Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Brothers in Arms: Hell's Highway - hmmm, ponoć ma dojrzałą fabułę, całkiem dobrze wygląda i brzmi, rozgrywka też nie najgorzej stoi... Być moze kiedyś zagram, ale nie teraz. Nie mniej cały rok CD-Action dawało naprawdę dobre pełniaki (ale "tego" Assassin's Creed'a to się chyba nigdy nie doczekamy :D ).

Ja czekam na recenzje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy jakiś RPG w CDA, może będzie jako trzeci... Najlepiej Oblivion lub Morrowind :happy:

Morrowind jest do kupienia za grosze i już go kiedyś dali. Oblivion - tak ,ale tylko z dodatkami. Bez dodatków kijem nie tknę.

Co do obecnego numeru: BiA kompletnie mnie nie rusza, ale na pewno kupie dla Stalkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa, wysokiej klasy FPS w jednym numerze - nic tylko grać. Z serią BiA jeszcze nigdy nie miałem do czynienia, jeśli HH okaże się wystarczająco dobre, być może szarpnę się na nadchodzący Furious 4 :).

I jeszcze noty z gamerankings.com:

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl 82.76%

Brothers in Arms: Hell's Highway 77.75%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bogie46 - ale ja ładnie wyjaśniłem :P

BiA: Hell's Highway - pełniak naprawdę świetny, właśnie jedno z moich życzeń odnośnie gier dodawanych do pisma się spełniło :happy: troszeczkę szkoda, że pominęliście Earned in Blood, byłaby wtedy cała trylogia w CD-A, ale rozpaczać z tego powodu nie mam zamiaru :) do tego STALKER: SoC, kolejny powód do radości. bardzo ładne zakończenie roku nam przyszykowaliście ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, super! Dwa razy może zdarzyło mi się kupić CDA tylko dla "pełniaków", wróć, miałem wielką chętkę na te "pełniaki", ale mnie rozczarowały, nie powiem jakie, ale faktycznie nie grałem nawet w dema. CDA kupuję głównie, aby poczytać, a z gier na cdeku to odpalam głównie freeware'y :) Tym razem do pisma będę też miał mega danie główne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać, że to będzie najlepszy numer w tym roku. Bardzo dobre pełniaki, szkoda, że oba z tego samego gatunku, no ale niema na co narzekać, oba prezentują bardzo wysoki poziom. Do tego wysyp recenzji, więcej stron (mam nadzieję, że to nie będą reklamy). BiA seria jakoś nigdy mnie nie interesowała, ale z chęcią odpalę HH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrównany poziom chociaż minimalnie Stalkera bym dzisiaj odkrył jako główne danie. Wielu na forum CD-A jest rozczarowanych, bo balon sobie sami nadmuchali sam zresztą Smuggler zapowiadał żeby się nie podniecać, ale to nie zmienia faktu, że to dobry prognostyk przed 200 numerem, a teraz tylko czekać na wtorek bo zawartość tekstowa pewnie też będzie stała na świetnym poziomie.

Widać, że nie którzy są inteligentni to był ostatni przeciek i więcej nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...