Jump to content

mistermich

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mistermich

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 06/12/1995

Sposób kontaktu

 • AIM
  10599020
 • Strona WWW
  http://mistermichgames.tnb.pl
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Z pewnego miejsca...
 • Zainteresowania
  Patrzenie na duchy!!! :O
 1. Najlepszego z okazji urodzin.

 2. Wszystkiego

  Najlepszego :)

 3. mistermich

  Minifelietony

  Mi się spodobał fielietnonik MacAbry, gdzie mówił o roznoszeniu ulotek (hehe ) Od teraz zmieniło się moje spojrzenie na roznosicieli, i mój dialog z nimi przez domofon nie wygląda tak: -Dzień dobry, ulotki, można otworzyć? -Dzień dobry, otworzyć można, ale chyba pan/i klucza do drzwi nie ma.
 4. mistermich

  Guild Wars

  Hm... Hm... Muszę posprawdzać... W każdym razie dzięki za pomoc.
 5. mistermich

  Twórczość własna forumowiczów cz. 2

  To ja może podam parę moich prac. Ale ostrzegam! Były robione na szybko, w szkole, w brudnopisie, więc za wszelkie grzechy żałuję. Smoczek: http://img145.imageshack.us/img145/6449/siamokwu4.png Kopernik w wersji skate rockowej http://img293.imageshack.us/img293/734/kopernixhg8.png I na deser hard-rockowy Mikołaj... http://img228.imageshack.us/img228/460/mikoxm1.png Więcej bazgrołów i innych ten-tegów kiedy indziej...
 6. mistermich

  Pytania do CormaCa

  To ja zadam takie pytanie...: Znasz Stone Sour, i jeśli tak, to jak oceniasz ich granie?
 7. mistermich

  Guild Wars

  Mam pytanie odnośnie GW. Gdy po dosyć długiej nieobecności w GW ponownie się zalogowałem, to zobaczyłem, że moja postać nie ma zbroi, którą miała ostatnio (czyli daaaaawno temu... <_< ), tylko ma zbroję z samego początku, fioletową i o dość wysokich statach. :o (Gram wojownikiem, lv. 17)
 8. mistermich

  Pełniaki dodawane do CDA

  Psychonautsem CD-A bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Otóż kiedyś w internecie znalazłem informacje o tym tytule i bardzo sobie chciałem w to popykać. Ściągnąłem demo, pograłem, pograłem... Chciałem kupić pełną wersję... I klapa. W Polsce nie ma. I w końcu zapomniałem o tej grze... A JEDNAK! Mam! W końcu
 9. mistermich

  Kacik staruszka :)

  Jestem młody, ale mam co wspominać. Hm... Pamiętam tę grę, jakby to było wczoraj. Dla mnie - legenda.... Mianowicie chodzi tu o... (chyba) Bubba 'n' Stix! Mając 5 latek, zagrywałem się w to cudeńko na Amidze siostry... Może to dlatego, że nie znałem wielu innych gier, albo dlatego, że byłem taki mały, ta gra to był dla mnie majstersztyk! Ten klimat! Nie wiem, czy teraz grając w to na emulatorze da się odtworzyć tą... aurę? Kolejna legenda (wg. mnie ): Nie pamiętam tytułu, ale chodziło się takim jakby trollem z różową czupryną. Te feerie barw, to wszystko takie przekolorowane i aż (brzydzę się tego wyrazu) SŁITAŚNE. I znowu: klimat. Kreskówkowo-psychodeliczny. Przy tej grze można się poczuć jakby się coś zażyło. I ostatnia: SUPAPLEX. Siedziałem nad tym dobre godziny, bo dla 5-cio latka labirynty i inne łamigłówki logiczne (nawet proste) to niezłe wyzwanie. Ufff... Ale się rozpisałem.. Ale nie będę chce was tu męczyć, więc kończę.
×