Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2011

Polecane posty

Powiem tak: "tażdy ma swoj cd-key a każda płyta ma identyczną zawartośc". A co do gier to juz wyprubowałem i Brother in Arms jest lepszy od poprzednika, ale nie jestem fanem tego typu gier( nie mieszajmy do tego RV2 z poprzedniego cda, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie, że dzisiaj zamierzam wbic półkownika, a juz mam 30k na 40k expa), a co do stalkera to jest super a co do noża, bo ktos na forum stalkera chyba napisał ze poza rozwalaniem skrzynek nóż jest bezuzyteczny, a wg mnie w odpowiedznich rękach jest świetny do zabojstw od tyłu lub walki z pojedyńczymi i słabymi zwierzętami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj zainstalować Prince Of Persia i w połowie instalacji pokazuje mi się takowy błąd:

2z9mer5.png

Czy jest możliwość naprawienia tego błędu i czy u innych też on występuje?

Oczywiście płytka jest lekko zabrudzona w pewnym miejscu, ale widzę, że w CD-Action to nie rzadkość. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy była by możliwośc zamówienia tego numeru bo zapomniałem go kupic sad_prosty.gif(

Temat był wałkowany już wielokrotnie. Owszem można kupić archiwalne numery w wydawnictwie - do roku wstecz, zatem numer 12/2011 będzie można bez problemu zamówić do grudnia 2012 pisząc na adres e-mail:

beata.jankowska@bauer.pl

Za numerami starszymi niż sprzed roku trzeba się już faktycznie rozglądać na Alledrogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...