Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

Kondzio, lepiej siedź cicho. Koleś ma w podpisie "pro", on nie będąc modem pewnie by nas sam zfragował, tylko się wstydzi powiedzieć Razz - Chimaira

Zenada, prywata, uwazasz sie za lepszego? Pokaz mu w mixie jakims, a jak nie wiesz o co chodzi...

BTW: te "pro z podpisu" to haslo CPLa... a nie jakies bzdury

Heh obrażając się i robiąc afere z takiego niskolotnego dowcipu sprawiasz że zaczynam nawet ja, który wogóle Cie nieznam patrzeć na tój avek z uśmiechem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4725732 (13-10-2006 18:00)

k u r w a oznajmiam ci że jestem CormaC z cda i jestem gejem tak jak i pozostali kolesie z cda [beeep] jeśli w to nie wierzysz jesteś 3 osobą której o tym mówię wcześniej był hgw i PredTech z forum cda nara

Oto tresc wiadomosci, jaka otrzymalem na gg, wraz z numerem autora. Uznalem, ze warto byloby o tym poinformowac, a to miejsce uznalem za najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu otrzymując taką oto wiadomość z bluzgami zrobiłbym delkwentowi malą niespodziankę. Mianowicie ustaliłbym jego tożsamość a następnie wytoczyłbym proces o zniesławienie (nawet prywatny). Raz miałem takiego kolesia i powiem, iż ostro się przeliczył oj ostro po rozmowie w cztery oczy zrezygnował z zapędów udawania innych i bluzgania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestańcie się już ekscytować tym biednym zakompleksionym dzieckiem. Nie prościej go od razu na czarną listę zamiast nam (_!_) zawracać.

Szczególnie, że sprawa została wyjaśniona przez CormaCa i DIONa w temacie "pytania do redakcji". Czasem warto zajrzeć w inne działy FA - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką uwagę, aby natychmiast zbanować użytkownika o nicku psychopata. Wysłał mi bardzo wulgarne zdjęcia na moją skrzynkę na forum... Prywatna wiadomość była bardzo nieciekawa... Może jeszcze komuś wysłał? Chcecie zobaczyć te zdjęcia? Pewnie nie, dlatego nie dam żadnego linka. Możecie się powołać tylko na moje słowo, ale mam nadzieję, że mi wierzycie.Z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że losowe... Chociaz nie wiem, może czuje do mnie jakąś urazę. Coś mi się zdaję, że to jest koleś, który wcześniej miał ksywkę internet49 no i potem jeszcze wiele razy nawiedził forum. Jak on to robi, przecież dostał bana IP ; Że też mu się nie nudzi... A więc pewnie znowu czeka go ban. W innym dziale (dokładnie O Cd-Action, Pytania do redakcji) ktoś napisał, że wysłał mu (jeszcze pod inną ksywką) zdjęcia członka męskiego... Ja dostałem dokładnie to samo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek o kryptonimie wyjściowym internet 49 ostatnio namieszał bardzo dużo...Mianowicie tworzył posty zawierające zdjęcie członka. Na miejscu moderatorów nie popuściłbym temu osobnikowi takiego zachowania. Przeszedł szczyty wulgaryzmu i chamstwa, powinien za to ponieśc kare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakoś rozplanowane przebywanie na forum? Grafik? Czy zaglądacie tu dowolnie? Do jakich godzin przesiadujecie? Mogę zrozumieć Pzkw, niedawno dostał nominację to posiada jeszcze zapał ale reszta "bandy" mogła ten zapał po drodze utracić (czemu się osobiście absolutnie nie dziwię) i moderować jedynie z racji "zasranego obowiązku". Jak to jest po prawdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ww1

Masz zaćmę czy jak? Gość wyleciał już kilkaktotnie przedtem więc czemu służy ten post?

@indigo

Grafiku nie ma - moderka to nie praca etatowa. Ja zazwyczaj jestem wieczorem (do późna w nocy) Inne pory to okazjonalnie jak mam czas i jestem przy kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoZy

Jak w nocy to chyba masz w miarę spokój. Ponieważ w większości bywalcy tego przybytku publicznego to brać szkolna to i spać chodzą w normalnych porach. Podejrzewam, że za dnia to niestety musisz dla siebie i swej rodziny u jakiegoś "zapchlonego kapitalisty" swą krwawicę przelewać (czy ja dobrze użyłem tego sformułowania?).

