Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Gala Smugglerków 2011 [DJ Galę zamknął]

Polecane posty

<przysłuchuje się muzyce od Shadowa>

Naprawdę, ten kawałek ma moc! :brawa: Ty to potrafisz rozkręcić imprezę!

<gdy kawałek się skończył, wraca do świata żywych i zajada żabie udka w sosie forumowym, polecone stronę... tfu... minutę wcześniej przez Pawella>

Mniam, mniam. Smaczniuśkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ech Marcinie, miałem mieć operację na te osiem kończyn ale chirurg nie miał terminu przed galą. Mam przynajmniej nadzieję, że Burek Czytelnika ze mną potańczy, pójdę się go zapytać, a tobie i Cthulhu polecam przepyszne szaszłyki z dzika :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtem przyjechało. WIELKIE CIACHO na wózku... bardziej na przyczepie do TIRa, ale co tam.

- No, to chyba dla mnie. Chyba nie oczekiwaliście, że będę chodzić z lupą i szukać tych okruszków.

Ugryzł kawałek, ale poczuł, że ktoś się na niego gapi.

- CO?! - spojrzał na bok i zobaczył, że ktoś się ślini.

- No co chcesz?!

...

- No dobra, pół dla ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie rozdanie. Wcześniej była taka nuuda. I w dodatku wszyscy są zajęci jedzeniem.Właśnie, głodna jestem.

Dziewczyna zaczęła rozglądać się w około, aż dostrzegła P_rowadzącego pochylonego nad miską paluszków rybnych.

Zaraz zje wszystkie..Nie dam mu.

Nonszalanckim krokiem zaczęła iść w stronę kolorowo ubranego jegomościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z usmiechem na twarzy biore od Jamesa moje kamery. Dobra nasza. Oddał, a nie zniszczył. Troche materiału już jest. A ja nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Tym razem będe ostrożniejszy w rozmieszczaniu. Ale najpier pójde po frytki. O, już są. Jeszcze sos czosnkowy. Nie ma? Cóż, obejdzie się, chociaż mam coraz większe wrażenie że organizatorzy mieli bardzo ograniczony budżet...

<patrzy jak James odchodzi nieświadomy że powiekszyłem zawartość jego kieszeni o małe sprytne urządzonko.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wzrosło stężenie ciastek na centymetr sześcienny, więc dawajcie nową nominację! - władczo mówi Pani. - Dabus, zająłeś mi to miejsce?

- Tak, w męskiej. Wchodzisz, Pani.

- ... no co się tak gapicie? W męskiej są pisuary! Wygodniej tak, ot co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parking wjeżdża jeździec na różowym półtorarożcu, z piskiem hamuje i zanim wierzchowiec się zatrzyma zeskakuje na ziemię. Za nim wjechały jeszcze dwa jednorożce i również zatrzymały się. Czarny jak noc w Wałbrzychu jeździec miał na sobie pełno łańcuchów, ćwieków i pieszczoch tak, że gdyby założył jeszcze choćby jeden łańcuch nie mógłby się ruszać. Pozostali jeźdźcy to dwie piękne dziewoje, które metal objął i ruszył w stronę hali. Gdy wszedł krzyknął przekrzykując gwar: "Heeej ludzia! Pokażcie mi tu zaraz proszę ja was zwycięzców tych zawodów! Już już!". Dwie piękne dziewczyny odeszły od metala i poszły zabawiać ludzi. Metal dostrzegł Panią Agatę: "Ooo Pani Agatko, widzę, że pani już jest. Ja niestety ostro się spóźniłem, koncert dawałem. Co tu się dzieje?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używszy kocurka, który FollF się wabił, narnijka odpowiedziała " Ciastka magiczne, na porost włosów.. ekhm sierści. Rybką zagryźć to można, o tam" - Po czym wskazała na stół pełen najróżniejszych ryb. Spojrzała w dół, lecz kotka tam nie było. A ciastka leżały. Na szczęście zostało jedno.. DUŻE. Przywiezione przez behemort'a . To będzie dobry wieczór...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<podchodzi do ValKynaZa i przyjacielsko klepie go po plecach>

Don't worry, ty też zasługiwałeś na zwycięstwo! Poza tym nie mam wątpliwości co do tego, że wygrasz w innej kategorii!

<wraca do stolika i garściami bierze ciastka. Pozostali dziwnie na niego patrzą, ciekawe dlaczego>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio ponownie wchodzi na scenę, chrupiąc darmowe ciastko.

Pora zatem na kolejną kategorię, czyli... eee, nie wiem. W każdym razie, więcej informacji, jak i zwycięzcę, zaprezentuje nam moderator ter... W tym momencie, Kondzio krztusi się ciastkiem. Walcząc o odzyskanie oddechu, udaje mu się jedynie wyszeptać: Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niezwykle kulturalnych słowach mam zaszczyt kulturalnie przedstawić na tej niezwykle kulturalnej gali zdobywcę bardzo kulturalnego Smugglerka w kulturalnej kategorii "Ten/Ta, który(-a) kulturą promieniuje". Tym razem nazwa kategorii brzmi "Ta, która kulturą promienieje", ponieważ zwycięzcą została

niziołka

kulturalny1.th.gif

Serdecznie gratulujemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie jeden kawałek się skończył, DJ ładował płytkę - wiadomo, że winylową! - do odtwarzacza i zajął miejsce przy mikserze choć i tak tylko darł mordę bawiąc się świetnie.

- Zatem drodzy państwo... - na chwilę Cień przerwał mowę odbierając jakieś telepatyczne fale, które jednak sprawiły tylko, że wzmocniły zamieszanie. Jakby telepatia mogła zrobić coś dobrego poza czyszczeniem umysłów za pomocą pokazania wojen czasu. - A jednak nie! Nie mogę powiedzieć o co biega, ale jednak zaraz planowo będzie kolejna kategoria! W związku z tym... tak, zgadliście! Kolejny kawałek!

W tle rozbrzmiały słowa piosenki:

-

Odrobinę łagodniejsze rytmy oplotły uczestników imprezy. Przy okazji DJ zaczął celować piorunami w pikaza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...