Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ile osób z redakcji pali papierosy?

Teraz juz tylko jedna. Dziwnym trafem palacy sie wykruszyli...

1) czym jest dla was sława?\

>>>Dla mnie dosc meczacym kosztem ubocznym tej pracy.

2) kto z was nosi się z zamiarem żądania podwyżki?

>>>Znasz kogos, kto by NIE chcial dostac podwyzki? Ale chciec a dostac to sa rozne sprawy :)

Sporo osób w redakcji lubi Gwiezdne wojny, Władcę Pierścieni oraz Wiedźmina. Ale czy jest u was jakiś wielki fan Harry'ego Pottera? Ale taki naprawdę najwiekszy i najwierniejszy fan.

To chyba Czarny Iwan byl takowym... tzn. fanem, ale czy wielkim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn jak mniemam technicznych nie udało mi się założyć osobnego tematu, więc spróbuję szczęścia tutaj ;)

Jak dobrze wiecie beta testy Battlefield: Heroes wciąż trwają.

Mimo, że do oficjalnego wydania gry pozostało jeszcze trochę czasu, zachodnie czasopisma rozpoczynają już rozdawanie promocyjnych kodów pozwalających na odblokowanie unikatowych strojów lub zdobycie Battlefunds, normalnie dostępnych tylko za prawdziwe dolary.

W beta testach bierze udział wielu Polaków, dlatego na pewno nie tylko ja chciałbym, by w CD-Action również ukazały się takie promocyjne kody.

I tu moje pytanie: jakie są szanse, że redakcja zainteresuje się tematem i sprawi, że czytający to czasopismo beta-testerzy jak i przyszli gracze BFH również będą mogli zabłysnąć w grze unikalnymi strojami? :)

O co całe to zamieszanie?

Oto, co odblokować mogą kodami członkowie Royal Army:

RippinRocket_small.png

A to unikatowy sprzęt dla żołnierzy National Army:

ThorsTurbojet_small.png

Droga redakcjo - jest o co się starać!

Link do informacji o ww. kodach: [klik!]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie, albo rozważacie możliwość dodania do CDA jakiejś gry dostępnej jedynie poprzez steam? Mam na myśli gry w stylu braid, peggle itp. Czyli nie hity dostępne w normalnej sprzedaży, ale jednak gry dające więcej zabawy niż niejedna zwykła produkcja. Czy koszt zakupu takiej licencji byłyby znacząco wyższy czy raczej niższy, w porównaniu ze zwykłymi grami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobniusieńkie pytanie: Cóż robi Googlebot na forum? Czyżby Google wciskało swoje reklamy nawet do forów internetowych? I jakim cudem, skoro to jest bot, przeszedł proces rejestracji?!? Ja rozumiem reklamy jako np. banery ewentualnie, czy inne tego typu, ale żeby Google reklamowało SIEBIE (czy naprawdę tego potrzebuje?) **podszywając się pod nomalnego użytkownika**?!? Czy nie można by Googlebota wyrzucić z forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzacie napisać artykuł o technologiach wykorzystywanych w grach, coś w stylu "technologie Id", np. opierając się na najefektowniejszym silniku graficznym Cryengine 3, ew. 2? Ostatni artykuł pojawił się ponad 2 lata temu a na dodatek opierał się na silniku z 2004!

Nie chce sie tu deklaowac ale powiem tak - nie ma w sumie przeszkod by taki tekst powstal.

Skoro tak, to moglibyście podać przybliżoną datę publikacji artykułu? A jeszcze jedno artykuł powstałby w oparciu o ogólnie dostępne informacje z sieci, czy zasięgnęlibyście języka bezpośrednio od twórców. Posługując się dalej przykładem Cryteka uzykalibyście informacje np. co z fizyką ciecz, czy proceduralne zniszczenia będą mogły stanąć do boju z geomod 2.0 czy DMM (Digital Molecular Matter), jak sprawy z animacją postaci, optymalizacją kodu, jakieś nowe rodzaje teksturowania,itp.

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby artykuł powstał w oparciu o CryEngine 3 i zawierał informacje niedostępne zwykłemu graczowi np, przytoczona już fizyka.

PS. Moje prośby o artykuł o CE3, nie wynikają tylko z tego że jestem fanboyem wszystkiego co wyjdzie od speców z Cryteka, ale dlatego, że w związku z multiplatformowością CE3 może wygryźć UE3 z pierwszego miejsca najbardziej popularnych silników i co druga większa produkcja może działać na nim. Innych graczy na pewno taki artykuł może zainteresować. O fizykę też tak bezpodstawnie nie męczę, zniszczalność otoczenia ma spory wpływ na gameplay, a drobne szczególiki takie jak efekty cząsteczkowe na które działa wiatr, czy zderzające się z przeszkodami, oraz ciecze realistycznie reagujące na wiatr i inne obiekty dodają smaczku, choćby teaser Crysisa 2 pokazuje że takie coś bardzo by mu się przydało (globalna zmiana klimatu). A i jeszcze oczywiście moglibyście sobie walnąć "Pierwsi na świecie", nikt jeszcze takiego artykułu o CE3 nie napisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że dzisiejsza niespodzianka to ściema...?

