Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Proszę o pomoc

Otóż przy probie instalacji PoP'a wyskakuje mi error przy pliku data3. Próbowałem tego co wyżej pisze ( wrzucenie osobno na dysk , wyskakuje mi"nie można odczytać z pliku żródłowego" )

Ten sam problem .__.

W takim wypadku obaj musicie wysłać płytę do reklamacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie wbiłem na forum, żeby też troszeczkę popłakać nt. kluczy do Forged Alliance. Ktoś może wyjaśnić co się dzieje?

Wystarczy napisać do użytkownika seriale Prywatną wiadomość albo na maila. Z resztą przy próbie dostania kodu do gry na multi jakiej kolwiek zawsze wyskakuje problem w stylu nie jesteś Polakiem czy coś takiego i info aby pisać do użytkownika seriale albo na maila. Kiedyś strona seriale działała normalnie bez błędów teraz coś jest nie tak, coś się zmieniło.

Ja mam nadal problem ze STEAM'em, program próbuje mi pobrać podstawkę i dodatek przez neta, nie wiem jak wskazać mu miejsce na dysku, w którym gra jest zainstalowana. Chwilowo spauzowałem pobieranie plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o klucz z dodatku Supreme Commander - to wersja z płyty zdaje się że nie jest kompatybilna z steam - czyli jest ona inna - w ogóle ten klucz nie miałbyć do steam, a że jest inaczej już dawno temu było dziwne... więc jeśli chcecie mieć wersje ze steam to musicie zassać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy (problem z kluczem do Supreme commandera) ma zamiar napisać choć słowo w tej sprawie?! Uważam że jest to niepoważne ze strony redakcji, że nie ma żadnego wyjaśnienia. Nawet głupiego "sorry, daliśmy [beeep]". Kupiłem ta grę żeby grać po sieci, a nie z kompem a wygląda na to że nie będe miał takiej możliwości. Chciałbym żeby ktoś z CDA napisał że nie mam co liczyć na grę multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jachu121

Ghost już wypowiedział się w tej sprawie w wątku o nazwie "CD-Action 02/2012 (200!)":

Najskuteczniejsze, ale też i upierdliwe, jest wysyłanie maila do kogoś z redakcji, kto by się zajmował tylko tym (łatwa możliwość rozpoznania duplikatów czy maili z google translatora).

I tak właśnie się dzieje. Korzystamy z wysyłania na forum PW do użytkownika o nazwie seriale lub na maila seriale@cdaction.pl.

Translatory i powtarzające się maile (bo znowu jakiś "życzliwy" podpowie cudzoziemcom co mają wkleić do maila) są dzięki temu wyłapywane.

Więc jak ktoś obecnie potrzebuje numerka do SCFA, niech tak zrobi. Ale uwaga, niektórzy mogą zostać poproszeni o weryfikację czy rzeczywiście posiadają pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morisato

Wyłącz Steam'a (tylko nie deinstaluj gry w Steamie), skopiuj zawartość katalogu w którym zainstalowałeś SC: FA do katalogu tej gry utworzonego przez Steam (coś w stylu Steam\steamapps\common\supreme commander forged alliance), potem usuń plik ClientRegistry.blob i uruchom Steam'a i zweryfikuj pliki gry, powinno zadziałać. Na koniec odinstaluj wersję, którą instalowałeś z płyty, szkoda miejsca na dysku na dwie instalacje tej samej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem z tym steamem tak jak napisałeś, z godzinę to trwało, na końcu napisał że weryfikacja zakończona niepowodzeniem, błąd w jednym pliku, gra się dodała do tych aktywnych (z szarego zmieniła kolor na biały) odpaliłem grę i działa. mam tylko problem z grafiką chcę ustawić sobie wszystko na maxa a tu nagle out of range i monitor gaśnie, dziwne. Mam rozdziałkę 1920x1080 więc powinien ją przyjąć w grze, nie wiem czemu tak się dzieje. Teraz wogóle gry nie mogę odpalić, przy każdej próbie out of range i musze restart zrobić. Macie jakiś pomysł?

post-58840-1326965972_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morisato

Na początek może usuń plik konfiguracyjny gry. Plik to Game.prefs i znajduje się w "C:\Documents and

Settings\{username}\Local Settings\Application Data\Gas Powered Games\Supreme

Commander Forged Alliance" w przypadku WinXP lub w "C:\Users\{username}\AppData\Local\

Gas Powered Games\Supreme Commander Forged Alliance" w przypadku Win Vista/7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko.

