Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Gość sebi1295

Pełniak jest cudowny, nie miałem okazji go skończyć bo mnie odepchnęło chyba z 30min. po wyjściu z kanałów ale kiedyś do niego wrócę.Wspominam to bo ten pełniak niestety już mam (a może i stety), niemniej jednak jest ucieszony gdyż płyta jest dość porysowana, choć nie głęboko; a jak wersja z CDA będzie działać tak jak powinna to nie będę się martwił o stan tamtego nośnika gdyż będę miał drugi egzemplarz.Tak trzymać, no i czekam na kolejny przeciek.Numer zapowiada się świetnie, to pierwszy pełniak i taka gra a co tu mówic o kolejnym tytule.Do tego jeszcze prześwietne recenzje i CDA'kszynowy pojedynek BF3 vs. MW3.Jestem za COD'EM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno. Dlaczego większość osób mówi że w najnowszym numerze będą prześwietne recenzje? Czytaliście już? Jak można ocieniać zawartość/recenzje skoro się ich nie przeczytało jeszcze? A może gazeta nie da recenzji TES ew. COD MW3? Co wtedy? Recenzji nie ocenia się po TYTULE lecz po zawartości. Taka mała dygresja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od głównego "pełniaka" ciekawi, kto napisał recenzję The Elder Scrolls V: Skyrim i oczywiście jaką ocenę jej wystawił. Jakby nie patrzeć na tym redaktorze ciąży duża presja ze strony tysięcy czytelników CD-Action :cool: .

Będzie 10/10, czy nie :wink: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa mi pęka , ciężko będzie przeczekać jeszcze te 6 dni . Jeszcze dwa dni szkoła , wolne , poniedziałek szkoła , a wtorek święto :) Nie idę się uczyć , rano lecę do kiosku , kupuję CD-A i czytaam,czytaam . Później instalacja gier i kilka godzin przed monitorem . STALKER napewno starczy na dość długo , jeszcze ze względu na mody . Liczę na Batmana jako główną pełną wersję ale moja nadzieja jakoś się zmniejszyła . Ale i tak JEST SUPER .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od głównego "pełniaka" ciekawi, kto napisał recenzję The Elder Scrolls V: Skyrim i oczywiście jaką ocenę jej wystawił. Jakby nie patrzeć na tym redaktorze ciąży duża presja ze strony tysięcy czytelników CD-Action :cool: .

Będzie 10/10, czy nie :wink: ?

Też jestem bardzo ciekawy, ale gdybym miał obstawiać, to wskazuję na Grega ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno zapytanie. Czy będzie gameplay The Elder Scrolls V: Skyrim? Czy będzie jakiś gadżet(nie chodzi mi o ten dodatek o akcesoriach do pisma) typu plakat/tipsomaniak/kalendarz gracza??? Czy w następnym numerze?

Nie, nie bedzie, plyty poszly do tloczenia zanim sie Skyrim w redakcji pojawil

A teraz uwaga. Widze jak sie niektorzy nakrecja "Stalker jako TRZECIA gra?!". Otoz pelniaki sa 3, a wlasciwie 2 + bonus, czyli Rappelz. Stalker jest tym drugi, a pierwszy bedzie podobnej klasy (w sumie o tym, ze to Stalker pojdzie jako nr 2 zadecydowal przypadek, gdyz uwazamy, ze obie gry sa ROWNORZEDNE). WIec naprawde nie podniecajcie sie za bardzo, bo potem nadejdzie "leeee, a zapowiadalo sie tak dobrze, a tu tylko TO..." itd. Zestaw grudniowy to dwa "pierwszoligowe" pelniaki i tyle... albo AZ TYLE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak numer kupię, bez względu na pełniaki, bo i tak pewnie nie będę się w te tytuły ogrywał...

