Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

mnie bardziej by irytowało, że nie można zginąć:P

Można, zdarza się to nawet co chwile... zrezygnowano tylko ze strasznie męczącego i irytującego wczytywania :) W tej serii skądinąd zaliczanie jednego momentu po kilka razy jest znakiem szczególnym :) W PoP z 2008 jest o wiele momentów w których można skądś spaść. Czyż Elika nie musi was co chwilę ratować? Bo mnie tak. Cofamy się wtedy do poprzedniej płaskiej platformy. Jak w poprzednich odsłonach serii zginęliśmy to jakoś daleko również nas nie wywalało. W dodatku mieliśmy przeważnie tyle piasku aby spokojnie wystarczyło na przetrwanie (tak z grubszych rzeczy to ucieczka przed Dahaką mogła się kończyć wtopą). Tutaj mamy tylko powtórzenie ostatniej sekwencji, ale jest to odrobinę częstsze niż w prawdziwym Księciu. Dodatkowo często musimy spróbować skoczyć gdzieś w ciemno, przeważnie w poszukiwaniu światełek. Gratis, parę razy dla światełek trzeba się "poświęcić" spadając w dół.

Walki z bossem... jeśli chodzi o te łatwe, stojące zawsze pomiędzy dwoma obszarami, to gdy Elika nas ratuje odnawia mu się 100% życia - czyli efekt jakbyśmy zginęli i wczytali grę... tylko ze oszczędzamy czas. bez sensu było by gdyby poważniejszych walk zdrowie bossa nie odnawiało się... skoro się odnawia to nie widzę problemu. Dzisiaj jedna walka z Konkubiną zajęła mi... niecałe pół godziny (miałem pecha w krytycznych momentach). Jakbym się tyle męczył po czym musiał zaczynać od początku bo zginąłem to bym grze powiedział 'sayounara' z dysku. Poważnie woleli byście walkę w stylu "Dwa Trony" która polegała na ataku sztyletem w określonym czasie, a walki przechodziło się za pierwszym razem w kilka minutek?

Im dalej w grę tym lepsza : ] A co do światełek to w każdym obszarze wystarczy że zbierzecie ~30 żeby wystarczyło na moce Eliki. Taka liczba nie wymaga nawet kombinowania ^.^

Cały czas apostołowie się ze sobą biją, duszą się ,topią itp

Namówiłeś mnie - instaluje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie redaktorzy to co sie wyrabia z płytami to są po prostu jakieś jaja. Kolega próbował zainstalować, błąd data 3. ja próbowałem to samo. Kurna, co mi po waszych płytach jak nadaja się do kosza? Może należy dobrać naprawdę dobrą tłocznię płyt, bo jak widać ta ssie bolca(bez urazy), skoro tyle osób się skarży. Mi to tam wisi generalnie, bo wszystko co było ciekawego do 2011 roku zaliczyłem, więc pełniaki mnie grzeją, ale inni ludzie na pewno ubolewają nad faktem, że dostają, ZNOWU, zepsutą płytę. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie redaktorzy to co sie wyrabia z płytami to są po prostu jakieś jaja. Kolega próbował zainstalować, błąd data 3. ja próbowałem to samo. Kurna, co mi po waszych płytach jak nadaja się do kosza? Może należy dobrać naprawdę dobrą tłocznię płyt, bo jak widać ta ssie bolca(bez urazy), skoro tyle osób się skarży. Mi to tam wisi generalnie, bo wszystko co było ciekawego do 2011 roku zaliczyłem, więc pełniaki mnie grzeją, ale inni ludzie na pewno ubolewają nad faktem, że dostają, ZNOWU, zepsutą płytę. ;]

Pierwszy raz trafiłem płytę z częścią opakowania przylepioną do niej :icon_eek: Literka "S" od supreme commander'a przylepiła się do płyty :dobani:

