Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Kurde mi instalacja PoP zatrzymuje sie i nic nie moge na to poradzic... 3 razy instalowalem, zawsze w tym samym miejscu przestawala isc dalej. Kopiowanie na dysk rowniez nie pomaga. Mozna przypuszczac ze to samo miejsce jest problemem.

Czyscilem ja...

PROBLEM ROZWIAZANY. UZYLEM CLONE CD I DMEONA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę z przykrością powiedzieć że też mam czarne plamy na płytach, jak instalowałem PoP to prawie mi laptop odleciał :happy:

Mam też problem z Prince Of Persia, może ktoś pomoże. Na samym początku gry trzeba zjechać po ścianie - niestety klikam i nic się nie dzieje. Zmieniam ustawienia sterowania i nie działa, wie ktoś co może pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z PoP'em, a mianowicie - w menu wyskakuje mi takie coś i nic nie widać co jest na w tym menu. Kiedy już obczje 'nowa' i klikam to wczytywało mi się z 10min i dalej nic. Mam AMD Phenom II 955 więc raczej powinno wczytać w pare minut max.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander Forged Alliance: Lubię RTS-y, ale do SC jakoś mnie nie ciągnie. :confused:

The Next Big Thing: Czasami gram w przygodówki jak są fajne, może zagram.

Prince Of Persia: Kocham tą serię, więc na 100% zagram. :biggrin:

Ogólnie: Not bad. :icon_biggrin:

Mam takie pytanie, czy opłaca mi się w ogóle grać w te Supreme Commander jak nie grałem w podstawkę, bo to w CDA to widzę dodatek...

Dodaj klucz z dodatku na steam to będziesz mógł pobrać podstawkę. :)

Przecież CDA dawało podstawkę, bodajże 3 numery temu :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Prince of Persia z ciekawości zainstalowałem. Bardzo przyjemnie się w to gra, fajne sterowanie na klawiaturze i myszce da się robić niezłe akrobacje. Jedyne co mnie wkurza to główny bohater. Co za denerwująca postać. Np. dziewczyna mu mówi o ratowaniu świata, a on na to " Gdzie jest moja owca?" Irytujący typ ;) Gra jakoś jednak mnie niue wciągna bo to czysta gra akcji, ładne widoczki, ale pewnie przejde.

Lepiej się prezentuje ta przygodówka, wbrew pozorom jest to całkiem śmieszna gra.

Nie mogę zainstalować gry Supreme Commander. Po wpisaniu klucza produktu nie dzieje się nic. Nadal widnieje okienko z napisem podaj klucz produktu. Proszę o pomoc :icon_sad:

Wpisz I zamiast 1 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z pierwszą płytką ( POP oczywiście) podczas pierwszej instalacji wyskoczył mi błąd crc myślę sobie jeszcze raz spróbuje. Za drugim razem instalacja stanęła w miejscu tak na około 30% instalacji. Może ktoś poradzić jak pozbyć się tego problemu? Szkoda byłoby nie zagrać w Księcia już nie mówiąc o The Next Big Thing :(

Ponowna próba instalacji zakończona błędem CRC na pliku DataPC_HC forge czy jakoś tak około 40% instalacji pomóżcie:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem skopiować i nie pomogło w trakcie kopiowania wyskakuje okienko "Nie można odczytać pliku źródłowego" i tyczy się to archiwum data3... Jakieś inne sugestie? :(

Ok problem rozwiązany tak jak mówił piotrekpk19 wystarczy skopiować folder na dysk. Jeśli wyskoczy błąd przy którymś pliku (u mnie data3) wystarczy pominąć a następnie skopiować go pojedynczego i wrzucić do folderu z już przekopiowaną zawartością gry:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem z PoP rązwiązany, dosłownie nacisnałem wszystkie klawisze na klawie i wczytała się nowa gra. Gdzie można zmienić ustawienia grafiki?

Wchodzisz do folderu gdzie masz zainstalowaną grę. Tam masz folder Launcher a w tym folderze plik o nazwie.... Launcher. Tam możesz zmienić ustawienia graficzne : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

Otóż przy probie instalacji PoP'a wyskakuje mi error przy pliku data3. Próbowałem tego co wyżej pisze ( wrzucenie osobno na dysk , wyskakuje mi"nie można odczytać z pliku żródłowego" )

Nie wiem czy to ma znaczenie ale płyta była z takimi czarnymi kropkami i mam win 7 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Supreme Commander dodatek mam w steamie i teraz mam pytanie jak zrobić aby zainstalowana gra z płyty była uwzględniona przez steam? Pytam bo on mi chce ją pobierać z neta ale ja już mam ją na dysku zainstalowaną. Da się jakoś wskazać steamowi że aplikacja już jest w systemie?

post-58840-1326904974_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...