Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Smugg to jak, byłaby opcja by do umiszczonych na płycie gier dodawac od razu wszystkiem patche jakie się do tej pory ukazały?

Czy ja wiem? Z tego, co zauważyłem, to CD-Action daje "pełniaki" zaktualizowane do najnowszej wersji. Przykłady? King's Bounty: The Legend, Torchlight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...pisalem o tym własciwie to nie w swoim imieniu.

Ja tam jestem konsolowcem, pełniaki oddaję swojej cioci :) , która namietnie pocina w przygodówki i fpsy.

I sprawa wyglada tak: ona nie zna się za bardzo, patchy sama nie bardzo poszuka na sieci.

z tego co mówi te gorsze pełniaki sa często zabugowane- ostatnio cos z darkness within nie grało, jakiś bug wyskakiwał. Nawet w świetnym stalkerze przy samym końcu cos się działo - szperałem po forach, faktycznie niektórzy mieli takie problemy

no i szukanie patchy. Na konsolach..same sie znajdują :P tu trzeba szukac, byłoby miło gdyby były na płycie od razu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj plułbym żółcią w stronę ekipy CDA, ale ...

No właśnie, żadna z płytek nie chciała działać, na drugim komputerze śmigały, ale nie dało rady zainstalować np. Prince'a ( błąd CRC )... Czyszczenie nie pomagało, kopiowanie na dysk niewiele dawało bo wszystkie pliki nie chciały się przekopiować.

Włożyłem płytki z poprzedniego numeru, a tutaj... NIE DZIAŁA.

Po kilkunastu razach wkładania płyty ruszyło - podobnie te z nowego numeru..

Tak więc nie mam podstaw do zabawy w reklamacje, ani wymiotowania jadem :)

Btw. gierki jak zwykle bardzo fajne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym nie chcą instalować się gry z CDA:

Żeby pozbyć się problemu z płytami wystarczy umyć je pod bieżącą wodą płynem do naczyń i wszystko zacznie działać, ważne żeby myć czymś miękkim np. chustką do nosa albo delikatną ściereczką żeby ich nie porysować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie właśnie co do zepsutych płytek (może głupie, ale kto pyta nie błądzi).

Otóż wysłałem te niedzialąjące, i reklamacja zostałą przyjęta. Pytanie mam jednak takie. Oprócz reklamowanych płytek 02/12 (które działają teraz, WIELKIE DZIĘKI DROGA REDAKCJO ;-)) dostałęm parę innych, których nie reklamowałem (z CD-action, ale także z Clicka!).

Czy te płytki to prezent, czy przez pomyłkę dostałem cudzą przesyłkę? (wiem że pytanie głupie, ale wolę się upewnić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tam przyjąłbym taki prezent na nic nie narzekając :)

Propo princa polo,mi tam sie ładnie zainstalował,i chodzi na max detalach,ale utknąłem już na jednym poziomie i klapa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP w to sie nie da grac. Po 2 godzinach męki odinstalowałem. Ta gra nie wymaga od nas zupelnie niczego, walki jak i zagadki są debilnie proste, zginąć się nie da, skakanie czy wspinanie sie po chwili staje sie monotonne i nie daje żadnej frajdy. Do tego dochodzą te cholerne światełka, które trzeba zbierać. Fabuła, nie jest choć trochę ciekawa a dla kilku książecych żarcików nie opłaca się tych kilka godzin męczyć.

Naprawdę współczuje temu kto to przeszedł i jest z tej produkcji zadowolony.

Co innego supreme commander, to jest bardzo dobra gra. Zapowiada się, że wieczorek do wieczorka i tą produkcję ukończę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te płytki to prezent, czy przez pomyłkę dostałem cudzą przesyłkę? (wiem że pytanie głupie, ale wolę się upewnić)

Zacytowane powyżej słowa forumowicza Vithar, podtrzymują moją nadzieję, że na świecie są jeszcze uczciwi ludzie.

Pozdrowienia dla kolegi :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Supreme Commander: gra nie akceptuje seriala z czasopisma oraz tego przesłanego na maila. Jest na to jakieś rozwiązanie?

