Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Łeeeeeee....cała trylogia wala się albo na moim klience Steama, albo Gamersgate, z czego ani jednej części nawet nie zainstalowałem :/ Na szczęście każda brana w jakiejś promocji za mniej niż dyszkę, więc dubel tak nie boli :)

Ciekawy jestem niesamowicie głównego pełniaka, skoro STALKER jest tym "drugim" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Czekałem na ten czas kilka dobrych miesięcy i w końcu się doczekałem ;) CDA od kilku miesięcy nie zwalnia z dawaniem na cover głośnych tytułów i bardzo mnie to cieszy. I nie mówię, że wcześniej gry były słabe, bo to nieprawda, niemal zawsze jestem zadowolony z zawartości płyty dołączanej do CD-Action. Kocham Was za tego STALKERA jeszcze bardziej :nuke:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się SMG nawdychał mówiąc, żebyśmy nie oczekiwali cudów w 12/2011, ale nawet mi przez myśl nie przeszło, że możemy mieć tak dobrą grę na krążku w ekszynie. Dosłownie umieram z ciekawości - co będzie głównym pełniakiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna i chyba najlepsza w CDA w tym roku! Grę mam i przeszedłem ją dwukrotnie, a jak będą jeszcze mody (Oblivion Lost, Priboy Story) przejdę kolejny raz, chociaż jeszcze jest kilka gier do przejścia i oczywiście multi BF3. Pytanie do osób poinformowanych: Cz będą mody na płycie ?

Będą. Między innymi Priboi Story.

O Jezusie Nazareński! Taki prezent na święta! Myślałby kto, że jestem po trzydziestce (nie mylić z "setą")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, to CDA ładnie pociągnęło, naprawdę ładnie :D Co prawda w pierwszą część Stalkera już grałem, ale grę wcięło, pojawiły się inne a niemalże całe doświadczenie z produkcji przepadło ;] Dlatego będę wielce zadowolony móc raz jeszcze zasmakować tej gęstej atmosfery Zony, zwłaszcza z modami, których wtedy jeszcze nie było. Naprawdę solidny początek ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że jak tak dalej pójdzie - firmy wydawnicze będą się wiązały z CDA i np. za parę lat do CDA będą dodawane premiery np. NFS, COD itd :D Całkiem niedawno odkopałem jakiegoś starego ekszyna - na okładce Heretic 2 :D Przepiękna ewolucja, panowie. Najpierw - pełna wersja (Timeshock). Później - kolejny szok - 3 CD ! Naturalną koleją rzeczy było więc 4 CD :D

później DVD, coraz lepsze gry na płytach.

Już widzę ogłoszenia w sieci za parę lat: "CDA kupuje Blizzarda i zezwala na prace nad Diablo 4. Premiera najnowszego NFS - przesunięta na następny miesiąc. Gwiazdkowy numer z prezentem - iPadem - w starej cenie" :D

teraz pewnie brzmi to jak podlizywanie się, ale wspomnicie tego posta za parę lat i inaczej pogadamy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale CD-Action!!! Dopiero druga pełna wersja a już TAKA! Jestem pod wrażeniem. Nie spodziewałem się że dacie tak dobrą a do tego nową grę. Jeszcze raz winszuję pomysłu. Zapewne musiało to was kosztować sporo wysiłków i wyrzeczeń. Dobrze jeszcze jakby zawartość gazety dorównywała pełnym wersjom. Jakieś Felietony? Główną pełna wersję obstawiam: Two Worlds II ewentualnie Assasin's Creed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker? Chętnie zagram bo dotychczas nie miałem okazji aby sprawdzić czy recenzenci naprawdę mają rację wychwalając ten tytuł.

Widać że redakcja na grudzień przygotowała naprawdę mocną pełną wersję, ciekawe jaka będzie pierwsza pełna gra.

Do tego dołączono trzy dema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra, żałuję, że się nie załapałem na przecieki, może jutro. S.T.A.L.K.E.R jest niewątpliwie grą bardzo dobrą niestety nie miałem okazji zagrać, ale jestem pewien, że przypadnie mi do gustu, a główny pełniak będzie genialny, wyśmienity super i w ogóle naj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...