Dla Ciebie beta Battlefield Heroes to ściema? Dla mnie nie. Poza tym dzień się jeszcze nie skończył, więc może pojawi się coś co Cię usatysfakcjonuje :tongue: Redakcja CDA raczej nie rzuca słów na wiatr, chyba że stanie przed nimi przeszkoda nie do pokonania...

Jakoś tak... :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pytan pare do wszystkich z cd-action

Na gamecorner(taka stronka o grach,nie jestem pewien czy kojarzycie) rozgorzała dyskusja na temat pcetowej wersji GoW, (której daliście notę 9) jeden z redaktorow Slawek Serafin stwierdzil ze gra jest przecietna i na pceta ma jakiś tysiac konkurentów. Cytat jednej z wypowiedzi SS, do ktorej chcialbym aby Redaktorzy CD-action sie ustosunkowali

SS '@don_wroc_love - podpieranie sie ocenami "renomowanych" serwisów jest nieco śmieszne :) to nie jest tak, że oni dostają pieniądze na te recenzje (choć w wielu wypadkach recenzja jest transakcją wiązaną - reklamy, bartery i tym podobne), ale żyjemy w czasach, gdzie średnia ocena dla przeciętnej gry to 8/10. Gry dobre dostają 9/10 a bardzo dobre 9.5/10 albo i więcej. Tylko słabe gry dostają mniej niż 8/10. A pod drugie oceny wersji PC Gears of War sa takie wysokie, bo trochę głupio dać 9/10 wersji na Xbox a 7/10 wersji na PC, choć gra jest identyczna w zasadzie - to by było przyznanie sie do tego, że uległo sie propagandzie i grę dobrą uznało za wybitną.'

1 to jak to w końcu jest z Girsami? gra przereklamowana? dlaczego gra pomimo tak wysokiej noty w Cd-action nie zrobila furory na blaszakach?

2 Czy naprawdę tylko słabe gry dostają dziś mniej niż 8/10

3 Czy naprawdę ulegliście propagandzie i uznaliscie gre dobra za wybitna?

W trakcie dyskusji poruszono też problem nacisków twórców gier na ludzi zajmującymi się ich ocenianiem. Czy ktokolwiek z redakcji miał kiedyś takie przejscia albo slyzal o takowych naduzyciach ze strony tworcow gier?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osoboscie tewierdzę ze dodawanie plakatow ładnych plakatow wielkosci A3 z tematami numeru,było by dobrym pomysłem ktos by sobie np. oprawił i elegancko nad swoim stanowiskiem wywiesił co sądzicie o takim pomyśle? oczywiscie musimy sie liczyc z ceną ze pojedzie do gory.

Widze redakcja ma co robic ładnie zasypuja was tu pytańiami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzacie sie do zamieszczenia na coverze skanu pierwszego cda a na warezach sa te skany i jakby nie mozna ich bylo na cover wciepac. A jak nie chcecie miec nic wspolnego z warezami (to nawet zrozumiale) to mozecie przeciez od Smugglera wziac jeden egzemplaz bo on chyba sie chwalil ze ma wszystkie i zeskanowac troche okroic i ladnie do PDF'a wkleic i by bylo

EDit: Jezeli juz byl to nie bylo posta:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po likwidacji Clicka myślałem że już nie będzie dobrej gazety którą można by poczytać... aż tu nagle CDA wraca do łask - zrecenzowalo Combat Arms, rozwinęło się w stronę darmowych MMO które przecież najbardziej lubię. Zaczyna się podobać. I z tym wiąże się pytanie...

Pytanie to już było na stronie 233 tego tematu i zaprawdę powiadam wam - warto do niego wrócić. OCB? No cóż, za każdym razem gdy wychodzi nowy dodatek do WoWa mamy w każdym piśmie obszerną recenzję, masę screenów, bla bla bla, nie wiem po co ludzie się nad tym tak rozpływają :P Za to ostatni zrecenzowany dodatek do Lineage 2 to C4. Matko, jak zawiało starzyzną, mimo iż dodatek był jednym z najlepszych. Tu pytanie - skoro tak rozpływacie się nad każdym dodatkiem do WoWa (IMO to jest crap, ale IMO), to czy rozpłyniecie się też nad kolejnym dodatkiem do Lineage'a - Gracia Final? W tym dodatku zostanie dodane tak wiele, że dodatki do WoWa mogą sie schować, zresztą to już norma w tej serii. To jak - będzie czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Mam pytanie kierowane raczej do redaktorsów

- czy jeszcze kiedyś będą karty do gry dodawane do numeru?

Kiedyś pamiętam były takie bobre (numer pamiętam był supcio! W srebrnej owijce), na każdej karcie była postać z gry jak Lara Croft, Duke Nukem.

Czy jest szansa ze jeszcze wydacie takie karty? (tylko nie jak z kaczora donalna bo w nim to były takie małe i trza było je samemu wycinać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Redakcja myślała o zorganizowaniu ogólnopolskiego (a może światowego ;)) zjazdu fanów CDA? Impreza na kształt PGA, tylko oczywiście odpowiednio mniejsza. Zdaję sobie sprawę z tego, że koszty mogą być duże, ale nie wiem jak bardzo. Może to one powstrzymują Redakcje przed zrobieniem takiej imprezy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...