Grałem troszkę w PoP'a nie grałem w żadne części, wiem, że to inna postać, fabuła etc, i odbiega od innych części, ale kto grał w tamte albo w tą jest zorientowany,. Otóż mam pytania: 1/ Cała gra polega na tym, żeby chodzić pomiędzy kolejnymi poziomami i w każdej należy dojść do bosa i go zabić ? 2/ A potem zbierać te śmieszne niebieskie pierdołki ? 3/ I co te niebieskie pierdołki dadzą ? 4/ Co się stanie jak się ich nie zbierze ? 5/ nie ma żadnych innych walk z jakimiś rycerzami czy czymś jak to było na początku, tylko te bosiki na każdym polu ? Dzięki za ew. odpowiedzi, bądź za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SanSebastian:

Co do twojego pytania

1:Tak,

2: tak,

3:pozwalaja nowe umiejętności używać

4:Tego nie sprawdzałem

5:Fabuła powoduję, że nie ma nic poza tymi stworami.

mnie bardziej by irytowało, że nie można zginąć:P ale to inna bajka :P

mimo wszystko, grało mi się w to przyjemnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dzieki. Dokładnie jak dostawałeś od bosa to cie ta śmieszna ratowała, jak spadałeś to też podała ci rękę, troche to dziwne, bo przeszedłem narazie 2 poziomy, ale na to wychodzi, że każdy będzie się różnić tylko otoczeniem. No trudno myślałem na kropke RPG w tym wszystkim, ale w to pogram mimo wszystko jak najdłużej zdołam. Dzięki za odpowiedziki. Ale mam jeszcze pytanko: czy na każdym poziomie trzeba zbierać WSZYSTKIE te niebieski pierdołki ? Bo po 2 poziomach nie zabrałem wszystkich i może coś się stać ? (Szczerze to irytuje mnie przebieganie mapki wzdłuż wrzesz na skos i gdziekolwiek jeszcze, żeby zaprać te dziwne niebieskie pierdołki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tego uzbierać tyle żeby otworzyć nową krainę, też nie wiem ile średnio zebrać trzeba, może ktoś napisze, ale wątpie aby zebrać trzeba było wszystkie, byłoby to zbyt trudne chyba i uciążliwa szukac ich wszystkich bo plansze są duże i pokopane że tak powiem/.// Troche dziwna ta gra. ;)

I tak najlepsza pełna wersja to ta Big Thing, chociaz momentami trudna trochę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko.

Grałem troszkę w PoP'a nie grałem w żadne części, wiem, że to inna postać, fabuła etc, i odbiega od innych części

Ja napiszę tak. Odstaw ten syf i zagraj w trylogie piasków czasu. W tej odsłonie to fajna jest aby grafika i Elika. Cała reszta jest do bani. Za wszystkie ziarenek (1001) otrzymujesz dodatkowy skin czyli nic konkretnego, a bossowie im dalej tym są "trudniejsi", tzn. że mają więcej HP i musisz wykonywać więcej różnych kontr. Odradzam tę grę. Syf jaki mało. Chociaż ubi ostatnio coraz bardziej się pogrąża w swoich zabezpieczeniach podobnie jak ea. Ale to już jest nie na temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu odblokowania dalszej drogi musisz uzbierać odpowiednią ilość tych światełek, po zebraniu dostajesz informację że masz odpowiednią ilość na odblokowanie jednego z czterech (nazwę to kluczami), każdy z nich daje co innego, np. żółty -> po wskoczeniu na żółtą kulkę na planszy i naciśnięciu litery E, dziewczyna cię trzyma i lecicie mijając przeszkodzy jak walniesz w skałę to spadasz i od nowa. Czerwony to odbijanie się od jednego pola czerwonego do drugiego chyba najprostrza rzecz z tych czterech.

Jak wchodzisz w tryb mapy i najedziesz na dane pole (kolor) w świątyni to ci podświetla które przejścia odblokowuje. Bardzo prosta gra, trudniejsi są bosowie. Zbieranie tych światełek też jest proste, wiadomo, że abyś mógł zebrać wszystkie na danej planszy to trzeba się troche namęczyć (mieć wszystkie kolory odblokowane), ale przeważnie to te światełka są w miejscach w których już się było bo to zwykle jest droga którą przyszedłeś. Ja tak gram w to i zwykle mam coś koło 38/45, dalej nie robie bo nie ma sensu.

Najbardziej mnie denerwuje jak koleś z którym walczysz zmienia postać w taką co to można go tylko ręką złapać i wyżucić w powietrze a potem zdzielić mieczem, to jest zdeka trudne. Powiedzmy boss ma 1/4 życia polegniesz i nagle ma 3/4 życia i tak można z 2 godziny stracić jak się nie umie (albo ma pecha)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiliście że po czytaniu magazynu przez około 12 lat od jakiegoś pół roku wasze płyty są wadliwe!? Pełniaki są coraz lepsze, ale "błąd CRC" który spotkałem już po raz 5 lub 6 uniemożliwia mi uruchomienie w tym miesiącu Prince of Persia. Lubię czytać CDA, ale lubię też grać. Wiem, wiem nigdy nie zdarza się aby każdy numer miał 100% poprawnie wydanych płyt ale zdarzało mi się tak, że przez 3 miesiące pod rząd miałem wadliwą płytę. Nie fajnie, że trafiło mi się to także w 200 numer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wub: Zakochałem się w waszych obecnych grach ,ale jest taka jedna gra. Nazywa się The You Testament. To gra o życiu Jezusa od Chrzestu do jego Śmierci. Cały czas apostołowie się ze sobą biją, duszą się ,topią itp. Czy to tak ma być czy coś się zepsuło. :huh: :huh: :huh:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...