Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Czy jest sens na przechodzenie Hell's Highway, jeśli nie grałem w poprzednie części? No, w zasadzie grałem w pierwszą, ale mi się znudziła. Nie chodzi mi o tę konieczność w miarę taktycznego rozstawiania drużyny itp., tylko o to, że sama gra po pewnym czasie stawała się strasznie monotonna - nie było zbyt wielu urozmaiceń, a na dodatek w "jedynce" SI było strasznie niemądre, więc wrogowie prawie zawsze stali w jednym miejscu, nie zmieniali swoich pozycji, a ponoć w drugiej i tej trzeciej części jest lepiej. No, i mnie w "jedynce" wkurzały rzadkie checkpointy, a grałem na najwyższym poziomie trudności (chociaż chyba po przejściu gry odblokowywał się jakiś jeszcze trudniejszy - realistyczny - ale przecież nie ukończyłem tej gry nawet raz). Mam nadzieję, że Hell's Highway jest ciekawsze i bardziej urozmaicone (a ponoć jest).

PS SPOSÓB NA URUCHOMIENIE POLSKIEJ WERSJI "Brothers in Arms: Hell's Highway" W CAŁOŚCI PO ANGIELSKU (ostatni post użytkownika RedCrow na samym dole) - http:forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8297170 - niestety chyba NIE da się zrobić wersji kinowej z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiA: HH raczej nie przypada mi do gustu, ale tylko ze względu na to, że nie lubię taktycznych strzelanek, a i ta seria jakoś mnie nie ciągnie. Niemniej oba pełniaki w najnowszym numerze to po prostu klasa, mistrzostwo :smile: Ze Stalkera cieszę się niesamowicie, a dla mnie może on również pretendować do miana najlepszej gry roku w CDA. Szczere gratulacje i podziękowania!

To ja ci powiem - daj jej szanse. od biedy mozna grac jak Rambo (sa nawet misje typowo "strzelackie") a scenariusz miejscami zrywa leb z karku.

Czy jest sens na przechodzenie Hell's Highway, jeśli nie grałem w poprzednie części?

Jak najbardziej, ciaglosc fabularna nie ma tu duzego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 2/3 to strzelanki...

na tej zasadzie RPG to "nawalanka" bo gosc ma w reku miecz...

Jesli po 346 wyjasnieniach, ze beda DWA pelniaki widze "ciekawe jaki bedzie TRZECI" czy cos w tym rodzaju, nie trafi cie szlag, to gratuluje, jestes jak posag.

Mnie nie trafi szlag bo trzeba mieć dystans. A jeśli widzisz taki koment to nie zwracaj uwagi po prostu pewnie nie jedna sytuacja taka będzie a ty się spinasz jak byś pierwszy dzień w redakcji CD Action pracował.

Dzieki za dobre rady ale jak ci spadnie na noge 5 kg odwaznik to tez ci poradze, zebys panowal nad emocjami i powiedzial "ojej..." :laugh:

A jakbys zamiast bawic sie w mego doradce np. przed napisaniem posta sprawdzil sobie chocby stroniczke wstecz o czym jest mowa w watku itd. to problem by w ogole nie zaistnial, nieprawdaz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za "Brothers In Arms: Hell's Highway". W swojej kolekcji posiadam "Brothers In Arms: Road To Hill 30" i miło będzie dorzucić do niej kolejną pozycję z tej serii.

Do dziś mam przed oczami gameplay'e z GameTrailers.com, które przedstawiały takie sceny z tej gry, że aż włos się na głowie "jeżył". Sam Randy Pitchford z Gearbox Software twierdził w wywiadach, że jego studio starało się w jak najbardziej realistyczny sposób przedstawić wydarzenia, które miały miejsce podczas lądowania Aliantów w Normandii w 1944 roku.

Jesteście wielcy, Drogie CD-Action :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, że drugi pełniak jest mniej-więcej tego samego poziomu, ale chyba jednak większy opad szczeny mieli ludzie przy tytule S.T.A.L.K.E.R :) Nie zmienia to tego, że po raz kolejny mogę wyznać Wam miłość, ponieważ w CDA na płycie dość często goszczą dobre gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że w tym numerze CDA dowaliło naprawdę potężną bombą :D Co prawda może się okazać, że polska wersja językowa, zarówno pod względem wykonania jak i problemów technicznych, trochę kuleje co nie zmienia faktu, że będzie w co grać tylko, żeby czas się znalazł - nie włożyłem nawet płytki z ostatniego numeru a Vegas 2 czeka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dobre rady ale jak ci spadnie na noge 5 kg odwaznik to tez ci poradze, zebys panowal nad emocjami i powiedzial "ojej..." :laugh:

A jakbys zamiast bawic sie w mego doradce np. przed napisaniem posta sprawdzil sobie chocby stroniczke wstecz o czym jest mowa w watku itd. to problem by w ogole nie zaistnial, nieprawdaz?

Prawda prawda , tu muszę przyznać ci rację i od tej pory postaram się przeglądać poprzednie strony. Ale popracuj trochę nad złością mimo wszystko, pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Po takim poście to tylko... :wallbash: pytającemu zrobić. No ale rękoczyny to żaden argument. Może po prostu ludziom, którzy zadają pytania na które odpowiedzi są kilka postów wyżej, dawać ostrzeżenia a upartym czytającym tylko swoje posty, nawet bana z dopiskiem "Czytaj ten #@!!*&% FAQ, regulamin forum i zbiór dobrych zasad na nim!" No ale ciągle - to trochę prostackie, ale jak dobre słowa nie docierają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, będzie możliwość zrobienia ENG głosów w BiA:HH? Wstrzymywałem się z zakupem gry tylko dla tego, że była tak świetnie "spolszczona", mam na myśli dubbing.

STALKER'a posiadam tak jak każdego innego i grę GORĄCO polecam, tym bardziej, że dodane modyfikacje wiele ciekawostek dodają i można dalej łupać. Świetny miesiąc jednym słowem pod względem pełniaków! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R super chociaż znam tą grę na wylot na pewno zagram jeszcze raz.

Ta gra ma tak genialny klimat że aż strach łazić po nocy :)

Co do BiA:HH to też bardzo interesująco, od jedynki odbiłem się i wydała mi się nudna tą na pewno wypróbuję zaciekawiła mnie wspominana wcześniej fabuła.

Podsumowując gry z numeru 12/2011 naprawdę zacne, już tylko czekać na zabójczą zawartość czasopisma, to może być najlepszy numer tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker - dubel. Grałem dwakroć, świetna gra, ale na giermaszu we wrześniu była za półdarmo (za 10 zł platynka w folii, tak samo, jak Mass Effect).

BiA HH - nie kręcą mnie strzelanki TPP. Są sporadyczne wyjątki, jak ME, ale to gra wyjątkowa, z ogromnym naciskiem na fabułę, Normandią i w ciekawym uniwersum. Wojna jako taka mnie nie bardzo interesuje.

Szkoda, bo znów nie kupię numeru, chyba, że zawartość tekstowa będzie miażdżyła. Pozostaje czekać do numeru 200, który jak przypuszczam zatrzęsie branżą. Obym się nie mylił (bo nr. z okazji 10. urodzin był naprawdę dobry, ale oczekiwałem czegoś bardziej wyjątkowego - no cóż, tak bywa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa świetne FPS w jednym numerze. W obydwie gry chętnie pogram. Zestaw pełnych wersji w tym numerze jest po prostu genialny. Teraz tylko trzeba czekać na zapowiedź zawartości numeru.

Ciekawe jaki będzie jutro ujawniony tytuł gry? :happy: Dobra, żartowałem. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...