Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Gala Smugglerków 2011 [DJ Galę zamknął]

Polecane posty

Gdy w sali pobrzmiewa słowo "niziołka" wypowiedziane przez Arniego, nikt nie wchodzi na scenę. Po prostu ciemność za prowadzącym materializuje się, jednak nim ktokolwiek zdoła rozpoznać tę postać... Zakłada cylinder i sztuczne wąsy, po czym z nieskrywaną dumą przyjmuje Smugglerka.

post-2099-1322944591_thumb.jpg

"Dziękuję, milordowie i nieliczne miladies za przyznanie mi tej zaszczytnej nagrody. Naprawdę - nieproste jest przygotowanie pod każdą osobę - od najprzyjaźniejszej i najwspanialszej na forum, po najbardziej buraczanego z trolli odpowiedniej mieszanki pomocy, uśmiechu i żartu, ale i doprawionej goryczką sarkazmu, złośliwości i słusznego gniewu wypowiedzi tak, by była zjadalna, a nie tylko zjadliwa!" <śmieje się sama do siebie z tego drobnego żarciku>. "Tym bardziej, że nie wszyscy umieją poradzić sobie z odróżnieniem widelca od mięsa białego od widelca do sałatki, jednak cieszę się, iż tak wielu z was nie tylko doceniło potrawy z moich humorzastych wypowiedzi... A ci, którzy się nimi zadławili... No cóż, czym byłby porządny posiłek bez odrobiny atrakcji?".

Zostawiając słuchaczy w stanie skrajnego niezrozumienia swojej wypowiedzi, znika, by dopilnować ostatecznie, czy jej słudzy wypełnili plan sprzątnięcia czekolady do ostatniego okruszka. Bo jakiż jest lepszy sposób na rozsianie rozpaczy po świecie, jeśli nie przez brak słodyczy?

EDIT: Gdy wszyscy z otępieniem patrzą na pustą scenę ciągle próbując ogarnąć o co chodziło, wśród dymu i konfetti wyciętego w małe czaszunie pojawia się napis "dziękuję wszystkim głosującym i współnominowanym! Byliście super :* "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jednak te Cienie to straszne lenie. Tyle czasu cisza na sali, słychać jedynie mlaskanie i dźwięk przemielanych ciastek. :tongue:

Bije brawa dla niziołki. Zaprawdę, ta nagroda się jej należała. Po czym podchodzi do Agatki. Znajdą się jeszcze jakieś ciasteczka dla mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichopek już przygotowuje się do usłyszenia najbardziej kulturalnej przemowy w dziejach i klaszcze, wprawiając w nienaturalne drgania swoje futro z norek. tym razem nie próbuje gwizdać, ze względu na usta pełne krakersów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ o mały włos nie popluł się pijąc piąty już litr Pepsi - byle nie Twist - kiedy ujrzał obrazek jaki przyozdabiał okolice Władczyni Mrocznego Tronu po czym ryknął śmiechem.

- Gratuluję, gratuluję! Bravissimo! ...ależ ostrzegaj proszę cię, bo o mały włos się nie udusiłem!

Nomen omen, obrazek epicki :D

@Pawello12 - bo nie ogarniasz przyrostu postów, ja kawałki staram się dawać na kategorie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że ja sam głosowałem na Qbusia, to zwycięstwo niziołki jest w pełni zasłużone. Wielkie gratulacje!

<klask, klask, klask>

Tymczasem chciałbym powiedzieć, że...

<wprost na mnie spada małych rozmiarów asteroida>

Stan & Kyle: Oh my God, they killed Kenny! You bastards!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Strasznie feministyczne te smugglerki na razie - mruknąłem zajadając się darmowymi ciastkami. Po chwili zrozumiałem co właśnie powiedziałem i liczę że niziołka nie usłyszała. Patelnia trafiająca mnie centralnie między oczy rozwiała złudzenia.

- Khem, gratulacje dla zwycięzców! - krzyczę rozcierając czoło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi, rozgląda się, widzi setki obcych twarzy. Z głodem w oczach zbliża się do pokaźnego barku. Po drodze

mija kilku Smugglerów wykłócających się o to kto jest prawdziwy. Z gramofonu stojącego w kącie słychać soul z lat 70-tych.

Po przyjęciu qńskiej dawki ruskiego spirytusu sprytnie ukrytego w butlach po wodzie gazowanej poszedł do toalety, gdzie

unosił się znajomy, słodko-mdlący odór.

- Zostaję tu - pomyślał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę, pędzę na połamanie nóg. Zaspałem! Bramkarz przed wejściem do budynku twierdzi, że wejścia nie ma, bo Gala już dawno rozpoczęta. Ja na to odrzekam, że to moja druga Gala i jak się nie dostanę na nią, to będzie źle. A nawet bardzo. Bramkarz robi krzywą minę i wchodzę cichaczem, by zając miejsce przy pustym stoliku. Coś mnie ominęło? Ach tak, "zaledwie" 1,5 godziny dobrej zabawy. Ale, lepiej późno, niż wcale. :) Zamawiam wodę z lodem na ochłodzenie umysłu i duszy i delektuję się "treścią" Gali. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diaska, człowiek ani się obejrzy, a już go z nagrań ograbiają. Cwaniak z tego Jamesa, nie ma co. Dobrze że inni mają podsłuchy, jeden w tą czy w tamtą, co za różnica. Ale kamer szkoda. Cóż, trzeba sięgnąc głęboko do kieszeni. No, jest. Moja ostatnia nadzieja, mała, amatorska kamera. NIe na takie okazje, ale nic innego nie ma. Tylko trzba poczekać aż James zniknie z pola widzenia. O, nie ma go. Tu będziesz bezpieczna malutka.

A tymczasem przez scene przewijają się tabuny ludzi którzy krzyczą coś niezrozumiale. Nie rozumiem ich, przecież i tak nikt się tym nie interesuje :D

-Przepraszam, kto tu rozdaje Frugo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zadziałał, można w spokoju zasiąść na Czarnym Tronie. Gdy Pani Ciemności widzi ustawiających się w kolejce, ogłasza krótko wskazując na dwa wiklinowe koszyki:

"Listy z gratulacjami do koszyka na lewo, listy z obelgami i zażaleniami do tego po prawej. Tak, do tego, pod którym pali się ogień"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bóg ledwo z łazienki wyszedł, a tu już nominacja, no dajcie spokój! - Pani, zła przez atak obstrukcji, zajmuje swoje miejsce.

- Ach tak, gratulacje dla niziołki! Kultura przede wszystkim. A, wiesz, przyszłabyś może czasem do Sigil i nauczyła paru durnych sferowców jakiejś kulturalnej gadki? Bo nawet z nimi rozmawiać nie mogę, za niskie progi na moje lewitujące nogi.

Ej, didżej! Nudne te kawałki! Weź coś zarzuć z Tormenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...