Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Stalker - super. Niedawno oglądałem film i właśnie chciałem się zabrać za grę. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie pomarudził - po co ten Rappelz? Do gry wymagany jest internet, jak ktoś ma internet, może sobie ściągnąć. Jak ma wolny, niech zostawi kompa na noc. Dla mnie to marnotrawstwo miejsca na płytach, a jeśli już mielibyście dać instalkę do MMO, to na Waszym miejscu porozmawiałbym z Blizzardem. Ostatecznie WoW teraz za darmo do 20-go poziomu.

Po co tracić prąd na zostawienie kompa na noc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rappelz to nie traktujcie tego jako zbędne zajmowanie miejsca na płytach... jest to po prostu uzupełnienie wolnego miejsca (chyba), no i pewnie CDA dostanie coś od wydawcy Rappelz w zamian za zamieszczenie ich MMO na płycie : P

Zwykle w CDA są 3 pełne wersję - jedna jakaś wypas gra która wywoła prawdopodobnie zachwyt, jedna jakaś średnia która i tak prawdopodobnie wywoła radość kupujących oraz trzecia, jakaś mniej rozbudowana, lub dość stara lub mało znana... w każdym bądź razie taka na której zakup licencji wydano znacznie mniej niż na pozostałe.

W numerze grudniowym postanowiono pójść nie w ilość a w jakość - już wiemy że będą dwa pełniaki ale oba prezentujące naprawdę przyzwoity poziom. Możliwe że redakcja ma jakiś określony budżet na zakup licencji do dania gry na krążki i te dwa pełniaki go po prostu zżarły... a obecność Rappelz może nawet świadczy o tym że te wie gry przekroczyły ten budżet do wydania i trzeba go było wspomóc daniem "gry-reklamy" w formie dodatku. numer jest też grubszy to pewnie jest ten zabieg aby nie kosztował 20zł a te 16-17. (chyba ze się mylę ale wątpie aby CDA specjalnie zalewało nas kolejną darmową MMORPG wiedząc że zawsze dołączenie takowego do pisma wiąże się z negatywnymi wypowiedziami... )

Myślę nawet że takie Rappelz ucieszy większą ilość osób niż danie zamiast niego jakiegoś dema albo masy gameplayów czy trailerów które możesz sobie zobaczyć na youtube : P

Już wiem że kupie pismo dla tego STALKERA w którego nie miałem nigdy przyjemności zagrać a słyszałem o nim naprawdę pozytywne wypowiedzi. Nie mogę się odczekać przecieków co do drugiego pełniaka a tym bardziej na numer w kiosku. Brawa dla redakcji bo szykuje się naprawdę porządny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker - super. Niedawno oglądałem film i właśnie chciałem się zabrać za grę. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie pomarudził - po co ten Rappelz? Do gry wymagany jest internet, jak ktoś ma internet, może sobie ściągnąć. Jak ma wolny, niech zostawi kompa na noc. Dla mnie to marnotrawstwo miejsca na płytach, a jeśli już mielibyście dać instalkę do MMO, to na Waszym miejscu porozmawiałbym z Blizzardem. Ostatecznie WoW teraz za darmo do 20-go poziomu.

Pogadaj i zalatw, skoro to takie proste. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, naprawdę nieźle wam się zwróciło na tej zamianie pudełek na tekturki. Takie pełniaki, że aż łeb urywa. Stalkera co prawda mam i przeszedłem, ale... kto by się tym przejmował? :) Tym bardziej, że spodziewam się, że wraz z grą na coverku zagości kilka ciekawych modów do niej. Naprawdę mocna rzecz. A jeśli drugi pełniak ma trzymać podobny poziom... No tylko patrzeć jak w przyszłym roku zostaniemy obdarowani światową megapremierą: Diablo III. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker - super. Niedawno oglądałem film i właśnie chciałem się zabrać za grę. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie pomarudził - po co ten Rappelz? Do gry wymagany jest internet, jak ktoś ma internet, może sobie ściągnąć. Jak ma wolny, niech zostawi kompa na noc. Dla mnie to marnotrawstwo miejsca na płytach, a jeśli już mielibyście dać instalkę do MMO, to na Waszym miejscu porozmawiałbym z Blizzardem. Ostatecznie WoW teraz za darmo do 20-go poziomu.

Pogadaj i zalatw, skoro to takie proste. :)

Smuggler, no nie żartuj że byś nie potrafił... Podobno umiesz się teleportować, zmieniać stan skupienia dowolnej materii za pomocą wzroku i czytać (i pisać) w myślach - co to dla Ciebie załatwić jakiegoś głupiego WoWa? Co do kosztów - kiedy to jedna pensja Smugglera w CDA przestała wystarczyć na zakup studia Blizzarda? Mało to kasy co miesiąc wsadzasz w nowe samochody sportowe, jachty, wille i wyspy na Pacyfiku? Nie wmawiaj nam że i Ciebie dopadł kryzys...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whooooohhoooo!!!!

Brother in Arms Hell' s Highway - całe życie czekałem na tę chwile, dwa porządne FPSy na krążku o zupełnie odmiennej tematyce i stylu rozgrywki (taktyka i RPG/FPS). Nie mogę się doczekać wtorku i jak dla mnie to najlepszy numer w roku ze względu na pełniaki, zobaczymy jeszcze jak wypadnie treść. :nuke:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...