Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

PS Hehe albo masz na forum multikonto, albo Chim się w opisie walnął :)

Nic się chim nie pomylił, to jest szypie, tylko nick zmieniony.

RoZy w sumie napisał to co trzeba. Można się zastanawiać czemu skrypt forumowy zamiast słowa na k... pisze np. ptaszek. Anal'ogia.

Poza tym, pomijając już moje preferencje w interpretacji regulaminu, post został zaraportowany, inaczej bym pewnie to przeoczył. A zaraportowany został przez moderatora, tyle że z innego działu. Więc można powiedzieć, że to dwuoobowe jury było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy napisał:

Co do treści to na przykład ja jeszcze mógłbym ją zaakceptować, natomiast użyłeś bardzo agresywnej formy wypowiedzi.

-Łojezusiumaryjusiu. W takim razie na swoje usprawiedliwienie mam tylko kilka słów: Tony Twist :lol: Tak to jest, jak się dwa dni ogląda najlepsze walki, bijatyki i faule w NHL :) Wybaczcie, więcej nie będę, aczkolwiek czy człowiekowi nie należy się czasem jakieś słowne ostrzeżenie a nie od razu warn? Zwłaszcza za takie błachostki?

PS Hehe albo masz na forum multikonto, albo Chim się w opisie walnął Smile

-Ani be, ani me :P

Cardinal napisał:

nawet jeśli ktoś zapyta o cracka

-O podobnych sprawach to już było tutaj :)

Chim napisał:

to jest szypie, tylko nick zmieniony.

-Ale nie w niecnych planach mylenia moderatorów :P Nie mam zamiaru się wypierać mojego poprzedniego nicka i twórczości pod nim.

Więc można powiedzieć, że to dwuoobowe jury było

-No, który taki odważny był?? :twisted:

Jeszcze bym podkreślił, że nie mam zamiaru się z nikim już kłócić, bo dosyć mam już konfliktów i zdenerwowania. Zastanówcie się, czy o takiego, naprawdę, błachostki, warto stawiać od razu warny. Moim zdaniem nie, zwłaszcza, że nie sądziłem iż za agresywny ton wypowiedzi- ton niekierowany na innego usera, tylko odnośnie sytuacji- można dostać warna :| Cóż, wesołych świąt życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, pomijając już moje preferencje w interpretacji regulaminu, post został zaraportowany, inaczej bym pewnie to przeoczył. A zaraportowany został przez moderatora, tyle że z innego działu. Więc można powiedzieć, że to dwuoobowe jury było ;)

Mozna powiedziec, ze 3 osobowe, bo ja tez mialem wystawiac ostrzezenie, ale mnie Chim ubiegl :). Warning calkowicie zasluzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym' date=' pomijając już moje preferencje w interpretacji regulaminu, post został zaraportowany, inaczej bym pewnie to przeoczył. A zaraportowany został przez moderatora, tyle że z innego działu. Więc można powiedzieć, że to dwuoobowe jury było[/quote']-No, który taki odważny był?? Twisted Evil
Raczej która ;] Nie zamierzam ukrywać, że to ja go zraportowałam. Uważam, że nawet, jeśli nie łamał Regulaminu drastycznie, to zdecydowanie zasługiwał naprzydzielenie ci upomnienia lub/i ostrzeżenia :? A zasługiwał na to chociażby za wulgaryzmy(chociaż nie nazbyt brutalne). Poza tym, zaskoczyła mnie mocno jedna rzecz:

-Cóż' date=' niestety jedynym sposobem na gnojki jest walka. Zanim on się zorientuje, to już powinien mieć kilka bomb na pysku i jest po sprawie- więcej skakać nie będzie. A jeśli pozwolisz się raz dojechać, to potem spokoju mieć raczej nie będziesz. I to mówi zwolennik pokojowych rozwiązań i dialogu w sytuacjach życiowych Smile Niestety, coraz więcej gnojków to niereformowalne tępaki :|[/quote']Skoro to jest twoje zdanie jako pacyfisty i człowieka nastawionego przyjaźnie, to obawiam się, jak mogłaby na to odpowiedzieć, osoba nastawiona agresywniej od ciebie ;]

