Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

http://www.shacknews.com/article/71158/rockstar-focusing-on-smaller-dlc-in-the-future

Możliwe, że ten artykuł odpowie na możliwe pytanie/wątpliwości związane z przyszłością DLC dla serii a zresztą jeśli ktoś grał albo śledził informacje związane z Red Dead Redemption albo Max Payne 3 to widział jakie dodatki przeważały ;) Zresztą najlepiej widać to w przygodach nowojorskiego gliniarza gdzie dodatki skupiają się na na nowych mapkach, skórkach i innych duperelach, nic podobnego rozmiarem do dodatków z EFLC. Zobaczymy jednak jak to rozwiąże sam R*, wierzę, że na razie skupiają się na skończeniu samej gry a nie dodatków do niej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję od Rockstara jakiegoś gameplaya albo coś w tym stylu...A nie, że w przyszłym tygodniu wejdę na CDA a tam kolejny news typu "Hit dnia :D kolejne 3 screeny GTA V :D" no sory Rockstar ale to trochę za mało i chciałbym chociaż się dowiedzieć od nich kto będzie głównym bohaterem albo datę premiery...Bo te ich screeny to już powoli kpina i dowód na to, że olewają "nas" czyli graczy :D:P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie olewają tylko tak jak przy premierze IV robią potężny hajp na grę i to jest cały czas kampania marketingowa. Gameplayu nie pokażą, nigdy nie pokazywali, nawet przy IV. Możemy liczyć tylko na screeny i trailery, a myślę, że kolejny trailer ujawni nam platformy i orientacyjną datę premiery. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie pokazą? Kłóciłbym się, jeśli tylko oglądałeś to przypomnij sobie "gameplay series" z RDR'a czy LA Noire. Pewno, nie były to pełno prawne gejmpleje, jednakże pokazywały najważniejsze urywki. Możliwe że tu zrobią to samo, zresztą jakby jeszcze dali tego samego lektora co w "Gameplay Series" z RDR'a, nie pamiętam tylko czy ten sam był w LA Noire. A co do samego olewania... Przynajmniej coś pokazują, w przeciwieństwie do Valve :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Noire to nie gra Rockstara tylko Rockstar ją wydaje to raz, dwa RDR nie wiem czy pamiętasz, ale miał przeboje jak MP3, pamiętam zapowiedź gry w 2008 roku chyba, potem coś ucichło i Rockstar imo musiał przyciągnąć do gry graczy. Natomiast GTA jest taką marką, ma tak silną pozycję wśród graczy, że nie muszą pokazywać nic oprócz screenów czy trailerów. ;) Szczerze? Nie chce żeby pokazywali jakieś gameplaye, chce sam sie zaskoczyć jak już zagram. :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie jak zwykle będzie ten sam cyrk z wersją PC co zawsze. Czyli jakieś 6-8 miesięcy później zostanie wydana wersja PC, pomimo wcześniejszych zapewnień R* że wersja PC nie jest w planach.

A data premiery to zapewne gdzieś koło kwietnia 2013 na PS3, X360 i listopada-grudnia 2013 na PC. Cóż lepiej by było gdyby na wszystkie trzy platformy gra ukazała się jednoczesnie, no ale co poradzić.

Z tych screenów udostepnionych przez R* może wynikać, że mamy 2 bohaterów w grze, czyli tego murzyna i starszego, grubszego gościa z trailera. Obydwaj na screenach są widziani za sterami pojazdów. Zastanawiam się jak zostanie rozwiązana ta kwestia. Czy nie sprawi to, że gra bedzie mocniej ograniczona fabułą, tzn wątki będą się przeplatać jak np. w Ojcu Chrzestnym 2(filmie) z Michaelem Corleone i młodym Vito.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackShadow

Poznać można bardzo łatwo, po ząbkach, po słabych teksturach, po niewyraźnych cieniach. smile_prosty.gif

Nie sądzę też, żeby Rockstar sztucznie ubarwiał screeny, jakoś mi to do nich nie pasuje, nie widziałem też, aby wcześniej coś takiego robili. Szykuje się gra generacji. biggrin_prosty.gif

To spójrz na screeny z san andreas ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelu biznesowego R* nie zmienimy za nic w świecie a przynajmniej dopóki gra nie zacznie sprzedawać się lepiej na PCtach niż na konsoli czego IMO nigdy się nie doczekamy, więc po prostu ja już się przyzwyczaiłem do opóźnionej premiery ;) Co do optymalizacji patrząc na to jaką robotę zrobili z L.A Noire - gra chodziła jak marzenie - i co dobrego słychać o Max Payne 3 to jednak jestem dobrej myśli w oczekiwaniu na GTA V zwłaszcza, że już teraz branża nie za bardzo mówi o śmierci PieCyków ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę naście screenów i zero. Null. Nic. Całe moje hype odnośnie tej produkcji spadło do granicy zerowej. Ta gra jest takim rannym ptaszkiem, niby coś tam ćwierka, niby gdzieś tam jest ale go nie widać. Jako mieszkaniec wsi mam go gdzieś. Nie obchodzi mnie jego żywot. Niech sobie ćwierka. Tak samo jak teraz ta grą. Niech sobie pogwizduję, mnie to nie rusza.

