Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Gra świetna i chyba najlepsza w CDA w tym roku! Grę mam i przeszedłem ją dwukrotnie, a jak będą jeszcze mody (Oblivion Lost, Priboy Story) przejdę kolejny raz, chociaż jeszcze jest kilka gier do przejścia i oczywiście multi BF3. Pytanie do osób poinformowanych: Cz będą mody na płycie ?

Będą. Między innymi Priboi Story.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - stalker to dopiero 3 pełniak :) teraz musi być tylko dobrze

Nie trzeci a drugi z dwoch, bo Rappelz traktujemy jako bonus. Do tego do Stalkera masa modow z Priboi Story (osobna przygoda z innym bohaterem - zolnierzem - i mozliwoscia uzywania pojazdow) na czele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie bo to według sporej grupy ludzi bardzo dobra gra, z drugiej nie cierpię tej gry. Kupiłem kiedyś za 20zł Czyste Niebo i odbiłem się od niej bardzo szybko, pewnie tak samo będzie z tą częścią. Może gdyby pozbyć się mutantów, zastąpić je zwykłymi bandytami/wojskiem to byłaby to bardzo dobra gra, taka bardziej w stylu "Pikniku na skraju drogi". Chętnie bym pochodził po zonie, pozbierał artefakty, ale wizja walki z mutantami mnie zniechęca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK, JEST, WRESZCIE!!! :biggrin: Doczekałem się tego Stalkera w CDA, na którego tyle czasu czekałem! :biggrin: Dobra, ale opanowując emocje (to prawie niemożliwe, spisaliście się chyba najlepiej jak można było kiedykolwiek :klaszcze:) i wyrażając swoją opinię na spokojnie:

Tak sobie właśnie kilka dni temu, stojąc przed półką z grami w Empiku (gdzie były Cień Czarnobyla i Czyste Niebo w taniej serii), rozważałem w myślach, czy redakcja dołączy kiedyś jakiegoś Stalkera. Pamiętam, że raz, ale dosłownie raz zapytałem o to Smugglera, ale odpowiedź dostałem grzeczną, tyle że zupełnie na nic nie nakierowującą. Jednak tajemnica obowiązuje, więc zrozumiałem :wink: A teraz tak mnie właśnie w Empiku wzięło, żeby pograć w pierwszą i drugą część, że byłem bliski kupna. Tyle tylko, że zbieram sporo kasy na inną rzecz, więc od jakiegoś czasu staram się powstrzymywać od takich nagłych zakupów :happy: A tu mi CDA z nieba spada! Po prostu super i opad szczeny, brak słów, omg, jesteście boscy!!! :biggrin: A gdyby w przeciągu kilku następnych numerów ukazało się Czyste Niebo, byłbym już wniebowzięty. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet... Niedawno przeszedłem Zew Prypeci i bardzo spodobało mi się uniwersum STALKERa... i do tego mody. Piknie, czekam jeszcze na nastepnego pelniaka...

[włażenie w tyłek - on]Nie ma co się dziwić, w końcu to CDA - klasa sama w sobie [włażenie w tyłek - off]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za STALKER'a 10/10 już teraz a zostaje jeszcze jeden pełniak i samo czasopismo.

Konkurencja [jeśli można tak nazwa "gazetki" które sprzedają się 10 razy gorzej] robi już pod siebie i szykuje kolejne "czyszczenie".

Rappelz - Kiedyś pobrałem i zainstalowałem. Do dziś dziwie się że ktoś taki chłam wydaje i utrzymuje serwery. Taki bonus straszy a nie przyciąga.

Jeśli jutro "numero uno" będzie na poziomie Stalker'a to można oczekiwać bardzo wiele.

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Stalkera należą się brawa. Jeśli ktoś lubi takie gry, to będzie na pewno zadowolony. Ja nie zagram, bo to nie mój typ, ale świetny pełniak tak czy siak. Mam nadzieję, że pierwszy będzie równie dobry, a w dodatku będzie trafiał w mój gust. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...