Ale mam takie przeczucie, że następnym pełniakiem będzie... Kolejna część Stalkera. Nie to, że narzekam, ale obym się mylił ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle z tym Stalkerem, swoją drogą to jakaś metafizyka chyba. Nigdy w to nie grałem a wczoraj na wiadomym serwisie oglądałem intra i gameplay z wszystkich Stalkerów, przypomniałem sobie te gierki i pomyślałem że nieźle było by pograć... a tu dzisiaj niespodzianka :) Swoją drogą nieźle się ostatnio CD-Action rozbestwiło: Tomb raider, Mass Effect, RS Vegas 2, Residen Evil 5, Gothic 3 - wszystko z mojej listy do zagrania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią wszyscy powyżej - świetna gra, świetna robota CDA. A co do jutra - tak wszyscy mówią o Skyrim... Stalker to hit z 2007 roku. Jako pierwszy pełniak ja bym obstawiał jakiś inny hit z 2006/07. Więc może Oblivion?? Zobaczymy...

A co do Rappelez. Smuggler kręcił nosem na jakość World of Tanks danego przez konkurencję a teraz sami dają klienta jednego z wielu sieciowych RPG. Taka zagrywka mi się nie podoba ale mniejsza z tym.

Kurczę chciałbym kupić to Tropico 3 za 10 zł z Biedronki ale nie chcę być niemile zaskoczony tym, że za 2-3 miesiące wyląduje on na coverze jak SupCom. Naprawdę nie możecie dać małego przecieku czy to wyląduje na coverze?? Plizz :pokerface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie S.T.A.L.K.E.R. mógłby nawet zasługiwać na miano głownego pełniaka. Szykuję się świetny numer ;)

Główny pełniak- w tym numerze ponoć to subiektywna rzecz, co oznacza, że drugi będzie równie kapitalny, co STALKER.

Nawiasem mówiąc, to chyba już druga gra z rzędu, znajdująca się na coverku, wyląduje na moim dysku. Pełne wersje naprawdę ostatnio trzymają poziom(i dobrze dla mnie, bo, przynajmniej na razie, kupuję gry tylko na PS3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Rappelez. Smuggler kręcił nosem na jakość World of Tanks danego przez konkurencję a teraz sami dają klienta jednego z wielu sieciowych RPG. Taka zagrywka mi się nie podoba ale mniejsza z tym.

Subtelnosc jest taka, ze dali to jako "pelnoprawnego" pelniaka a nie jako bonus do dwoch DUZYCH pelniakow. I nie krecilem nosem na jakosc gry, tylko na to ze klient MMO jako "uczciwy" pelniak to na obecne czasy nie jest porywajaca oferta. Prosze o nieprzeinaczenie moich slow/intencji bo to wkurzajace. W razie czego lepiej je cytowac niz streszczac w sposob tendencyjny dosc. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla jako pierwszy pełniak (Rappelz przemilczę)? Nieźle.

Trudno, ze ten drugi będzie równorzędny (skoro dwie płytki, a ani S.T.A.L.K.E.R., ani Rappelz nie zajmują zbyt wiele, to może... Strangehold? Byłbym rad ;) ).

Fakt, nie zagram (za dużo dobrych gier w okresie listopad-grudzień jest), ale może z czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, mój błąd, więcej nie będę. Ale co ma zrobić konkurencja skoro ma ponad 3 razy mniejszy nakład? Daje tylko 1/3 tego co wy (bo tyle mogą) i IMHO wygrywają, jeśli chodzi o klienty darmowych sieciówek :tongue: A w tym miesiącu dodają kupon na złoto dla WoT - nieźle. Poza tym oczywiście są w każdym innym aspekcie gorsi (po tym jak dali Gothica 3 w 2010) od was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny pełniak, jako że w żadną część Stalkera nigdy nie grałem, to nadrobię tą zaległość. A że jest to FPS to drugim pełniakiem będzie przygodówka/RTS/Lub samochodówka. Co się samochodówki tyczy to raczej na 90 % nie, bo samochodówki są rzadko dodawane. Czekam oczywiście do wtorku i lecę kupować, dla takiego pełniaka dałoby się pokroić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak to wszystko pogodzić RS:Vegas 2, Tomb Rider, Splinter Cell, World of Goo, TES: Morrowind i jeszcze dojdzie STALKER a jeszcze czasem trzeba się pouczyć. A tak w ogóle to klękam przed CDA boję się o jutro, i o numer urodzinowy i 200 i łooooooo Jezusie co to nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...