Jeszcze bym podkreślił' date=' że nie mam zamiaru się z nikim już kłócić, bo dosyć mam już konfliktów i zdenerwowania. Zastanówcie się, czy o takiego, naprawdę, błachostki, warto stawiać od razu warny. Moim zdaniem nie, zwłaszcza, że nie sądziłem iż za agresywny ton wypowiedzi- ton niekierowany na innego usera, tylko odnośnie sytuacji- można dostać warna Neutral [/quote']Z mojej perspektywy wygląda to trochę inaczej - wyrażałeś się agresywnie przeciwko zjawisku, ale i niezarejestrowanym osobom, a także namawiałeś innych do agresywnej postawy wobec nich w zdecydowanie mało pacyfistyczny sposób :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niziołka napisała:

Raczej która ;] Nie zamierzam ukrywać, że to ja go zraportowałam. Uważam, że nawet, jeśli nie łamał Regulaminu drastycznie, to zdecydowanie zasługiwał naprzydzielenie ci upomnienia lub/i ostrzeżenia Confused A zasługiwał na to chociażby za wulgaryzmy(chociaż nie nazbyt brutalne).

-Który moderator, chyba że to ma też formę żeńską :) ( pozdro JaqbS ;) ) Wulgaryzmy? Wybacz, może nie wyrażam się w sposób idealny i maksymalnie kulturalny( czasem, bo często mi na tym zależy :P ), ale z wulgaryzmami to chyba jednak przesada.

Skoro to jest twoje zdanie jako pacyfisty i człowieka nastawionego przyjaźnie, to obawiam się, jak mogłaby na to odpowiedzieć, osoba nastawiona agresywniej od ciebie ;]

-Takie się raczej nie pojawiają na forach dyskusyjnych. No i takich dotyczyła wypowiedź, która rozpoczęła całą sytuację.

Z mojej perspektywy wygląda to trochę inaczej - wyrażałeś się agresywnie przeciwko zjawisku, ale i niezarejestrowanym osobom, a także namawiałeś innych do agresywnej postawy wobec nich w zdecydowanie mało pacyfistyczny sposób Confused

-A te niezarejestrowane osoby zasługują na pacyfistyczne traktowanie i podporządkowały by się pacyfistycznym gadkom? Nie. Na takich ludzi nie ma innych sposobów, ale to już raczej dyskusja światopoglądowa.

I jeszcze Arnie dopisał:

Warning calkowicie zasluzony.

-Dobra, dobra, nie wymagam już podania argumentów, bo zaraz usłyszę, że jeszcze jedno słowo i warn będzie :P Lepiej nie będę już wyrażał swojej opinii. Dziękuję za wysłuchanie i wyjaśnienie. I choć wiem, że niczego to nie zmieni, to sprzeciwiam się robieniu z forum coraz grzeczniejszego miejsca, bo niedlugo Roman G. będzie zadowolony z jego formy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym podkreślił, że nie mam zamiaru się z nikim już kłócić, bo dosyć mam już konfliktów i zdenerwowania. Zastanówcie się, czy o takiego, naprawdę, błachostki, warto stawiać od razu warny.

-Dobra, dobra, nie wymagam już podania argumentów, bo zaraz usłyszę, że jeszcze jedno słowo i warn będzie :P Lepiej nie będę już wyrażał swojej opinii. Dziękuję za wysłuchanie i wyjaśnienie. I choć wiem, że niczego to nie zmieni, to sprzeciwiam się robieniu z forum coraz grzeczniejszego miejsca, bo niedlugo Roman G. będzie zadowolony z jego formy :P

Jeśli miałoby Ci to humor poprawić to ja bym Ci warna nie dał, co nie oznacza że cała wypowiedź jest OK.

Popatrz jednak na to co teraz robisz - usilnie starasz się udowodnić, że warna dostałeś za nic niemalże. Użalasz się nad swą niedolą, a w finale jak brakuje już argumentów to silisz się na lichy sarkazm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy napisał:

Jeśli miałoby Ci to humor poprawić to ja bym Ci warna nie dał, co nie oznacza że cała wypowiedź jest OK.

-No patrz, naprawdę miło wiedzieć. Też przyznaję, że cała wypowiedź była idealna, ale nie uważam by zasługiwała na warna- ale o tym niżej.

Popatrz jednak na to co teraz robisz - usilnie starasz się udowodnić, że warna dostałeś za nic niemalże.

-Bo takie jest moje zdanie w tej kwestii, do tego jestem uparty, aczkolwiek staram się wypowiadać tutaj w sposób jak najmniej konfliktowy.

