Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

przeglądałem ostatnio stare numery CDA i SZOOK w numerze 08/2007 opisaliście produkt Genius ErgoMedia 500 no wszystko fajnie gdyby tylko nie to ze w numerze październikowym opisaliście TEN SAM PRODUKT I SKOPIOWALIŚCIE TEKST Z 08/2007 KROPKA W KROPKĘ ludzie ja mam deja vu czy co kupuje wasze czasopismo po to żeby co miesiąc mieć nowa porcje info a nie czytać TO SAMO I PŁACIĆ ZA COŚ CO JUŻ MAM powiedzcie ze to jakiś błąd bo jak to jest kawał to marny

PS jak była odpowiedz na ten problem gdzieś indziej to podajcie linka bo nie czytałem całego tematu Pytania do redakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ. Do redakcji prosba i pytanie... Jakie sa wasze nick w WoWie? ( nie potrzebuje nazwy serwera gdyz wiem na jakim pocinacie)

Chociaz podajcie mi jeden nick :D

2-gie pytanie to czy Wy sobie stworzyliscie guildie w WoWie (skoro tylu Was tam gra) czy jednak dolaczyliscie do jakiejs?

Chyba gdzieś tam już była o tym mowa... w jakimś tipsomaniaku czy dziale jubileuszowym. A co do gildii to czy aby mają na to czas? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do endr!u (i do reszty jemu podobnych), nie odpowiadaj za redaktorów.

A teraz pytanie, czy ktoś w redakcji gra w GW?

Zaraz chwila, odpowiadałem nie za redaktora a za siebie (choc nikt nie pytał :P), a po drugie odpowiedziałem na rzecz prostą, którą każdy powinien wiedzieć. Tylko tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Nie koliduje Ci to z pracą? Gra w zespole..?

I gdybys mial do wyboru - zespół np. Koncert, albo Redakcja - deadline.. co bys wybrał? :>

Oczywiscie, ze deadline w redakcji - to jest moja praca. Zespol to hobby. Poza tym poki co nie zapowiadaja sie koncerty tak prestizowe, zebym mial jakies watpliwosci w tej kwestii.

Cormac a ty przypadkiem jeszcze nie śpiewasz w Indespair prócz gry na gitarze?

Nie.

Super, tyle ze w pracy siedzisz od 8-16. Potem proby?

No nie rozumiem, co w tym dziwnego. Kazdy w zespole pracuje, wiec proby gramy wieczorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... :)

Hm.. a kontrakt? Z kim macie? BMG Sony? Bo przypuszczam, ze nie z własnej kasy..

Kontrakt? W Polsce? Dla zespolu metalowego? HAHAHA. :) Oczywiscie, ze wszystko z wlasnej kasy - studio, wynajecie grafika (zeby zrobil logo), tloczenie plyt, "szmata" z logosem kapeli na koncerty (do rozwieszenia na scenie). Niestety - to hobby nie jest tanie (pomijam juz ceny sprzetu, bo ten mi sie przypuszczalnie nigdy nie zwroci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CormaC'a Czy mieliście już jakieś koncerty? Proponował bym zrobić jeden w Krakowie ;) (Nie zapomnij mi podać na PW Terminu miejsca i godziny jak co :P)

Nie gralismy koncertu od prawie roku - najpierw przygotowywalismy sie do studia, potem wynikly roznego rodzaju problemy i utrudnienia. Niebawem zaczniemy koncertowac, ale poki co nie planuje wybierac sie nigdzie poza Wroclaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gralismy koncertu od prawie roku - najpierw przygotowywalismy sie do studia, potem wynikly roznego rodzaju problemy i utrudnienia. Niebawem zaczniemy koncertowac, ale poki co nie planuje wybierac sie nigdzie poza Wroclaw.

No trochę szkoda, ale jak coś to polecam! Jest kilka naprawdę dobrych klubów w których można by było dać koncert! Czy jest przybliżona data premiery waszego krążka? Czy będzie on dostępny na całą Polskę czy tylko w okolicach Wrocławia? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę szkoda, ale jak coś to polecam! Jest kilka naprawdę dobrych klubów w których można by było dać koncert! Czy jest przybliżona data premiery waszego krążka? Czy będzie on dostępny na całą Polskę czy tylko w okolicach Wrocławia? ;)

Plytke chcemy wytloczyc jak najszybciej, zwlaszcza ze pojawila sie okazja, zeby zalapac sie na promocje w stacjach radiowych w USA, Australii, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach - nawiazalem przez MySpace kontakt z bardzo fajnym czlowiekiem, ktory pomaga promowac sie niezaleznym zespolom. Do tego potrzebujemy tloczonych plyt, wiec mysle, ze bedziemy je robic doslownie na dniach. Dostepne beda m.in. przez Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...