd to spłukany to mało powiedziane, bo właściwie jestem na wielkim minusie, jeżeli chodzi o kase :).

Bawcie się dobrze :)

- xPPP

Przepraszam, ale wiecej nie jestem w stanie powiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie żaby, razem z K0rmaczem Młodszym będziemy już o 11:20 we Wrocku, jakby ktoś wcześniej chciał przyjechać(znaczy się, uniknąć upałów... :P )

Niestety, ale póki co zjazd zapowiada się upalnie, bo dopiero w sobotę ma być chwilowy spadek temperatury i jakiś sensowny deszcz :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja sobie poradzę. Tylko plis niech mi ktoś z łaski swojej napisze na pw nr telefonu albo coś. bo ja przyjade do tego wrocka zadokuje się u kumpli i co? nie będę miał pojecia jak sie z wami skontaktować. Przygarnijcie, k@#$%^&, kropka :D

Ja mojego numeru nie podam, bo nie ma to żadnego sensu, gdyż pojawię sie chyba na samym koncu. Ale tak właściwie numer do kogokolwiek nie jest ci potrzebny. Pojaw się koło McDonald`s`a na dworcu koło 13- 14, a na pewno spotkasz grupkę, której nie da się z nikim pomylić ;P

Fajnie, jest już taki specyficzny, przedzjazdowy klimacik... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie żaby, razem z K0rmaczem Młodszym będziemy już o 11:20 we Wrocku, jakby ktoś wcześniej chciał przyjechać(znaczy się, uniknąć upałów... :P )

Niestety, ale póki co zjazd zapowiada się upalnie, bo dopiero w sobotę ma być chwilowy spadek temperatury i jakiś sensowny deszcz :/

-Nooo to chyyyyba bedzie 2 dzien zjazdu? ;] Zjazd chyba min. do poniedzialku bedzie trwal, nie? ;] Wizyta w redakcji, te sprawy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale póki co zjazd zapowiada się upalnie, bo dopiero w sobotę ma być chwilowy spadek temperatury i jakiś sensowny deszcz :/

Będzie gooooorrrrąco! oł yeah. A tak na prawdę to słońce we wrocku sucks ;) odtańczymy taniec deszczu i po kłopocie ;p będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...