Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Nie wiem skąd taka dyskusja się wywołała, bo od pięciu lat wiadomo, że oficjalne odbywają się we Wrocu na początku sierpnia i nie zmieniłby tego nawet kolejny blitzkrieg jak w '39. Najprawdopodobniej zaczniemy w piątek 1-go lub w sobotę 2-go a skończymy 4-tego lub 5-tego. Zresztą w tym roku akurat ten aspekt nie ode mnie i Chimka zależy, bo to Shadow dzwoni i ustala terminy z panami hotelarzami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taka dyskusja się wywołała, bo od pięciu lat wiadomo, że oficjalne odbywają się we Wrocu na początku sierpnia i nie zmieniłby tego nawet kolejny blitzkrieg jak w '39. Najprawdopodobniej zaczniemy w piątek 1-go lub w sobotę 2-go a skończymy 4-tego lub 5-tego. Zresztą w tym roku akurat ten aspekt nie ode mnie i Chimka zależy, bo to Shadow dzwoni i ustala terminy z panami hotelarzami.
To mnie uspokoiłeś ;) Czy ktoś już wie, czy będzie możliwość wpadnięcia do redakcji na zjeździe? O ile się nie mylę(na co jednak zbytnio nie liczę :P ), to skoro numer specjalny był w kwietniu, to teraz wszystkie terminy deadline'ów się trochę poprzesuwają?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taka dyskusja się wywołała, bo od pięciu lat wiadomo, że oficjalne odbywają się we Wrocu na początku sierpnia i nie zmieniłby tego nawet kolejny blitzkrieg jak w '39. Najprawdopodobniej zaczniemy w piątek 1-go lub w sobotę 2-go a skończymy 4-tego lub 5-tego. Zresztą w tym roku akurat ten aspekt nie ode mnie i Chimka zależy, bo to Shadow dzwoni i ustala terminy z panami hotelarzami.

Słowko mniej, buźka cała Cardi. 9tego jeszcze ci to dokładnie przedstawię fakt, że zjazd jest dopiero, kiedy ja wrócę ze zmywaka hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne tam lipce, jak już to wrzesień (o kurde, zgadzam się z Obim xD). Ale Cardi ma rację - tradycja to tradycja. W każdym bądź razie w tym roku zamierzam się wyrobić, nie tak jak ostatnio... A w lipcu na pewno nie dam rady, z 15 nowych ludzi będę miał do przeszkolenia i przeselekcjonowania;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już wie, czy będzie możliwość wpadnięcia do redakcji na zjeździe?
Znaczy co, że niby dedlajn może być? Co to dla nas... Ja w tym roku się już nie pokazuję, bo to chyba jednak nie mój target, a zdjęcie z misiem eldem już mam ;] Mietek - wiesz, zawsze możesz coś w Nysie pod koniec września zorganizować, ja tam mobilny jestem :twisted:

Aha, może pogonię Chimka w przyszłym tygodniu to stanie się lista zaproszonych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Góra" poprosiła mnie o terminy urlopów, jakie zamierzam brać w tym roku. Pal licho, że mogą się jeszcze zmienić, ale wstępnie muszę coś podać ;p

Za terminem 1-5 sierpnia jestem jak najbardziej i tak pokombinuję, by w tych dniach mieć wolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
A bo ja wiem? Przecież od Ciebie zależy, jak zarezerwujesz na sylwestra to też się dostosujemy :D

Ale tak prywatnie myślę, że 1-5 sierpnia ma sens... o tyle o ile. Na pewno więcej aniżeli inne terminy.

Popieram. :] I postaram się zjawić, raczej na pewno to zrobię. I jeszcze na miejscu... czego chcieć więcej? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. :] I postaram się zjawić, raczej na pewno to zrobię. I jeszcze na miejscu... czego chcieć więcej? :]

Najpierw musisz dostać zaproszenie, muahahah.

Ok, to widzę, że pasuje większości (a przynajmniej tym, którzy się wypowiedzieli) więc dziś jak się uda to przydzwonię i zarezerwuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurr, istnieje spore prawdopodobieństwo, iż w dniach 1-5 sierpnia będę na drugim końcu Polski rozbijał się z rodzinką jachtem, ale może uda mi się jakoś od tego wykręcić . Shall see.
Zawsze możesz spróbować to zrekompensować projektując koszulki na ten rok i spuszczając trochę z ceny :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz spróbować to zrekompensować projektując koszulki na ten rok i spuszczając trochę z ceny :D

NFW.

koszulek nie jestem w stanie produkować przy najlepszych chęciach po cenach cohćby zbliżonych do tamtych... po prostu musiłabym korzystąc z zewnętrznej drukarni. A to ko$$$$ztuje niestety.

Więc tiszertów raczej niet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFW.

koszulek nie jestem w stanie produkować przy najlepszych chęciach po cenach cohćby zbliżonych do tamtych... po prostu musiłabym korzystąc z zewnętrznej drukarni. A to ko$$$$ztuje niestety.

Więc tiszertów raczej niet.

A czy cena wprasowanek, takie jak były choćby na November Hardcore Weekend również się podnosi? :> Nie znam się, to się pytam :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don't think so, papier iron-on chyba nie poszedł w górę jakoś istotnie
Więc skoro nie poszedł jakoś specjalnie w górę(jeśli to dobrze zrozumiałam :P ), to może jednak poświęcisz chwilę ze swoich najdłuższych w życiu, bo 4-miesięcznych wakacji, zaprojektujesz i wydrukujesz coś? :P Nawet, jeśli nie zaszczycisz nas swoją obecnością, to mogę je posprzedawać za ciebie xD

MacZestaw: Czekoladowy albo Irlandzki Specjał + wprasowanka xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wyprasowankami jest tylko jeden ból - z czasem (pranie, słońce) kolory bledną i prawdę powiedziawszy przez to odeszła mi ochota do paradowania po mieście z różowym (!) "Novermber Hardcore Weekend" na piersi :D Ale na każdą nową się piszę, nie ma co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy opcja zalokowania się w tym samym hotelu co w zeszłym roku będzie mozliwa. A to przez wzgląd na zostawienia w zeszłym roku, w pokoju, w szafie dwóch koło 15 kilogramowych z worków z piachem. Oby nie skojarzyli nas z nimi. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Ale w tej miejscówce to był nasz pierwszy taki wybryk. November Hardcore Weekend AFAIK obył się bez zostawiania 'pamiątek'.

A fakt, iż w zeszłym roku na Podwalu po dokonaniu rezerwacji na zjazd szybciutko i cichaczem zwinęli interes, mówi coś o wrażeniu, jakie na nich wywarliśmy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...