Użalasz się nad swą niedolą, a w finale jak brakuje już argumentów to silisz się na lichy sarkazm.

- :| Nie brakuje mi argumentów, po prostu jak ktoś twierdzi, że "zasługuje i tyle"( a przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź Arniego ) i ma tutaj władzę, to ja wolę już dalej w to nie brnąć, bo to się dobrze nie kończy. Nie użalam się nad swoją niedolą, tylko uważam, że dostałem warna z gatunku "jeden by dostał, drugi nie". Oczywiście można to nazwać użalaniem się nad swoją niedolą, ale nie mam ani złych intencji, ani potrzeby pokazania jak bardzo mnie skrzywdziliście. Jak wyżej- po prostu chcę pokazać, że ten warn był trochę z kapelusza i tyle. A co do sarkazmów, ironii itp. Oka- nie będę ich używał w dyskusjach tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meth, skoro 3 moderatorow od razu po przeczytaniu twojego posta uznalo, ze cos jest w nim nie tak i jego autor zasluguje na ostrzezenie, to cos to oznacza. Wierz mi, nikt ci tego na zlosc nie zrobil. Ja uznalem, ze jest to wypowiedz niestosowna, niepotrzebna i zla. Ostrzezenie to nie jest zadna tragedia - jesli teraz bedziesz na siebie uwazal, to te 3 warny nie maja znaczenia. A maja ten plus, ze podzialaja motywujaco i nastepnym razem 2 razy sie zastanowisz zanim cos napiszesz. Co zreszta polecam wszystkim forumowiczom - zarowno zwyklym, jak i moderatorom, bo jest to zasada uniwersalna :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: <lol>

Heh ale się ostatnio świątecznie zrobiło na forum przez te tandetne świateczne czapeczki. Też ich nie lubicie ?

Powoli rośnie nam liczba nieaktywnych moderatorów, brakuje im czasu lub dali sobie spokuj. Naprzykład bidna amcia niema teraz za bardzo czasu, a wojtex :D... dał sobie spokuj bo w krakowie niema netu :) Przełużcie moderki na innych ludków, raczki do pracy się przydadzą co więcej idą świeta i niema szkoły = dużo spamu i statsiarstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełużcie moderki na innych ludków, raczki do pracy się przydadzą co więcej idą świeta i niema szkoły = dużo spamu i statsiarstwa.
Nie bój się, Feo, o stan forum :D Do tej pory, zawsze, gdy jakiś moderator zauważał, że nie wyrabia się ze wszystkimi obowiązkami i pozostali z jego tematu - prosił o wsparcie, tak samo jak użytkownicy, którzy uważali, że jakiś dział jest niedostatecznie obsadzony - i sprawdzało się :wink: Także i tym razem pewnie tak będzie, jeżeli pojawią się jakieś zgłoszenia co do tego, że jakiś dział jest "niedoopiekowany" - albo moderatorzy i admini sami znajdą kogoś, kto się świetnie do tego nadaje spośród aktywnych forumowiczów, albo któryś moderator ze zbyt dużą ilością czasu będzie dorabiał po godzinach xD
Nie użalam się nad swoją niedolą, tylko uważam, że dostałem warna z gatunku "jeden by dostał, drugi nie".
A czy jest gdzieś tutaj inny przykład, gdy ktoś w takiej formie wyraża swoje opinie i nie jest to w żaden sposób oceniane, ani kontrolowane? Bo właśnie to, co napisałeś brzmi, jakby mnóstwo osób nawoływało do agresji, a spośród nich, ty, jeden, biedny został za to ukarany dla przykładu :?
-Który moderator, chyba że to ma też formę żeńską Smile (...), ale z wulgaryzmami to chyba jednak przesada.
Moderatorka ;] I chodziło mi raczej o wulgarną formę wypowiedzi, chociaż same słowa nie mają raczej formy grzecznościowej :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje mi argumentów, po prostu jak ktoś twierdzi, że "zasługuje i tyle"( a przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź Arniego ) i ma tutaj władzę, to ja wolę już dalej w to nie brnąć, bo to się dobrze nie kończy.

