Jump to content

Fikoblin

Forumowicze
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralna

About Fikoblin

 • Rank
  Krasnolud
 1. To jest prawdopodobnie ta sama wersja co na Steamie (zpatchowana i bez GFWL), możecie więc skorzystać z mojego poradnika instalacji spolszczenia, ludzie piszą że działa. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=189591148&tscn=1452897661
 2. Po prostu gra jest portem z konsol, a tam już jest od dawna i była przeczołgana przez wszystkie tanie serie.
 3. Przecież jak byk namawiają do używania VPNów, co jest sprzeczne z regulaminem Steama i można dostać za to bana: LINK Już samo to powinno skreślać takie sklepy z listy uczciwych sprzedawców. Dodatkowo to nie jest żadna promocja, bo skoro sprzedają gry po jakieś cenie, to musieli kupić gdzie indziej taniej, tak aby zarobić. Więc lepiej podlinkować źródło, a nie resellera
 4. Rzetelnymi i legalnymi sklepami są tylko te, które dostają klucze bezpośrednio od dystrybutorów! (np. Amazon, GMG, GamersGate, Muve itd.) Wszystkie sklepiki zajmujące się odsprzedażą kluczy (np. keye.pl, fabrykakluczy.pl, g2play.net i inne), kupionymi na innych rynkach są niepewnymi i w każdej chwili takie klucze mogą zostać zbanowane! Przecież to jest proste jak budowa cepa i powinno być oczywiste!
 5. RollerCoaster Tycoon? 3: Platinum za $4.99 (83% obniżki) jeszcze 12 godzin.
 6. W takim razie jesteś za młody, aby grać w tą grę.
 7. Są po angielsku, dopiero od Brotherhooda jest język polski. AC1 nie ma żadnej szansy spolszczyć, do AC2 jest spolszczenie.
 8. @Cookie Monster Trzeba mieć zainstalowanego klienta, kliknąć Install, gra się zacznie instalować i zostanie przypisana do naszego konta. Teraz można anulować instalację i ze strony przypisać kod.
 9. Darmowe Dawn of Fantasy na Desurze. Klucz od polowy stycznia będzie można aktywować na Steamie.
 10. Mam do rozdania 5 giftów do DOTY 2. Chętnych proszę o zgłoszenie poprzez Steam.
 11. @ayla W przypadku paczek niestety jest zasada, wszystko albo nic. Oprócz tych wyjątków dodatkowe kopie przepadają.
 12. Z kupnem Supreme Commandera 2 na Amazonie bym się wstrzymał. 14.10 ma ruszyć paczka, w której za 9.99$ mozna będzie kupić następujące gry: Deus Ex Augmented Edition + The Missing Link + Tactical Enhancement Pack. Supreme Commander 2 Hitman Blood Money Last Remnant Just Cause Just Cause 2 Quantum Conundrum Wszystkie gry będą osobnymi kluczami i z aktywacją Steam. Więc warto poczekać do tej super oferty.
 13. Nie wiem czy pisać to w tym temacie, czy nie, ale ruszył Humble Ebook Bundle. Na razie dostępny tutaj, a w ciągu kilku godzin na oficjalnej stronie.
 14. Możesz wpisać dowolny adres w Stanach, Amazon nie sprawdza tego z kartą, najwyżej niektóre banki nie pozwolą zapłacić, jeśli adres się nie zgadza z tym z kartą. BZWBK jest w porządku. Problemów nie ma żadnych, sam kupowałem wiele razy i nie miałem nigdy żadnych problemów z kluczami, nie ma co się bać. @bugger, masz rację, nie umniejszam łamania prawa, ale spójrzmy prawdzie w oczy, policja nie wpadnie ci do mieszkania w sprawie niezapłaconego 5 zł podatku A jeśli już tak się boicie, znajdźcie znajomego w Stanach, który wam to kupi i wyśle kod. Chociaż jeśli się ma kartę kredytową, jest to zupełnie niepotrzebne.
×
×
 • Create New...