Jeśli wydaję na coś pieniądze, to oczekuję, że to coś będzie działać, a przynajmniej ludzie za to odpowiedzialni przyjdą z pomocą. Ten temat z tego co wiedzę, został również poruszany w dziale "Pomocna Dłoń", ale nikt z redakcji się do niego tam nie ustosunkował, a rozwiązanie przedstawione przez jednego z userów nie pozwala na grę w trybie multi... Dlatego też piszę tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP w to sie nie da grac. Po 2 godzinach męki odinstalowałem. Ta gra nie wymaga od nas zupelnie niczego, walki jak i zagadki są debilnie proste,

Wszystko zależy od podejścia do gry - nie nastawiałem się na nic wielkiego i w efekcie dostałem prostą, relaksującą platformówkę na kilka wieczorów. Bo też kto powiedział, że wszystkie gry muszą być trudne i skoplikowane? Grałeś kiedyś w tetrisa? ;)

zginąć się nie da,

A gdyby za każdym razem, gdy książę wpada w przepaść, zamiast pomocnej dłoni Eliki, pojawiał się napis GAME OVER to wszystko byłoby ok? Ale fakt, checkpointy mogłyby być rozstawione rzadziej.

skakanie czy wspinanie sie po chwili staje sie monotonne

Dlatego IMO najlepiej smakować tę grę w małych ilościach.

Do tego dochodzą te cholerne światełka, które trzeba zbierać.

Akurat dzięki tym cholernym światełkom gra nieco zyskuje na trudności - spróbuj zebrać je wszystkie (co nie jest obligatoryjne) to zrozumiesz co mam na myśli.

Fabuła, nie jest choć trochę ciekawa

... powiedział Damianous po dwóch godzinach grania.

Naprawdę współczuje temu kto to przeszedł i jest z tej produkcji zadowolony.

Cóż, nie każdy ma tak wysublimowany gust jak ty. My, marne prostaczki też zasługujemy na chwilę przyjemności, nawet jeśli wynika ona z obcowania z tak prymitywną produkcją (miałem rzucić jakąś aluzję na temat małego rozmiaru penisa, ale nie chcę wywoływać flame'u :jezyk2: ).

A serio: potrafię zrozumieć, że taki (prosty) rodzaj rozgrywki nie każdemu sprawia przyjemność (gusta, guściki), i potrafię to wyrazić bez nuty politowania (wynikającej z urojonego poczucia wyższości) w głosie. Więcej tolerancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale utknąłem już na jednym poziomie i klapa

Jak zaznaczysz sobie na mapie konkretne miejsce do którego zmierzasz to w każdej chwili możesz posłużyć się Eliką do wskazania właściwej drogi. Ona wypuści z rączek takie światełko które poleci we właściwym kierunku :3 Tam się nie da utknąć ...chociaż głowiąc się nad sposobem dojścia do kilku światełek po prostu wymiękłem.

Fabuła, nie jest choć trochę ciekawa

Po zdobyciu trzeciej mocy Eliki fabuła mnie po prostu oczarowała. Wszystkie nieścisłości zostały rozwiane a kop do motywacji jest na tyle duży że nawet jak ktoś się znużył do tej pory to ma wielka ochotę brnąć dalej. Końcówka gry jest po prostu... genialna.

Gdybym był kobietą to bym się zalał łzami ; ) zarówno w momencie poświęcenia Eliki, jak i jej przywróceniu do życia kosztem... zagłady (?). Aczkolwiek jestem rozgoryczony że nie poznałem Farah

: D ..ale zapomniałem, ty grałeś w to tylko 2h : P

Mother of God... jeszcze 2 tygodnie do nowego numeru i tydzień do przecieków... nie pamiętam kiedy mi się ostatnio tak dłużyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie właśnie co do zepsutych płytek (może głupie, ale kto pyta nie błądzi).

Otóż wysłałem te niedzialąjące, i reklamacja zostałą przyjęta. Pytanie mam jednak takie. Oprócz reklamowanych płytek 02/12 (które działają teraz, WIELKIE DZIĘKI DROGA REDAKCJO ;-)) dostałęm parę innych, których nie reklamowałem (z CD-action, ale także z Clicka!).

Czy te płytki to prezent, czy przez pomyłkę dostałem cudzą przesyłkę? (wiem że pytanie głupie, ale wolę się upewnić)

To za straty moralne, za chodzenie na poczte i takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wielkie dzięki Smugg, i całej reszcie redakcji. Zwłaszcza, że pelniaki które dostałem są w deche (np Devil may Cry 4, którego niedyś nie zdążyłem zakupić). Aczkolwiek jakąś notke mogliście zostawić czym właściwie są te płytki, bo to dziwne wrażenie jak nagle przychodzi ich caly stos :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu reklamacji i otrzymaniu paczki też na początku zastanawiałem się czy ktoś czasami się nie pomylił i nie dostałem czyjejś przesyłki. Ale potem dowiedziałem się, że to za straty moralne :D

PS. Gdzie mogę zamówić wcześniejszy numer CDA ? Zbieram wszystkie od kilku miesięcy, a raz nie załapałem się już w kiosku i mam 192, 194 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...