>>>Argumenty padły - możesz się z nimi oczywiście nie zgadzać, co nie oznacza, że warn był niezasadny. Nie świadczy o tym też to, że ja bym go nie dał (wywaliłbym Ci tego posta po prostu bo do forum nie pasuje), a to dlatego, że niechętnie daje ostrzeżenia. Dyskutowac możesz - za rozmowę na poziomie nic CI się nie stanie - za liche sarkazmy już możesz zostać gorzej potraktowany.

Nie użalam się nad swoją niedolą, tylko uważam, że dostałem warna z gatunku "jeden by dostał, drugi nie".

>>>Człowiek strzela Pan Bóg kule nosi. Decyduje tu ocena moda na którą wpływ może mieć np źle postawiony przecinek (bo zmienia kontekst wypowiedzi, ale w Twojej akurat o przecinek nie chodziło).

Jak wyżej- po prostu chcę pokazać, że ten warn był trochę z kapelusza i tyle.

>>>Swoje zdanie wyraziłeś. Ale raczej słabo uargumentowałeś. Poza tym z takimi żalami to do Ghosta nie do nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytklich, piszę ponieważ mam propozycję współpracy. Otóż jak Pan_Feanor zauważył w okresie wolnym od pracy niektóre działy, mogą potrzboewać większej uwagi moderacji, więc chciałbym zgłosić swoją kandydaturę :).

/na forum jestem nowy, ale mam doświadczenie w moderaniu. Zajmuje się moderowaniem 2 fór: jedno to www.Worldofwarcraft.pl gdzie jestem modkiem od początku forum. Jest to stronka sponsorowana przez gram.pl

Drugie to Forum Warezowe ciach gdzie też jestem Super Moderatorem od 2 lat :) Mamy 25966 ZArejestrowanych Użytkowników :D

A więc FOR CDACTION!!! I mam nadzieję że zostane przyjęty do zespołu moderatorów :wink: Pozdro :D

zobaczysz tutaj moderkę jak świnia niebo. Ostrzeżenie za podawanie linka do stron warezowych - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy napisał:

>>>Argumenty padły - możesz się z nimi oczywiście nie zgadzać, co nie oznacza, że warn był niezasadny. Nie świadczy o tym też to, że ja bym go nie dał (wywaliłbym Ci tego posta po prostu bo do forum nie pasuje), a to dlatego, że niechętnie daje ostrzeżenia. Dyskutowac możesz - za rozmowę na poziomie nic CI się nie stanie - za liche sarkazmy już możesz zostać gorzej potraktowany.

-Argumentów to wiele nie podałem, ponieważ są one akurat w tej sytuacji kwestią umowy :P Dla jednego padły, dla drugiego nie.

>>>Swoje zdanie wyraziłeś. Ale raczej słabo uargumentowałeś.

-Ale co tu argumentować? Gdybym dostał warna za jakiś flame z kimś, toby było co argumentować, tutaj jak na mnie, liczy się tylko opinia usera i moda.

Poza tym z takimi żalami to do Ghosta nie do nas.

-Już mówiłem, że nie chcę osiągnąć cofnięcia warna, tylko zastanowienia, czy coraz ostrzejsze karanie za nieco kontrowersyjne wypowiedzi jest dobrą drogą. Według mnie- nie.

Niziołka napisała:

A czy jest gdzieś tutaj inny przykład, gdy ktoś w takiej formie wyraża swoje opinie i nie jest to w żaden sposób oceniane, ani kontrolowane? Bo właśnie to, co napisałeś brzmi, jakby mnóstwo osób nawoływało do agresji, a spośród nich, ty, jeden, biedny został za to ukarany dla przykładu Confused

-Nieważne, powiedzmy, że jestem zwolennikiem teorii spiskowej i zdania nie zmienię :P

Dobra, z mojej strony koniec. Co chciałem powiedzieć, to powiedziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie moderatorowie, Goral mnie obraził w dzile 'sprzęt' gdzie się pytał o pada manty :F T_T i cłąy roztrzęsiony teraz jestem, bozie obraził T_T ja tego płazem nie puszczę :inkwizycja: :rewolucja: :widły: :sztacheta w ryja:

chamskie docinki takie przed świętami, na tak kulturalnym forum, oazie spokoju.... T_T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Ty zachowałeś się chamsko, aras-ocb. Zamiast kulturalnie wyjaśnić sprawę - bo w gruncie rzeczy licha jest - to tonem swej wypowiedzi zwyczajnie go obraziłeś traktując go jak głupca. To ciekawe, bo sam zachowujesz się poniżej krytyki, a jeszcze domagasz się ostrzeżenia dla kogoś... Nie trzeba było odpisywać tak, jak zrobiłeś to Ty, bo Twoja wypowiedź była obraźliwa i to - paradoksalnie - Goral mógłby domagać się ostrzeżenia. Zresztą to jest sprawa moderatorów, nie moja, ja wyraziłem tylko swoją opinię odnośnie tego wydarzenia i nie z tym tu przecież przyszedłem...