Pozdrawiam lud pracujący i ojców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakoś rozplanowane przebywanie na forum? Grafik? Czy zaglądacie tu dowolnie? Do jakich godzin przesiadujecie? Mogę zrozumieć Pzkw, niedawno dostał nominację to posiada jeszcze zapał ale reszta "bandy" mogła ten zapał po drodze utracić (czemu się osobiście absolutnie nie dziwię) i moderować jedynie z racji "zasranego obowiązku". Jak to jest po prawdzie?
Grafiku żadnego nie ma, każdy pojawia się wtedy kiedy chce i kiedy może. Oczywiście, że zaglądamy dobrowolnie, nikt nie siedzi tu z „zasranego obowiązku”. Mod to „funkcja społeczna”, jeśli komuś się odechciewa, to zgłasza to adminowi i ten ściąga z niego obowiązek moderowania. Moderatorów dobiera się tak, aby żaden dział nie pozostał bez opieki na dłuższy czas. W ten sposób ja zostałem modem. Po prostu pozostali modzi na OT mają chwilowo inne sprawy na głowie i nie tak często mogą się tu pojawiać. A zostawienie „naszych kochanych owieczek” samopas mogłoby się skończyć fatalnie. Ponieważ jestem usieciowiony zarówno w domu jak i w pracy, zgodziłem się. Co do godzin przesiadywania to mogę odpowiedzieć tylko za siebie: jest różnie, na forum można mnie spotkać właściwie o każdej porze. Wiąże się to z trybem mojej pracy. Często bywam późną nocą, wcześnie rano, najrzadziej popołudniu (przeważnie wtedy śpię).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moderki nikt nie powierzy mi bo jestem dość "nisetabilny" pomimo dłużeszego stażu na forum ;)

Co nieznaczy że można wymyślać przy mnie co się chce, sprawiedliwość ma długie ręce a czasami nawet ja służe za paluszka ;)

Feo. Zamilcz. :D - Chim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakoś rozplanowane przebywanie na forum? Grafik? Czy zaglądacie tu dowolnie? Do jakich godzin przesiadujecie? Mogę zrozumieć Pzkw, niedawno dostał nominację to posiada jeszcze zapał ale reszta "bandy" mogła ten zapał po drodze utracić (czemu się osobiście absolutnie nie dziwię) i moderować jedynie z racji "zasranego obowiązku". Jak to jest po prawdzie?
Mieszkam w czymś w rodzaju akademika, więc nie mogę sobie pozwolić na siedzenie przy komputerze dłużej niż jedną godzinę dziennie. Z drugiej strony tyle zwykle mi wystarczy, żeby przejrzeć całą Sesję RPG(czyli w dziale, który chyba tylko "Archiwum" i "Dla początkujących" ustępuje brakiem aktywności, chociaż od niedawna i tak jest zdecydowanie lepiej, niż było :P ), a czasem i napisać jednego-dwa posty dziennie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zaćmę czy jak? Gość wyleciał już kilkakrotnie przedtem więc czemu sluży ten post?

Fakt nieco niejasno się wyraziłem za co przepraszam. Można było to zrozumieć iż sugeruję, że moderatorzy nie reagują na te wyczyny...Co jest nieprawdą bo reakcja była prawidlowa. Chodziło mi jedynie o ostatnie wyczyny tego osobnika i skutki prawne jego zachowania. Ale to moja niezręczność...A właściwie sprawa jest już zakończona pozytywnie. Więc po preoblemie :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że za dnia to niestety musisz dla siebie i swej rodziny u jakiegoś "zapchlonego kapitalisty" swą krwawicę przelewać

Ja?!!! A w życiu!!! .... Sam jestem "zapchlonym kapitalistom" :) Jak mam pracować (za czym nie przepadam) to na siebie. :twisted:

A moderki nikt nie powierzy mi bo jestem dość "nisetabilny" pomimo dłużeszego stażu na forum ;)

Gdybym mógł to już dawno miałbyś rangę... forumowy błazen :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm odrazu błazen ;) Może stańczyk, niby bawi, ale ... ^^

Nawet ja ostatnio przycichłem, dorwałą mnie ta sama plaga co wszystkich - brak czasu.

Ale ja nie o tym, ostatnio zauważyłem plage forumowiczów mających kilka postów, bez avka i niczego któży dopisują się jednolinijkowym bzdetem w różnych mniej uczęśzczanych działach... istny koszmar (bo mnieświeżbi by im zaraz odpiszać). Najgorzej było hyba w ufo, ale pzkb posptrzątał, jakiś dziwny wysyp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak moderatorzy ogarniają tak wielkie forum? Na pewno część trolli pozostaje bezkarna! "I czy tak jest to mie trapi i wogule i muszem wiedziec!"
Możesz przecież tych, jak ich nazwałeś Trolli zgłosić do moderatora. Jeśli złamali regulamin, to nie unikną kary. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Syndrom moderatora" dotyczy głównie pisania na forum postów w stylu "jak będziesz tak dalej pisał, to Cię mod ukarze", nie raportowania cudzych postów. Niemniej jednak, zbyt pochopne i hurtowe raportowanie też może prowadzić do otrzymania ostrzeżenia. Raportować należy naprawdę te posty, które naruszają regulamin. Ta opcja nie jest do zabawy i testowania cierpliwości moderatorów. Za sensowne zgłoszenie posta nikt jeszcze nie został ukarany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle:

-uwielbiam czytac te czesc forum, zawierajaca baniaki i ostrzezenia :)

Bywam na wielu forach, ale tyle radosci, tworczego zapalu, finezyjnych, radosnych a dosadnych stwierdzen - nigdzie nie uswiadczylem :)

Odwiedzam was co jakis czas, tylko w tym celu.

I potrafie docenic fakt, ze nikt nie wpadl na pomysl, aby mi skasowac konto. W tym celu (mam na mysli ocalenie swojego konta przed destrukcja, a nie odwrotnie), np. raz do roku napisze jakiegos posta - moze tak byc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...