Cóż. Poczekam na zwiastun. Ziewając mocno w połowię. O ile będzie trwał więcej niż 30 sekund. I później może, coś tam pooglądam, poczytam. A taki byłem podekscytowany. Wszystko to prysnęło jak bańka mydlana. Za długo już czekam na ten zwiastun Panowie z Rockstar.

Edytowano przez Blik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam już do takiej polityki ludzi z R* przyzwyczaiłem. Obecnie screeny nie robią na mnie wrażenia ale gdy ujawnią datę premiery, to z każdym kolejnym dniem będę się jeszcze bardziej nie cierpliwił, nie mogąc się jej doczekać. Na dobrą sprawę R* mógłby pierwsze info o grze przekazać nam na tydzień przed premierą, a i tak gra z pewnością sprzedałaby się przynajmniej w 10mln egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/nowe-informacje-o-gta-v-juz-8-listopada/131542#more-131542

Właściwie mógłbym zostawić tylko linka ku radości fanów, ale że regulamin forum tego zabrania to krótki komentarz z mojej strony... Szykujcie się na wylew informacji :D Nie przesadzam, skoro w Game Informerze ma być 18 stron o najnowszej odsłonie najbardziej dochodowej serii R* to nawet wliczając w to dodatkowe screeny jestem pewny, że dowiemy się naprawdę sporej ilości rzeczy. Rychło w czas chciałoby się powiedzieć. W każdym razie pozostaje czekać nam do tego ósmego listopada i jakieś streszczenia z artykułu na serwisach branżowych ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość wiarygodny przeciek:

GTA 5 NA WIOSNE 2013!!!

nowy art + data premiery i platformy:

http://www.forum.vit...469/#post-12798

wyjdzie tylko na PS3 i X360, premiera wiosna 2013, a dokładniej (być może) 24 maja bo taka data "była" w trailerze.

macie na zdjęciu...

gtafiveplgtavspring2013.jpg

na PC pewnie z rok później jak to zawsze bywa.

http://www.forum.vit...ge-2#post-12807

Edytowano przez Fenikz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli połączymy te doniesienia ze spekulacjami dotyczącymi planów TakeTwo, to wychodzi na to, że gra powinna ukazać się przed końcem marca (TakeTwo chce zarobić przed końcem tego miesiąca więcej, niż to jest możliwe BEZ premiery GTA V - jak obliczyli analitycy).

Co do tego polskiego przecieku - to z pewnością nie jest fake. Komu chciałoby się wydawać kasę na wydruk czegoś takiego (i skąd zdobyliby nowy art)? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko pod koniec przyszłego roku, żeby to miało jeszcze ogarniętą optymalizację, ala max payne 3. Z drugiej strony to całkowicie dwie różne gry, masa więcej obliczeń, efektów graficznych itd. Ale liczę na to że tym razem będzie dobrze. Oby!

Edytowano przez Acti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te doniesienia to FAKE rozniesiony przez polskie forum o gta 5. Skopiował to IGN i poszło w świat. To jest FAKE.

Potwierdzone info dopiero będzie w nowym numerze GI 18 listopada.

Nawet na tym preorder now jest gta-five.pl, czyli to polskie forum.

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee...? :P Logo stronki fanowskiej to znak wodny nałożony na zdjęcie :P

Czemu fake? Ja nie byłbym taki pewny. Naprawdę myślisz, że komuś chciałoby się wydawać kasę na druk? I warto zauważyć, że art z psem to wcześniej nieprezentowany obrazek - ktoś go sam stworzył na potrzeby "fake'a"? Nie sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdeniO

A pomyśł, czy Rockstar pozwoliłby sobie na taki wyciek? NIE. W życiu, nie wierzę, że Rockstar jest tak niedbały, o info o trailerze nikt nie wiedział, wszystkie potwierdzone info jak na razie jest od Rockstar, więc nie wydaje mi się, żeby takie rzeczy mieli normalni użytkownicy, w dodatku pierwsze info na polskim forum, do razu widać, że coś tu nie gra, bo skąd polacy mieliby dostęp do czegoś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq - zdziwiłbyś się w jakich miejscach można spotkać pracujących polaków. Dzisiejszy świat jest tak okropnie wręcz nienormalnie skorumpowany że aż czasem na wymioty bierze wiec nie zdziwiłbym się gdyby było w tym troszkę prawdy. Lubie GTA i obojętne kiedy wyjdzie i na jaka platformę i tak zagram. GTA daje tej frajdy o której wielu "twórców?" gier po prostu zapomniało przy tworzeniu danego tytułu. Oczywiście ta koncepcja ten cel na pewno się gdzieś tam zawsze przewija ale niestety bardzo często ostateczny rezultat jest inny. confused_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...