Zastanowiła mnie w profilu (podczas przeglądania profili użytkowników" adnotacja raportowane posty. Szczerze mówiąc, to nie do końca rozumiem czemu ma taka informacja służyć... Ma to jakieś znaczenie praktyczne czy jest tak sobie, dla "upiększania"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieskalana.śmierć, skupie się i odpowiem ci kulturalnie: dzień dobry,po to żebyś wiedział kto ile postów naruszających regulamin zgłosił adminom/modom, dowidzenia
Ok, tyle że po co ktoś ma wiedzieć ile zgłosiłem moderce postów?
chamskie docinki takie przed świętami, na tak kulturalnym forum, oazie spokoju....
Zachował się tak jak ty, w idealny niemalże sposób, więc nie wiem po co i do kogo te pretensje...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie to Forum Warezowe

Nędzny prowokator czy zwykły debil? - sam nie wiem. Ale zaraz będzie płacz że dostałe warna za nic :?

-Już mówiłem, że nie chcę osiągnąć cofnięcia warna, tylko zastanowienia, czy coraz ostrzejsze karanie za nieco kontrowersyjne wypowiedzi jest dobrą drogą. Według mnie- nie.

OK - twoje zdanie. Ale dlaczego uważasz, że powinnićmy Ci przyznać racje. Bo nie widze innego powodu (bo jak sam napisałeś nie histeryzujesz tu) do mielenia wciąż i jeszcze wkoło tej sprawy.

Skoro również nie chcesz cofnięcia warna to godzisz się z tym że warn jest zasadny. Bo nie może być tak że warn jest niesłuszny - po to jest procedura odwoławcza. Jak nie chcesz nią podążyć znaczy, że nie czujesz się całkiem bez winy.

@aras-ocb

Jak nie masz nic do powiedzenia lub nie do koca rozumiesz pytanie to bezpiecznie jest się nie odzywać. A jak już to robić to trochę mniej napastliwie. Później możesz mieć pretensje że Cię jakieś przykrości spotykają.

Zgłaszanie postów to nie wyścigi - zbytnia gorliwość w tej kwestii też może być ukarana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką uwagę zróbcie porządek w dziale gry. Wykasujcie zamknięte tematy. Jest tam taki śmietnik, że trudno mi jest znaleźć temat z problemai o danej grze.

Szukaj tam gdzie pisze najwięcej ludzi :). Tam pewnie znajdziesz odpowiedź na twój problem o np. GTA 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ilość stron przekroczy liczbę 7, to wtedy pan moderator wkracza do akcji. :) Przynajmniej tak słyszałem. Te 6/7 stron to nie aż tak dużo. Troszkę cierpliwości i znajdziesz temat o danej grze, ale jeżeli go nie ma, to go załóż.

edit: Człowiek jest tylko człowiekiem :P Jakiś babol zawsze się zdarzy. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie moderatorowie, Goral mnie obraził w dzile 'sprzęt' gdzie się pytał o pada manty i cłąy roztrzęsiony teraz jestem, bozie obraził ja tego płazem nie puszczę :inkwizycja: :rewolucja: :widły: :sztacheta w ryja:

chamskie docinki takie przed świętami, na tak kulturalnym forum, oazie spokoju....

Od tego masz funkcję "raportowanie postów", aby zaznaczać nią te, które budzą twoje poważne wątpliwości do przestrzegania Regulaminu. Oczywiście w granicach rozsądku, jak to podkreśił RoZy :3

A jeżeli chcesz zgłaszać czyjąś nieuprzejmą wypowiedź wobec siebie, to zastanów się poważnie zanim znów wpiszesz coś takiego ;]

ja tego płazem nie puszczę :inkwizycja: :rewolucja: :widły: :sztacheta w ryja:
Hm, pamięta ktoś, jak szło to powiedzenie z drzazgą, belką i okiem? ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...