Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

Witam otóż myślałem aby stworzyć aplikację na androida z myślą o naszych użytkownikach.

A więc chodzi mi o to aby pokazywało nam najświeższe newsy ale tylko z ostatnich 24h, a jak się chce więcej to będzie jakiś guzik i tyle.

Co wy na to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż myślałem aby stworzyć aplikację na androida z myślą o naszych użytkownikach.

A więc chodzi mi o to aby pokazywało nam najświeższe newsy ale tylko z ostatnich 24h, a jak się chce więcej to będzie jakiś guzik i tyle.

Co wy na to ?

Rob?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnoprawną wersję serwisu w apce na andka lepiej, trochę roboty by z tym było, ale nic trudnego, po sesji sam się za coś takiego zabiorę:P Chociaż mobilna wersja serwisu by się przydała.

Co do plakatów - na co wam to? To nie jest Bravo Girl, plakaty co miesiąc byście zmieniali na ścianie? chociaż..dawno temu nie pogardziłbym plakatem z Luli 3D..

No i gamewalker..tak mi cholerca tego brakuje jak czytam starsze numery.. chociaż najlepszy gw był jak był jeszcze eld, EGM, Czarny Iwan..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił zawartość humorystyczną w dziale Na Luzie,dlaczego?otóż powtarzają się zabawne teksty oto przykład:

CD-Action numer 89 sierpień 2003 Ogłoszenia prasowe

CD-Action numer 198 grudzień 2011 Ogłoszenia rozmaite

I takie same teksty w obu działach mimo różnicy ponad 8 lat:

Teraz masz szanse przekłuć sobie uszy i zabrać dodatkową parę do domu

My nie drzemy twoich ubrań w pralce,my robimy to ręcznie

Na sprzedaż pies,je wszystko,bardzo lubi dzieci (to już stary piernik z tego psa mimo tych 8lat :P)

Czy też:

Zatrudnie mężczyzne do pracy w fabryce dynamitu,musi lubić podróże

Jest jeszcze tego trochę ale niechce już tego rozpisywać,czyżby brak pomysłów?a może Deja Vu??

Jeśli ktoś z czytelników na te dwa numery i nie wierzą to proszę porównać te działy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił zawartość humorystyczną w dziale Na Luzie,dlaczego?otóż powtarzają się zabawne teksty oto przykład:

CD-Action numer 89 sierpień 2003 Ogłoszenia prasowe

CD-Action numer 198 grudzień 2011 Ogłoszenia rozmaite

No matko, nie ucze sie kazdego NL na pamiec, czasem sie cos powtarza, szczegolnie ze brane z wielu roznych stron...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obniżył pensje redaktorom - po co mają tak dużo zarabiać? Czy ktoś w Polszcze dostaje 20 patyków co miesiąc? Nie traciłbym też pieniędzy na byle jakich speców od newsów zza granicy. A zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zainwestowałbym w pismo. I wszyscy byliby zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jakie dwadzieścia, jakie dwadzieścia? Ghost już w 150 CDA zdradził w AR, że SMG zarabia 34 tyś miesięcznie. 20 tyś to mu zabierają wszystkie opłaty:rachunki, raty kredytów za 2 wille, leasing Mercedesa SLR i najbardziej wypasiony pakiet cyfry + :wink::laugh::tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przykład zazdrości. Jak dla mnie mogą

Zarabiać i 40 tyś. Mi to nie przeszkadza. Pismo

Jest świetne i bez dodatkowych nakładów.

Wykonują sumiennie swoją prace i zostają za

nią odpowiednią wynagrodzeni. nic wam do

Tego ile zarabiają. Coś mi się wydaje

ze szukacie dziury W całym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie robić opakowań z takiego materiału jak w 202 i 203? Przecież nikt nie narzekał na niedziałające płytki gdy było owe opakowanie, ale niestety w aktualnym numerze znów powróciliście na zwykłą tekturkę i narzekania o "niedziałające" płyty powróciły.

I tak w sumie wolę "tekturki" niż slimboxy, dlatego że mają nietrwałe zamki które ledwie się łamią i już nie można zamknąć opakowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z początku narzekałem na tekturowe opakowania, jednak w kolejnych numerach zostały one znacząco poprawione (gładka powierzchnia FTW) i przestały być tandetne. Teraz już nawet nie tęsknię za plastikowymi boxami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego Gamewalkera starego przywrócił, czy jak to tam. Chodzi mi o to, że na 3-4 stronach (kolorystyka chyba zielona) różni redaktorzy w skrócie odnosili się do recenzowanych w numerze gier. Niedawno jeszcze to chyba było, tam gdzie recenzowana produkcja, ale nie przy każdej. I jeszcze mogły by się tak te gry nie powtarzać w "wiecznie żywych".

Co do tych opakować - Ludzie, wy serio jakiegoś segregatora na płytki nie macie? :D Ja tam te tekturki ładuje do śmieci zazwyczaj, ale od jakiegoś czasu dokładniej sprawdzam, czy to nie jedyne miejsce, gdzie jest napisany CD-Key.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No właśnie, też mi się kiedyś marzyło, by CDA dał np kartę graficzna do samodzielnego montażu. Po kawałku w każdym numerze i po 3-5 latach byśmy ją mieli :tongue: . Skoro są takie pisma z modelami czołgów, pociągów czy statków, to czemu nie może być tego w CDA? :laugh::tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, obecnie przyzwoite karty sprzed 5 lat dalej dają radę, bo Xbox 360 i PS3 hamują rozwój grafiki przez swoją zamkniętą strukturę. W przyszłym roku może będą premiery nowych konsol. Szybko pewnie pojawi się karta graficzna która dorówna im mocą na PC. I taki model będzie spokojnie wystarczył do następnej generacji przez 5-8 lat. I coś takiego teoretycznie nadawało by się na składaka do pisma. Tylko pytaniem jest czy można samemu złożyć taką kartę mając wszystkie części? Chociaż skoro robią to kilkunastoletnie dzieci w Chinach za 2 dolary dziennie, to dlaczego nie my? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce się jakoś narzucać redakcji czy coś, ale chętnie ujrzałbym przy zapowiedziach przedwczesną ocenę, która informowała by czytelników jak dana gra się zapowiada. Wydaje mnie się to być drobnym dodatkiem do pisma, ale jakże dla mnie znaczącym. Rozumiem, że ocenę wnioskujemy po przeczytaniu całego tekstu, lecz jedna cyferka zasugerowała by nam z jakim hitem będziemy mieć do czynienia. To tylko moja prośba ( mam nadzieje, że "tym razem" pokierujecie się interesem jednego gracza, a nie korporacji ;) jak to napisał pewien czytelnik :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ochoczo wywaliłbym śmieszne teksty typu "Gadamy o Diablo, może wklepiemy w tekst trochę związków frazeologicznych z "diabłem", może "niech diabli wezmą 37" albo coś w tym rodzaju, to będzie śmieszne" gema i gadanie w kółko o Pandach w Warcrafcie. Wieszczenie upadku Blizzarda, lol cool_prosty.gif. No i recenzje Smugglera prawie na specjalnych warunkach, 82/81, bo on tak chce trollface.gif.

A zamiast kaszanek, w które nikt nie gra i nikogo nie obchodza zwyczajnie wystarczy tam wkleić reklamy, niech czasopismo albo będzie z tego tytułu tańsze (i żeby jednorazówki były) lub pełniaki ciekawsze chytry_prosty.gif.

o boski

Dziękuję :'<.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...