Jeśli ta tłocznia to lepsza jakość no to ładnie tam macie :icon_lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszaną miesiąca jeeest........ Płyta dodana do CDA. A teraz na serio, próbowałem zainstalować PoP'a żeby zobaczyć czy u mnie też wyskoczy ten błąd. No dobra nie poszło, da się wytrzymać. Jako rekompensatę chciałem zainstalować Supreme Comander'a. O w mordę, znowu błąd, no dobra jeszcze wytrzymam. Instaluje TNBT'a, już prawie, już prawie iiii.... [beeep]. No kurde, to już przesada. Idę do kolegi, proszę go o pomoc, instaluje znowu PoP'a i nic, wyskoczył ten chyba już słynny błąd. Próbuję "instalnąc" SC FA, i.... uffff, poszło. Dobra reklamacji nie będzie. Jako iż byłem ciekaw czy tylko u mnie TNBT nie chodzi, uprosiłem kolegę aby zainstalował tę grę. Tak! Udało się!!! Więc w tych dwóch ostatnich grach to tylko ja mam błąd.

Dobrze że w maju kupuje nowego kompa.

PS. Drodzy redaktorzy zmięcie tą tłocznia którą aktualnie posiadacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to PoP 2008. Pierwszą część już mam na amidze.

Pewnie, jako głównego pełniaka w 200. numerze daliśmy grę z 1989 roku... Czasem po wejściu na forum mam ochotę walić głową w ścianę.

CormaC, czemu się tak pieklisz od razu? Tak się składa, że w czasach wcale nie zamierzchłych, daliście jako pełną wersję grę z 1991 roku. W porównaniu do "Prince'a" (w którego swoją drogą ja też grałem na Amidze - podobnie jak w owego pełniaka z 1991) to tylko dwa latka różnicy, epoka zasadniczo ta sama. Więc... dlaczego nie? :chytry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się zainstalować głównego pełniaka z tego numeru... Błąd crc parokrotnie wyskakuje i nic się z tym nie da zrobić. Próbowałem także skopiować pliki PoPa na dysk, ale wtedy blokuje się na kopiowaniu wadliwych danych. Nie mam zamiaru instalować Clone CD i Daemona i zasyfiać sobie komputer. Po to kupiłem czasopismo z płytą, żebym mógł sobie pograć bez żadnych zbędnych ceregieli. Tymczasem widzę, że nie tylko ja mam problemy z tymi płytami.

Czekam na jakiekolwiek ROZSĄDNE rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z waszych gier (The You Testament) znalazłem dość ciekawą rzecz. A mianowicie to że Jezus w pewnym momencie gry został zabity przez apostołów. Jeśli to nie jest lag, to chyba przejdę na Buddyzm. No kurde, pierwszy i pewnie ostatni raz widzę taką rzecz. Żeby apostołowie zabili Jezus.

Pisaliście"... oraz dokształcając się w znajomości Biblii". W piśmie świętym nie znalazłem nic podobnego (nie licząc ukrzyżowania). Ta gra jest DZIWNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można tu wstawić pomysł na temat pełniaków do następnego "CDA" to bym poprosił o Mass Effect 2, albo może ArmA II: Operation Arrowhead. A pełniaki w tym numerze są jak najbardziej dobre, plakaty też niczego sobie.

ME2 - Że też sami na to nie wpadliśmy!!! Jesteś genialny!

Jutro zakupimy i wrzucamy na płytkę.

Kurcze, a my jak głupi myśleli, ze lepszy będzie Wkurzony Działkowicz II...

Dzięki, ze nam otworzyłeś oczy.

Oj Smuggie, Smuggie. Czemu ty zawsze jesteś taki agresywny? Od razu walisz sarkazmem. Dobra, fakt faktem- trochę słabo dowaliłem, ale, no chłopie proszę cię! Nie chodzi mi o ten sarkazm, bo mi to wisi. Ale w piśmie tak potwornie piętnujesz błędy ortograficzne, a tu to co? HĘ?! Powiedz, czy tak trudno nacisnąć czasem Alt? Aż tak się wkurzyłeś, że zapomniałeś już naciskać owego klawisza? Wiem czepiam się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględniając że jest weekend, masa ludzi chce key, nikt tam też nie rozsyła tego non stop. To trzeba trochę poczekać. :wink:

P.s. Wysyłając info na mail i na forum na PW raczej pogarszasz sytuację. Każda osoba powinna wybrać wg mnie jedną drogę otrzymania klucza, oraz czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...